Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Izobraževanje in šola

Izobraževanje in šola znanje, referati, plonkci, matura, izpiti ...

Orodja za teme
Staro 02.02.2007, 17:47
barbara-m Uporabnik barbara-m ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2007
Sporočila: 13
Privzeto Re: Policijska akademija v Tacnu II.

O.K,spet jaz!:D
Res me zanima, ali ve kdo od vas, ali imamo potem kakšno šanso da bi v prihodnje lahko opravljali delo na drugih policijskih postajah? Glede na to da ne pridobiš ustrezne izobrazbe......sama sploh ne vem več ali naj grem ali ne...prosim prosim, če kdo ve.....bo še kakšen razpis za delovanje na področju cele Slovenije?
Staro 02.02.2007, 20:54
leon400 Uporabnik leon400 ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 15

Moj stric dela na policiji pa mi je svetoval da naj bi še vseeno malo počakal ker ta razpis je za šengence...
možnosti so, samo prej je potrebno narediti celo šolo... ne pa samo met skrajšani program....
prvi generaciji šengencem je bilo obljubljeno da bodo kasneje poslani na dodatno izbraževanje... zdaj pa so se vodilni na policijoi premislili in s tega nebo nič... stric je hotel fanta od moje setrične prestaviti iz obmejne v notranjost slovenije pa ni šans!
zgleda da bo prvo treba 5let dobro garati pa se izkazati... in sele takrat navečje grebaže pošljejo na izobraževanje... ker mam voljo delat v policiji in me terensko delo sploh ne moti sem se kljub temu odločil da bi probal prid zadaj not v policijo... bodo spet razpisi vendar baje naslednje leto ziher nebo.... glede razbisov ni 100% samo tak je stricu rekel en s kadrovske v lj...

upam da sem kaj pomagal...
Staro 02.02.2007, 22:07
Novinec

Leon HVAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAA!
Saj meni ni problem delat, to tudi sama vem da je potrebno začet na dnu, pravzaprav sploh hočem da je tako....res pa ne bi rada da me čez pet let kot višek vržejo in pozabijo da sem obstajala pri policiji. Mal si me potolažil sam vseen.......ah klinca, itak mam še cel teden časa za tuhtat tko da......aja pa kondicijo nabirat-pismu ej, res je švoh vse skupi :D .....in ti? Sta že postala kolega s Cooperjem?:D :D :D
Ah saj bo, saj bo, saj bo, saj bo, saj bo,..........
Staro 03.02.2007, 10:26
mlaki Uporabnik mlaki ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2007
Sporočila: 7

Ne razumem tistih, ki študirate in ste že absolventi pa silite v policijo.Ne razumem zakaj.Kaj mislite, da je v policiji dobra plača? mislite , da je delo zabavno.Ne ni.Pomislite, če ste zmožni stati na meji 5 let.5 let!!! pO 5 LETIH PA PITAJ BOGA KAKO BO.dandanes gre vedno več ljudi iz policije ne pa not.Razumem tiste , ki ne študirajo in so brez dela, pa se vpišejo na policijo.Ampak zakaj tisti, ki že študirate?
Staro 03.02.2007, 12:45
domine Uporabnik domine ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce domine
Član od: Nov 2006
Naslov: tm k je akcija :D
Sporočila: 166

kako se pa nardi cela šola???' in ne samo skrajšan program...
Staro 03.02.2007, 15:55
vernika Uporabnik vernika ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 12

mlaki:

glej, tudi, če študiraš moraš nekje začeti-jaz bom diplomirala iz policijsko-varnostnih ved, vendar je bolj oz. nič možnosti za zaposlitev. Če se nekako prerineš v policijske vrste, te bodo pa kasneje že nekako uporabili, kot pa nove ljudi poslali na izobraževanje. Se pa vsi, ki bomo diplomirali ali tisti, ki so že diplomirali dobro zavedamo, da končan faks bo tu bolj slaba prednost. Verjamem pa, da tisi, ki so se prijavili na razpis, si policijsko delo zelo želijo opravljati, če ne bolje, da se v to sploh ne spuščajo. Dojamite že enkrat, da končana VI. ali VII. stopnja danes praktično pomenita zelo malo
Staro 03.02.2007, 16:10
Novinec

Vernika......na žalost maš prav!
To je to dragi moji, diplomirani varstvoslovec in služba......aleluja!!!!
Ti še velik manjka za diplomirat? Meni je vse obstalo, ta razpis me je malček zbegal, ampak se bomo pobral! :D Uživajte!!!
Staro 03.02.2007, 16:28
micho12345 Uporabnik micho12345 ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2007
Sporočila: 3

Zdravo! mene pa zanima če ima kdo podatke za fizične preiskuse za moške koliko sekind moraš moreš imeti da opraviš preiskuse? kr nisem nikjer zasledil teh podatkov..:D
Staro 03.02.2007, 16:37
vernika Uporabnik vernika ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 12

barbara-m:

...trenutno se pripravljam za zadnji izpit in sicer teorija policijskega dela (ta predmet se imenuje še po starem programu-predava ga Lobnikar) in zato kar nekaj vem glede samega policijskega dela. Koliko še pa tebi manjka? No, ti me res razumeš, kako se človek trudi, študira tako širok spekter, da bi lahko bil super, mega oh in sploh policist in na koncu ti pa rečejo:"Čuj, ti si pa malo preveč šolan za policista in ocena 8 pri predmetu policijska pooblastila ni nič" Barbara-m, če veš kdo je Klemenčič (po mojem tak veš), potem veš o čem govorim in kaj hočem povedati.
Staro 03.02.2007, 17:20
Novinec

Micho12345: poglej mal nazaj na tem forumu, lih malček nazaj in boš našel!
Vernika: Jaz mam že vse izpite narejene. Tudi temo mam za diplomsko, sam sploh ne vem, mi je zmanjkalo energije in kar nekaj mencam in mencam.....zgodnja pomladanska utrujenost!!!!
Drugače pa poznam Klemenčiča ja, vem kaj misliš....kot sem rekla, meni ni problem začet "na dnu", če hočeš delo dobro opravljat ga moraš tudi dobro poznat in to je edini načina ne.....bojim se le, da nam tega ta razpis ne bo zagotovil...da bomo pristali in obstali na meji...kaj pa vem. Vso srečo pri Lobnikarju.....ma še esejska vprašanja? Jaz sem ena tistih srečnic, ki smo bli v prvi skupini ko ga je prijela ta kaprica , ampak na koncu se je dobro izšlo.

Značke
akademija, policijska, tacnu

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:12.