Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Mobilna telefonija

Mobilna telefonija mobilna telefonija in tehnologija

Orodja za teme
Staro 16.07.2010, 15:28
novy Uporabnik novy ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2010
Sporočila: 1
Cool Re: Nokia problemi/nasveti/pomoč

Tudi jaz imama eno vprašanje.
Že 3 dni sem lastnica nokie x6 in mi je res zelo zelo všeč. Vse fino dela, pojavil se je samo en problem.
Ne morem več sprejemati klicev s slušalkami oz. da bi se pogovarjala preko slušalk. Ob poslušanju glasbe slušalke delujejo popolnoma normalno, ko pa sprejmem klic je tako kot da sploh ne bi bile priklopljene na telefon.
Glede na to, da je zadeva prva 2 dni delala brez napak sem po moje po pomoti kaj spremenila v nastavitvah ampak ( po 3x prebranih navodilih in pregledanih 20 forumih na internetu) enostavno ne vem kaj bi lahko naredila narobe.
Staro 23.07.2010, 18:09
Anchy Uporabnik Anchy ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Anchy
Član od: Jul 2010
Naslov: Gorenjska :)
Sporočila: 1
Privzeto Pomoč glede Nokie 5800 xpressmusic

Heii =)

No..jaz imam eno težavo z mojim mobitelom - Nokia 5800 xpressmusic
Zadnjih nekaj dni, sem opažala, da mi je mobitel včasih zablokiral, tako da nisem imela druge, kot da ga odprem, dam baterijo ven, potem spet nazaj noter in zopet prižgem. Potem mi je pa včeraj šeenkrat zablokiral ,sem ponovila in nato ga pa nisem mogla več prižgati :/
Mislila sem, da je kriva baterija (sem bila ravno zdoma), tako da sem prišla domov in ga dala filati. Takoj se je prižhal.. pač napol... mislim. samo uno ka se pokaže Nokia in potem da se fila... In pol sem ga seveda da pustila, da se nafila. In potem sem ga hotla spet prižgati in ga nisem mogla. Sploh se noče prižgati..
Ampak drugače dela.. ker pri polnenju se odzove... ampak mislim da je tipka za prižgati/ugasniti pokvarjena :/
Kaj naj zdaj naredim?
Mobitel imam tudi v garanciji, ampak so tam ravno na 'dopustu' tako da jim zdaj nemorem poslati mobitela... in še fora je v tem, da kao nekej v smislu ,če je moja krivda, da moram doplačati 40€ za popravilo. In kako naj zdaj vem, če je krivda moja? In še na Dunaj ga morajo poslati, ker je tam hitreje rešeno.
In zdaj.. ali naj mobitel dam komu prej za pregledati.. nekomu ki se spozna na take ali naj počakam, da bom potem šele v avgustu enkrat dala na popravilo ?
Ker na morju res nočem biti brez mobitela
Ali pa je možno mobitel še kako drugače prižgati in ne samo z uno tipko?

Res bi rada vaše nasvete in predloge, kako pa kaj

Lp =)
Staro 25.07.2010, 00:19
Spyder Uporabnik Spyder ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Spyder
Član od: Apr 2006
Naslov: Over the rainbow
Sporočila: 101
Privzeto Re: Nokia problemi/nasveti/pomoč

Probaj spremenit v nastavitvah pod Menu > Settings > Phone > Accessories- 'on/off ' in pa pod Menu > Settings > Calling > Call vklopi funkcijo 'ON' Any Key Answer.

Citat:
Objavil-a novy Prikaži sporočila
Tudi jaz imama eno vprašanje.
Že 3 dni sem lastnica nokie x6 in mi je res zelo zelo všeč. Vse fino dela, pojavil se je samo en problem.
Ne morem več sprejemati klicev s slušalkami oz. da bi se pogovarjala preko slušalk. Ob poslušanju glasbe slušalke delujejo popolnoma normalno, ko pa sprejmem klic je tako kot da sploh ne bi bile priklopljene na telefon.
Glede na to, da je zadeva prva 2 dni delala brez napak sem po moje po pomoti kaj spremenila v nastavitvah ampak ( po 3x prebranih navodilih in pregledanih 20 forumih na internetu) enostavno ne vem kaj bi lahko naredila narobe.
Staro 27.07.2010, 11:18
Nej.kaa Uporabnik Nej.kaa ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2008
Sporočila: 348

Hvala Aldebaran, sem šla in so bili ful prijazni.
Staro 30.07.2010, 13:42
Fritzt Uporabnik Fritzt ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2008
Sporočila: 523
Privzeto Re: Pomoč glede Nokie 5800 xpressmusic

Citat:
Objavil-a Anchy Prikaži sporočila
Heii =)

No..jaz imam eno težavo z mojim mobitelom - Nokia 5800 xpressmusic
Zadnjih nekaj dni, sem opažala, da mi je mobitel včasih zablokiral, tako da nisem imela druge, kot da ga odprem, dam baterijo ven, potem spet nazaj noter in zopet prižgem. Potem mi je pa včeraj šeenkrat zablokiral ,sem ponovila in nato ga pa nisem mogla več prižgati :/
Mislila sem, da je kriva baterija (sem bila ravno zdoma), tako da sem prišla domov in ga dala filati. Takoj se je prižhal.. pač napol... mislim. samo uno ka se pokaže Nokia in potem da se fila... In pol sem ga seveda da pustila, da se nafila. In potem sem ga hotla spet prižgati in ga nisem mogla. Sploh se noče prižgati..
Ampak drugače dela.. ker pri polnenju se odzove... ampak mislim da je tipka za prižgati/ugasniti pokvarjena :/
Kaj naj zdaj naredim?
Mobitel imam tudi v garanciji, ampak so tam ravno na 'dopustu' tako da jim zdaj nemorem poslati mobitela... in še fora je v tem, da kao nekej v smislu ,če je moja krivda, da moram doplačati 40€ za popravilo. In kako naj zdaj vem, če je krivda moja? In še na Dunaj ga morajo poslati, ker je tam hitreje rešeno.
In zdaj.. ali naj mobitel dam komu prej za pregledati.. nekomu ki se spozna na take ali naj počakam, da bom potem šele v avgustu enkrat dala na popravilo ?
Ker na morju res nočem biti brez mobitela
Ali pa je možno mobitel še kako drugače prižgati in ne samo z uno tipko?

Res bi rada vaše nasvete in predloge, kako pa kaj

Lp =)
Pregled na servisu te itak ne bo stal nič, tako da kar na servis z njim.
Staro 28.03.2011, 21:24
MB Ace Uporabnik MB Ace ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce MB Ace
Član od: Jun 2001
Naslov: Rače
Sporočila: 678
Privzeto Nokia C7

Pozdrav!

Imam Nokio C7 in me zanima če je to normalno, da so na meniju Pokliči še zraven grške črke. Ne vem če je to od updajta ali je to že prej bilo. Našel sem sliko kjer ni grških črk. Vseeno, če ga dam v angleški jezik grške ostanejo.

Nazadnje uredil MB Ace : 28.03.2011 ob 21:26.
Staro 31.03.2011, 01:17
Uporabnik
Privzeto

Ne, to ni normalno, ne vem pa kje v nastavitvah se spremeni.

Poglej nastavitve tipkovnice.
Staro 22.04.2011, 19:18
Uporabnik

Si uspel rešiti težavo glede grških črk? Če ja, kako ti je uspelo?
Staro 06.05.2011, 12:13
MB Ace Uporabnik MB Ace ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce MB Ace
Član od: Jun 2001
Naslov: Rače
Sporočila: 678

Ne žal ne gre. Sem bil pri Simobilu in prodajalec je vzel novi telefon in je imel isto te grške črke zraven. Očitno je za nekatere europske države tak model oz. software z posebno abecedo.

Nazadnje uredil MB Ace : 06.05.2011 ob 12:17.
Staro 27.05.2011, 07:21
Uporabnik

Citat:
Objavil-a MB Ace Prikaži sporočila
Ne žal ne gre. Sem bil pri Simobilu in prodajalec je vzel novi telefon in je imel isto te grške črke zraven. Očitno je za nekatere europske države tak model oz. software z posebno abecedo.
WTF!? Svašta ...

Značke
5000napaka, e700, e90, hdmi, msn, nokia, nokiaproblem, software

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Najbolša izbira mobilnika ...(predlogi, vprašanja) [Brez reklam] fancy Mobilna telefonija 217 09.11.2015 12:45
Nokia E61 kot VoIP telefon na Sinope 568+ VivinC Tehnična pomoč 0 23.03.2007 23:35

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:00.