Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 11.09.2009, 10:17
minek Uporabnik minek ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce minek
Član od: Nov 2007
Sporočila: 281
Privzeto Re: Da se ti lahko samo še zrola!

Citat:
Objavil-a king16 Prikaži sporočila
kaj je moje zdravje in počutje kaj manj vredno kot otrokovo ?
Ni ampak, če si polnoleten bi lahko podpisal neko izjavo, da dovoliš kajenje v gospodinjstvu v katerem bivaš. Seveda pri notarju, overjeno, da se še kaj na ta račun zasluži. :-)
Staro 11.09.2009, 11:16
Kal-El Uporabnik Kal-El ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Kal-El
Član od: May 2007
Sporočila: 158

jao ej eni pa mate ideje...

kar dolgo sem bil kadiles in sedaj sem prešaltal med nekadilce.. ampak me ne moti če okoli mene kadijo oziroma če sosed v spodnjem štuku pižge eno na balkonu...
Kar on počne na svoji lastnini se mene pač ne tiče in nimam pravice sikat in vdirat v njegovo zasebnost, ... In tle se grejo ene zafrustrirane babnce zdej eno gonjo proti osnovnim človekovim pravicam... Matr o me pa tko razpi zdi ko se grejo neke omejevanja in podobno... Če ti kej ni ok, prodej stanvanje in se presel nekam na obrobje mesta po možnosti na vas...sam kaj tm bo pa smrdelo po gnoju, pa kure se bojo oglašale in krave mukale iz sosednjih štal... a pol se bo pa tm sprdnla in začela morit naj prepovejo smrad od gnojnice in pa kokodajsanje kur in petelinov ob 5ih zjutri...

mislim ajde kar je preveč je pa preveč...
Staro 11.09.2009, 11:50
Kaja Uporabnik Kaja ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Kaja
Član od: Nov 2001
Naslov: Doma
Sporočila: 2.690

Citat:
Objavil-a Kal-El Prikaži sporočila
jao ej eni pa mate ideje...

kar dolgo sem bil kadiles in sedaj sem prešaltal med nekadilce.. ampak me ne moti če okoli mene kadijo oziroma če sosed v spodnjem štuku pižge eno na balkonu...
Kar on počne na svoji lastnini se mene pač ne tiče in nimam pravice sikat in vdirat v njegovo zasebnost, ... In tle se grejo ene zafrustrirane babnce zdej eno gonjo proti osnovnim človekovim pravicam... Matr o me pa tko razpi zdi ko se grejo neke omejevanja in podobno... Če ti kej ni ok, prodej stanvanje in se presel nekam na obrobje mesta po možnosti na vas...sam kaj tm bo pa smrdelo po gnoju, pa kure se bojo oglašale in krave mukale iz sosednjih štal... a pol se bo pa tm sprdnla in začela morit naj prepovejo smrad od gnojnice in pa kokodajsanje kur in petelinov ob 5ih zjutri...

mislim ajde kar je preveč je pa preveč...
Ja, ne boš verjel, ampak to se že dogaja......v čisto tipično kmečko vas so se priselili eni fini ljudje in sedaj se že nekaj let tožarijo, ker jih motijo psi, ki lajajo, pa zvonovi v cerkvi, pa sosedov gnoj tudi...........tole čist resno, na Gorenjskem se dogaja.....
Staro 11.09.2009, 12:38
Kal-El Uporabnik Kal-El ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Kal-El
Član od: May 2007
Sporočila: 158

Citat:
Objavil-a Kaja Prikaži sporočila
Ja, ne boš verjel, ampak to se že dogaja......v čisto tipično kmečko vas so se priselili eni fini ljudje in sedaj se že nekaj let tožarijo, ker jih motijo psi, ki lajajo, pa zvonovi v cerkvi, pa sosedov gnoj tudi...........tole čist resno, na Gorenjskem se dogaja.....
ja sej vem... poznam nekaj primerov, v Bohinju in pa tudi drugje... in pa skoraj vedno so v igri presrani ljubljančani... pa brez zamere, nočem nobenega užalit al kar kol, samo to so neizpodbitna dejstva... mal se nej zamislijo...sej tole zadnjo gonjo proti kajenju na balkonih so tudi one skuhale... sam zdrahe znajo delat, matr vola!
Staro 11.09.2009, 13:15
nejc Uporabnik nejc ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce nejc
Član od: Dec 2004
Sporočila: 3.060

Citat:
Objavil-a king16 Prikaži sporočila
kaj je moje zdravje in počutje kaj manj vredno kot otrokovo ?
Nikakor. Samo ti si odrasla oseba in lahko za svoje zdravje in počutje v večji meri poskrbiš sam. Otrok po drugi strani, če ima za starše brezvestne kadilce, je sekundarnemu kajenju izpostavljen brez možnosti vplivanja na to, ali bo dimu izpostavljen ali ne.

Prejšnji post je bil posmehljiv. Ampak skušati vplivati na cigaretni dim, ki ga prinese s sosedovega balkona je nonsenz. 99,99% ljudi nima sosedov, ki bi rauhali 24/7 in pihali v njihova stanovanja. Je pa 99,99% ljudi izpostavljenih vplivu drugih strupov. Torej bi za splošno izboljšanje zdravstvenega stanja populacije morali rešitve iskati drugje kot v sosedovem cigaretnem dimu.
Staro 11.09.2009, 16:21
minek Uporabnik minek ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce minek
Član od: Nov 2007
Sporočila: 281

Od kod tolikim ... ideja, da smejo doma početi karkoli in da se to nobenega ne tiče ter da je to neka osnovna človekova pravica?
Staro 11.09.2009, 21:10
Babi2 Uporabnik Babi2 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Babi2
Član od: Dec 2007
Naslov: Gorenjska
Sporočila: 555

Mar ni?
Zdajle sem se spomnila na neko davno izrečeno izjavo Svetlane Makarovič, nanaša se sicer na nekaj drugega, vendar spada v kontekst tega, ali človek sme doma, za zaprtimi vrati svojega doma početi s seboj, kar hoče. Rekla je nekako takole: "Jaz lahko seksam tudi s stensko uro, če mi to paše, pa to nikogar nič ne briga!"
Staro 12.09.2009, 05:35
king16 Uporabnik king16 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 1.215

Citat:
Objavil-a edvard kardelj Prikaži sporočila
:roll ing:
a ti je padla duda iz ust?

Se ti zdi?
Staro 12.09.2009, 05:40
Uporabnik

Citat:
Objavil-a nejc Prikaži sporočila
Nikakor. Samo ti si odrasla oseba in lahko za svoje zdravje in počutje v večji meri poskrbiš sam. Otrok po drugi strani, če ima za starše brezvestne kadilce, je sekundarnemu kajenju izpostavljen brez možnosti vplivanja na to, ali bo dimu izpostavljen ali ne.

Prejšnji post je bil posmehljiv. Ampak skušati vplivati na cigaretni dim, ki ga prinese s sosedovega balkona je nonsenz. 99,99% ljudi nima sosedov, ki bi rauhali 24/7 in pihali v njihova stanovanja. Je pa 99,99% ljudi izpostavljenih vplivu drugih strupov. Torej bi za splošno izboljšanje zdravstvenega stanja populacije morali rešitve iskati drugje kot v sosedovem cigaretnem dimu.
Točno tako. Zato pa ukinit prodajo cigaret, prepovedat promet v mestnih središčih, razen javnega prometa, prepoved izlivanja gnojnice kmetom kjerkoli in kadarkoli itd itd.
Staro 12.09.2009, 05:41
Uporabnik

Citat:
Objavil-a Babi2 Prikaži sporočila
Mar ni?
Zdajle sem se spomnila na neko davno izrečeno izjavo Svetlane Makarovič, nanaša se sicer na nekaj drugega, vendar spada v kontekst tega, ali človek sme doma, za zaprtimi vrati svojega doma početi s seboj, kar hoče. Rekla je nekako takole: "Jaz lahko seksam tudi s stensko uro, če mi to paše, pa to nikogar nič ne briga!"
Dokler ni preglasna in ne moti drugih.

Značke
lahko, samo, še, zrola

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
pasji nasveti ... Štrudl Živalski svet 387 18.03.2012 16:02
Televizijska tehnika za začetnike Curyman SiOL TV 31 27.03.2010 09:15
Pedofilija med duhovniki Sharkica Religija in filozofija 269 23.06.2007 23:20
Ali je Bog ali ga ni? legenda Religija in filozofija 1360 08.02.2007 10:23
Uporabljamo samo 10% možgan? twarlock Znanost in okolje 75 23.03.2006 23:44

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:44.