Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 18.10.2009, 12:17
cyber Uporabnik cyber ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2006
Sporočila: 26
Privzeto Sprememba programske sheme

Pozdravljeni!

Moram povedati, da sem zelo razočaran nad tem kako poslujete z vašimi strankami.

Zadnje čase enostransko ukinjate programe iz "Standardne" programske sheme, brez da bi me o tem obvestili. Povejte mi kakšni odnosi s strankami so to? Mislim, da je to nezaslišno kaj si dovoljujete!

Pred časom ste mi sami vklopli storitev, ki je nisem želel imeti, in po nekaj mejlih, ko sem vas končno prepričal, da na dan ko naj bi vklopil storitev, ni bilo v stanovanju nobenega, ki bi to lahko storil, ste potem končno storitev izklopili, in mi dali dobropis, vsaj to!

Zadnje čase pa programi kar zginjajo s programske sheme, povejte mi zakaj rabim "Mega" paket, da lahko spremljam programa VOX in Pro7??? Ta dva programa spremljam že od nekdaj, in so bili vedno dostopni, kjer koli, na kabelski ali na IPTV, in nikoli nista spadala med neke "premium" kanale?

Prosim, da tukaj javno objasnite zakaj tako vztrajno krnite programsko shemo, in hočete prisilit ljudi da plačujejo "Mega" paket?

Kaj lahko pričakujemo, da bomo na koncu uporabniki "standardne" programske sheme spremljali samo še nacionalko in lokalne televizije al kaj?

Čakam na pojasnilo zakaj se krni programska shema, sem pa prepričan, da boste dali zelo dober razlog!
Odgovorite s citatom
Staro 18.10.2009, 12:59
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.684
Privzeto Re: Sprememba programske sheme

Verjetno kakšen v stilu manjše gledanosti al kaj takega.
Staro 18.10.2009, 13:07
Novinec

Mogoče bi bilo potrebno kontaktirat Raab-a, da vzame malo v zobe SiOL. To bi bil zanimiv prispevek .
Odgovorite s citatom
Staro 18.10.2009, 13:17
Dunja Uporabnik Dunja ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2008
Sporočila: 1.019

Nimam podatka da bi kakorkoli spreminjali programsko shemo v posameznih paketih sioltv.
Odgovorite s citatom
Staro 18.10.2009, 13:25
Novinec

Žal mi je samo to, ker bo tukaj odgovoril nek administrator ali referent, ki se bori v jarkih in mora prenašati vso jezo in gnev nezadovoljnih strank, do katerih prihaja zaradi slabega vodenja podjetja, vodilnih, ki so v upravljanje dobili državno lastnino, obnašajo pa se tako, kot da so podjetje zgradili z lastnim znojem.

Dragi gospodje, s polno ritjo je lahko srat pravijo!

Prav rad bi videl iste ljudi v lastnem podjetju, kjer bi se morali na vse pretege boriti za vsako stranko!

Prav neverjetno je, kaj se v državnih podjetjih!

No še vedno pa upam da pojasnilo!
Odgovorite s citatom
Staro 18.10.2009, 13:27
Novinec

Kako, da ne? Še ta teden sem 100% gledal Pro7, zdaj pa ga ni več!? Tudi če grem gledat programsko shemo za "standard" paket ni več naštet ne VOX in ne Pro7.

Lp
Odgovorite s citatom
Staro 18.10.2009, 13:31
Dunja Uporabnik Dunja ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2008
Sporočila: 1.019

Če ste uporabnik tv komunikatorja amino potem se je vaša programska shema iz promocijskega mega paketa spremenila, kot smo obveščali v standardni paket.
več si lahko preberete TUKAJ
Odgovorite s citatom
Staro 18.10.2009, 14:02
Novinec

Ja, ampak še vseeno mi ni jasno zakaj je Pro7 samo pri Mega paketu?!

Aminota ne bom menjal dokler ne crkne, da se bom spet moral vezati za dve leti al pa da me drapnete za 140 EUR!? Ne hvala! Poleg tega pa bi tak moral potem Mega paket še nabavit če hočem gledat Pro7.

Prav rad bi videl te mojstre iz sveta za programsko shemo, kako so namudrili, da Pro7 spada v Mega paket!?!?
Odgovorite s citatom
Staro 18.10.2009, 17:04
nejevernez Uporabnik nejevernez ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2007
Sporočila: 180

S PC (http://forumi.siol.net/showthread.php?t=33952, zadnja verzija tudi daljince podpira) ali kakim alternativnim settopboxom (tudi Aminota je enostavno prepričati v poljubno programsko shemo) je možno spremljati prav vse, tudi HBO.
Odgovorite s citatom
Staro 19.10.2009, 19:52
bejli Uporabnik bejli ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2005
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 450

@cyber: ja kaj ti zdej ni jasno, matr. Dal so v Mega paket zato, ker so se tako odločil in ker lahko.

Bil si obveščen kakšni so pogoji, regulatorni organi niso nč ukrenil, take it or leave it.

Škoda, da ščiješ proti vetru sedaj, ko jih je bilo že toliko pred tabo poscanih.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
programske, sheme, sprememba

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Backup in restore programske sheme matejdro SiOL TV 12 30.07.2009 22:07
Sprememba paketa za TV??? Luka76 SiOL TV 16 04.07.2009 07:57
Seznam programske sheme za SiOL TV+ simonv SiOL TV 2 08.06.2009 20:14
Sprememba internetne hitrosti r0k1 O storitvah 6 11.12.2008 11:24
Sprememba gesla na siol pošta simnovv Tehnična pomoč 5 15.08.2008 20:50

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 20:27.