Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 10.09.2014, 18:59
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.066
Privzeto Re: SiOL BOX tehnične težave

Citat:
Objavil-a Schime Prikaži sporočila
Ta problem sem imel tudi jaz. Moj box je še kar na servisu. Upam na 45 dni, da dobim novega S-a.
Sem skoraj siguren da dobiš novega.Ker na veliko menjujejo garancijsko tastare box-s za novega malega box-s. Ti kar štej dneve...
lp
Odgovorite s citatom
Staro 16.09.2014, 16:25
prenosnik Uporabnik prenosnik ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2008
Naslov: Idrija
Sporočila: 46

Ali je že kdo dobil odgovor od Tehnične pomoči glede EPGja ter sporeda za Box S ?
Jaz sem poslal že 9.9.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 16.09.2014, 17:53
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.659

Se opravičujem, ker smo izgleda spregledali sporočilo.

lp Mitja
Staro 20.09.2014, 11:30
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 768

Citat:
Objavil-a Schime Prikaži sporočila
Ta problem sem imel tudi jaz. Moj box je še kar na servisu. Upam na 45 dni, da dobim novega S-a.
Ni bilo treba toliko časa čakati. Sem danes dobil novega.
Odgovorite s citatom
Staro 23.09.2014, 09:34
Eos Uporabnik Eos ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2014
Sporočila: 3

Pozdravljeni!

Imam že tretji BoxS vendar še vedno opažam enake probleme. Ko hočem pri ogledu nazaj prevrteti reklame in pritisnem play se večkrat zgodi, da se slika sicer ustavi vendar pa se predvajanje začne šele čez nekaj minut ali pa sploh ne. Pomaga, če vmes tu in tam ponovno pritisnem na play, saj se potem predvajanje začne "že" čez kakšno minuto.
Težave so sčasoma vedno pogostejše, temu se pridruži še zakasnitev pri preklopu med kanali, ki traja po 20 sek ali več. Nato sledijo občasni samodejni reseti in na koncu nezmožnost predvajanja preteklih oddaj. Pri vklopu se običajno ne prikaže več Telekom splash kar daje slutiti, da se naprava ne ugasne popolnoma in je na otip vroča...

Zatikanje pri ogledu nazaj sem demostriral tudi na TV v TC kamor sem ga nesel reklamirat in to na BoxS-u, ki je prišel iz servisa in je imel pravkar zamenjano vezje. Ker sem tam že reden gost, sem pri uporabi nadomestnih napravah ugotovil, da novi model BoxS deluje popolnoma brezhibno. Imel sem ga v uporabi tudi 50 dni, kolikor sem čakal na "popravilo". Tudi ob drugih čakanjih na "popravilo" nisem imel z novejšim modelom nobenih problemov. Ko pa sem ob zadnjem "popravilu" spet dobil v uporabo star model pa prvi sploh ni deloval, drugi pa je bil v zadnjem stadiju odhoda v večna smetišča.

Služba za pritožbe prošnji za zamenjavo ni ugodila češ, da so mi BoxS pravkar zamenjali že na servisu.

LP
Odgovorite s citatom
Staro 23.09.2014, 17:33
janezpesec1 Uporabnik janezpesec1 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2006
Sporočila: 1.012

Ce so ti napravo popravljali dalj kot 45 dni bi moral vztrajati naj ti dajo novo in se pri tem sklicevati na zakon o varstvu potrosnikov.
Odgovorite s citatom
Staro 23.09.2014, 22:59
foxifox9 Uporabnik foxifox9 ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2012
Sporočila: 21

Pozdravljeni!

Trenutno imam na Siol tv vključeno shemo standard. Želel bi spremeniti programsko shemo v mini, vendar te opcije v siol servisnih straneh nimam. Tam lahko izbiram le med mega hd, standard in osnovno programsko shemo. Morda kdo ve, v čem naj bi bila težava. Hvala za odgovor. Lp
Odgovorite s citatom
Staro 24.09.2014, 00:43
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.066

Citat:
Objavil-a foxifox9 Prikaži sporočila
Pozdravljeni!

Trenutno imam na Siol tv vključeno shemo standard. Želel bi spremeniti programsko shemo v mini, vendar te opcije v siol servisnih straneh nimam. Tam lahko izbiram le med mega hd, standard in osnovno programsko shemo. Morda kdo ve, v čem naj bi bila težava. Hvala za odgovor. Lp
Kolikor jaz vem mini shema ne obstaja.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 24.09.2014, 08:00
kažin Uporabnik kažin ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2012
Sporočila: 363

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Kolikor jaz vem mini shema ne obstaja.

lp
Obstaja ja -> http://www.telekom.si/zasebni-uporab...ol-tv/programi
Jo imam jaz, ampak kot zgleda je na voljo samo za paket TopTrio Osnovni in TopTrio Mini HBO.
Odgovorite s citatom
Staro 24.09.2014, 08:03
Eos Uporabnik Eos ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2014
Sporočila: 3

Citat:
Objavil-a janezpesec1 Prikaži sporočila
Ce so ti napravo popravljali dalj kot 45 dni bi moral vztrajati naj ti dajo novo in se pri tem sklicevati na zakon o varstvu potrosnikov.
Saj sem, vendar mi nove naprave niso hoteli dati. Zgovarjajo se, da nimajo nič s tem ker to ureja servis in bo on dal novo napravo. Ram2 je to nato tudi (z zamudo) naredil. V TC so le uslužbenci brez pooblastil ujeti med dvema ognjema: njihovimi šefi in jeznimi strankami. Tu ni učinka ki ga ima beseda Tržni inšpektor v privat štacuni...

Imate drugi uporabniki starega modela BoxS ("L" oblika) tudi probleme pri premotavanju posnetkov?
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
box, boxu, brenči, center, glasno, hdd, isto, media, prikazovanje, signala, siol, slika, tehnične, težave, tudi, vaš, vedno, zunanji disk

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Prehod na siol trio? anzex1 Tehnična pomoč 1 24.08.2010 08:48
Težave - SiOL Internet - Cisco Linksys RV4000 faca5 O storitvah 2 11.06.2010 22:34
SIOL PLAC Težava po registritriranju v moj siol pixi69 SiOL PlaC 10 08.04.2009 13:55

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:59.