Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 04.05.2008, 14:36
ursa Uporabnik ursa ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2007
Sporočila: 95
Privzeto Re: Katere programe pogrešate na Siol tv?

Citat:
Objavil-a Frenky Prikaži sporočila
Mah, kakšen Sky no... to se ne da legalno dobit SLO, tako da ne bo nič.
Balkanskih kanalov je pa že itak mnogo preveč. Jaz morda pogrešam Anime Central, za malo bolj resne risanke. http://www.animecentral.com/
SkySport v Sloveniji JE legalen. Prosim preveri pred robantenjem.
Odgovorite s citatom
Staro 04.05.2008, 14:48
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 768

In kje se ga da dobiti legalno?

Tukaj piše kje se da dobit Sky pa ni omenjeno Slovenije.
http://mysky.sky.com/portal/site/sky...ns/joiningfaqs

Tudi, če dobiš originalno kartico to še ne pomeni, da je legalno.
Odgovorite s citatom
Staro 04.05.2008, 15:03
ursa Uporabnik ursa ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2007
Sporočila: 95

Zasebnik je nekaj, državni ponudnik pa nekaj.
Odgovorite s citatom
Staro 05.05.2008, 07:17
rs1975 Uporabnik rs1975 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2006
Sporočila: 48

po branju postov v teli temi imam občutek, če bi bilo 1000 programov, bi se še vedno nekdo našel, ki mu nekaj ne paše in bi hotel še 1001. program....
Odgovorite s citatom
Staro 05.05.2008, 15:49
Ed004 Uporabnik Ed004 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Ed004
Član od: Aug 2004
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 124

Citat:
Objavil-a rs1975 Prikaži sporočila
po branju postov v teli temi imam občutek, če bi bilo 1000 programov, bi se še vedno nekdo našel, ki mu nekaj ne paše in bi hotel še 1001. program....
se podpišem!

LP
Odgovorite s citatom
Staro 06.05.2008, 16:10
Gaston Uporabnik Gaston ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Gaston
Član od: Oct 2006
Sporočila: 236

Citat:
Objavil-a rs1975 Prikaži sporočila
Ja seveda je tako, kaj pa drugega? Če bi vsi od nekdaj mislili tako kot ti, bi še vedno gledali le par programov. Ali pa zgolj poslušali radio, kar resnici na ljubo morda sploh ne bi bilo slabo.

Kjer prevlada zadovoljstvo, se nič ne premakne.
Pa naj gre za TV programsko shemo ali karkoli drugega. In hvala bogu da je tako.

Če se bo SiOL uspaval, T-2 pa končno začel migati ter ga prehitel, bomo šli pač tja. Edino prav je, da se ponudniki trudijo za tiste od katerih živijo.

Vstavi po želji!
Odgovorite s citatom
Staro 07.05.2008, 07:30
Novinec

Citat:
Objavil-a Gaston Prikaži sporočila
Ja seveda je tako, kaj pa drugega? Če bi vsi od nekdaj mislili tako kot ti, bi še vedno gledali le par programov. Ali pa zgolj poslušali radio, kar resnici na ljubo morda sploh ne bi bilo slabo.
Čestitam! Mislim, da si eden redkih, ki gleda vseh cca 200 programov, plus še tistih 5-6 XXX in pa da ne bom pozabil tudi radia. Večina si izbere 10-15 programov, katere gleda. Če pa te tako veseli preklapljanje kanalov in da se lahko pred drugim pohvališ koliko imaš programov, potem si umisli satelit z rotorjem in uživaj v 4000 programih katere boš lahko gledal. Mora biti zelo zanimivo preklapljati od 1. do 4000. programa, potem pa pogledaš na uro in vidiš da so minile ene 3 ure...
Odgovorite s citatom
Staro 07.05.2008, 16:49
Pripravnik

Morda se motim, ampak upal bi staviti, da nikjer nisem napisal, da gledam vse programe.
Pa da se hvalim s številom programov tudi nisem vedel.
Če sem povsem iskren, se mi še sanjalo ni, da se da v treh urah zamenjati 4000 programov.

Sem torej neprišteven in nezavedno pišem po forumih, ali pa mi ti polagaš laži v usta.

Upam da te ne bo preveč vrglo iz tira, če za hip preklopim na on-topic. Torej, jaz bi z veseljem gledal OBN, NovaTV, hrvaški RTL, MotorsTV, NASN. Pa morda še kakšnega.

Ne razumem kaj te reveža tako moti, če v temo, ki je namenjena natanko temu, napišem zgornji stavek?
Imaš težave z razumevanjem? S koncentracijo? Te bolijo oči? Torej kaj? Ne glede na to, kaj te pravzaprav muči, pa me zanima naslednje.

Zakaj za vraga bereš stvari, ki se ti zdijo nepotrebne in trapaste? Preskoči temo, pa bo!
Seveda če nisi zgolj še en nergač, ki se mora nujno praskati tam, kjer ga niti najmanj ne srbi? Potem pa izvoli, ta tema je kot naročena zate!

Vstavi po želji!
Odgovorite s citatom
Staro 08.05.2008, 12:41
Novinec

če človek ne razume, pač ne razume...

najdi si somišljenike, pa dajte na vaš seznam vsak dan nov program, pa boste vsi zadovoljni, ostala večina pa se bo zadovoljila s tem kar pač imamo.
Odgovorite s citatom
Staro 08.05.2008, 13:35
Pripravnik

No, ravno pravi čas sem zgoraj omenil T-2.
Končno so se zmigali in ponujajo tiste ključne programe pri katerih jih je SiOL do zdaj prehiteval - Šport TV, TV1000 in HBO paket.

Tako je zdaj T-2 prevzel vodstvo, saj dobijo njihovi naročniki za podoben denar kar nekaj programov, ki jih SiOL nima in zaenkrat tudi ne kaže posebne volje, da bi jih ponudil.

Kar se mojih interesov tiče T-2ju sicer še vedno manjkata Viasat History in Explorer, zato pa ponujajo kar 4 programe, ki bi si jih ljubitelji športa želeli:
1. OBN (NBA in nogomet)
2. NASN (NHL, College Football)
3. ŠportKlub
4. ŠportKlub+

Če hoče SiOL obdržati naročnike, bo moral na ta izziv odgovoriti. V nasprotnem primeru se bomo pač preselili h konkurenci, kar je edino logično in prav. Mimogrede, slednja ne zahteva eno- ali dvoletne vezave, kar tudi ni brez pomena.

Vstavi po želji!
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
balkanskih, bundesliga, eurosport, ftv, hbo, katere, klub, nimamo, novatv, nove, novi, pogrešate, prime, progamov, programa, programe, programi, programska, rtl, shema, siol, sport, sportklub, več, zahteva, zakaj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:41.