Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 11.06.2011, 18:42
racun3 Uporabnik racun3 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2011
Naslov: ljubljana
Sporočila: 3
Angry a mi lahko kdo svetuje??

Kaj naj naredim??
Marca sem se prijavil za siol tv standard 2 boxsa,operaterka mi ne naračunala 44€ imel pa sem že internet in telefof,začetne težave z boxi tv ne dela zastonj 1 mesec vsi dodatki,potem pa te kap ko začnejo prihajati računi,vsi paketi preko 70€ reklamira ne morem odjaviti zadeve,nihče ti ne pove da moraš po testnem obdobju odjaviti dodatke,iz reklamacij odgovor dokonče moram plačevati kar nisem naroči in nisem podpisal nobene pogodbe,sem inv.upokojenec z 560€ penzije in si ne morem privoščiti da me siol odira za stvari ik jih ne uporabljam in jih tudi nisem naročil,zanima ne če ima še kdo podobno izkušnjo,ker ne vem kaj naj naredim,ostane mi še APEK če bo kaj zaleglo. To kar dela kar dela Siol z strankami je čista svinjarija!!
Stranka ima vedno prav tudi kadar nima prav se stranki ugodi,saj le stakin načinom dela se razvije posel!
LP ed
Odgovorite s citatom
Staro 11.06.2011, 23:56
kikus20 Uporabnik kikus20 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 719
Privzeto Re: a mi lahko kdo svetuje??

Odvisno za katere dodatke se gre, ampak za večino dodatkov v kolikor jih ne potrebujete mi je znano, da je potrebno poslati pisno odjavo. Verjetno vam bo kdo od agentov natančneje obrazložil.
Odgovorite s citatom
Staro 13.06.2011, 09:37
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.371
Privzeto Re: a mi lahko kdo svetuje??

Citat:
Objavil-a racun3 Prikaži sporočila
Kaj naj naredim??
Marca sem se prijavil za siol tv standard 2 boxsa,operaterka mi ne naračunala 44€ imel pa sem že internet in telefof,začetne težave z boxi tv ne dela zastonj 1 mesec vsi dodatki,potem pa te kap ko začnejo prihajati računi,vsi paketi preko 70€ reklamira ne morem odjaviti zadeve,nihče ti ne pove da moraš po testnem obdobju odjaviti dodatke,iz reklamacij odgovor dokonče moram plačevati kar nisem naroči in nisem podpisal nobene pogodbe,sem inv.upokojenec z 560€ penzije in si ne morem privoščiti da me siol odira za stvari ik jih ne uporabljam in jih tudi nisem naročil,zanima ne če ima še kdo podobno izkušnjo,ker ne vem kaj naj naredim,ostane mi še APEK če bo kaj zaleglo. To kar dela kar dela Siol z strankami je čista svinjarija!!
Stranka ima vedno prav tudi kadar nima prav se stranki ugodi,saj le stakin načinom dela se razvije posel!
LP ed

Programski paket se enostavno spremeni na servisnih straneh: http://servis.siol.net.

Navodila za spremembo v kolikor uporabljate SiOL BOX so dostopna na spletnem mestu: http://www.siol.net/pomoc_in_podpora...ske_sheme.aspx

Prosim vas, da mi na zasebno sporočilo posredujete svoje uporabniško ime in preverila bom, kaj lahko storim za vas.

LP
Nataša
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kdo, lahko, svetuje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Vse o MSN messenger - FAQ trinajstka Računalništvo in internet 813 03.03.2013 14:39
Televizijska tehnika za začetnike Curyman SiOL TV 31 27.03.2010 09:15
spletna igra travian travian tilenburgar Igre, konzole 77 07.04.2009 20:43
Biti gej ni lahko speaker Ljubezen in spolnost 16 15.10.2007 17:20

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:20.