Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 09.07.2009, 13:36
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780
Privzeto Re: SIOL - lahko vas je sram!

Meni se prek PC niti ne zdi neka razlika v sliki. Pri mpeg4 je treba prepletanje izklopit pri mpeg2 pa mi je najbolje opcija "bob" za SD oz. linearno za HD.
Kaj pride iz komunikatorja in kaj iz tega naredi določen TV pa ne vem.
Morda se da z obdelavo na TV še kaj izboljšat občutek pri sliki! Nekateri TV-ji imajo kar nekaj opcij.
Odgovorite s citatom
Staro 09.07.2009, 14:03
minek Uporabnik minek ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce minek
Član od: Nov 2007
Sporočila: 281

Citat:
Objavil-a Imi Prikaži sporočila
Mater si pameten. Ko sem se naročil na SIOL TV pred dvema letoma, so mi zagotavljali kakovostnejši sprejem signala kot ga imam zdaj. Kako so mi lahko takrat pošiljali MPEG2 signal, sedaj pa ga več ne zmorejo? Če bi že takrat imeli takšno "kvaliteto" slike, SIOL TV ne bi niti naročil.

Sedaj pa naj plačujem za slabšo kakovost slike isto oz. celo večjo vsoto denarja?!
Marsikje telekom tudi ne bi dobil soglasij za izgradnjo optike, če nam ne bi lagali. Ampak kljub temu je infrastruktura njihova, jo izkoriščajo kot jo pač znajo in ti nudijo storitev, kot jo premorejo. Tudi zakaj se storitev slabša ti morda lahko odgovorijo. Prisiliti, da ti nudijo dobro storitev pa jih ti ne moreš.
Odgovorite s citatom
Staro 09.07.2009, 14:29
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 765

rock res je na Pc-ju je slika boljša (nisem še probal na večjem zaslonu). Samo to si lahko jaz uredim za sebe. Staršem pa tega pač ne morem urediti.

Pa še nekaj. Če je na pc-ju boljša slika je lahko tudi na komunikatorju.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
lahko, siol, sram, vas

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
tema za društva - obveščanje, razstave, sterilizacija, peticije ... Snif Živalski svet 208 24.02.2012 21:50
Novosti od 1.6.2009 naprej krenUporabnik SiOL TV 885 29.08.2009 13:22
spletna igra travian travian tilenburgar Igre, konzole 77 07.04.2009 20:43
Siol (razlicni) paketi - razlicne cene - stare stranke! Duh O storitvah 41 12.03.2007 16:36
Povezava TV s videorekorderjem - za snemanje SiOL TV-ja 3nity SiOL TV 7 22.09.2006 12:01

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 23:31.