Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 07.03.2019, 13:03
roberthr Uporabnik roberthr ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2017
Sporočila: 29
Privzeto Re: NEO Smartbox tehnične težave

Citat:
Objavil-a Playaz3 Prikaži sporočila
Zakaj pa ne morejo naložiti KODIja če runa tudi na njihovem sistem na androidu?
Tudi jaz navijam za Kodi, bistveno bolj uporabna zadeva, ki odpravlja precej pomanjkljivosti Plex-a in VLC-ja.

Pametni dom pa tudi ni ravno uporaben. Mojo kamero najde in jo pokaže v vmesniku, slike pa ne pokaže. Telekom pravi, da ker nisem kupil pri njih, ne morejo pomagat.... My ass. Kamera je skoraj identična tisti, ki je v njihovi prodaji.
Odgovorite s citatom
Staro 07.03.2019, 20:48
Clancy Uporabnik Clancy ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2013
Sporočila: 82

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
Ali vam, ko glasovno iskanje ne dela, na daljincu gori rdeča ali zelena lučka, če pritisnete kakšno tipko? Vam napako med gledanjem pokaže na vseh kanalih, ali le določenih, npr HBO-jih? Na koliko časa pride do te napake? Slika je, kot sem preveril pri nas, pri ogledu nazaj identična sliki v živo. Dajte mi primer oddaje, kjer ste to opazili, bom preveril pri nas. Prosim, da mi težavo z VLC-jem opišete bolj podrobno. Poleg teh podatkov mi napišite tudi katero verzijo imate na komunikatorju NEO. To najdete v nastavitvah, pod rubriko Vizitka.

Lp, Črt
Glasovno upravljanje od včeraj čudežno dela. V ponedeljek še ni delalo. Verjetno je vmes bila kakšna posodobitev? Napako pa je javljalo med gledanjem otroškega programa Boomerang. Sem takrat napravo večkrat izklopil iz omrežja, vendar se je napaka še naprej pojavljala. Po višini raztegnjena slika se je pojavila pri ogledu nazaj oddaje Avtomobilnost na SLO2 HD. Dvojka na logotu za SLO2 se je dotikala zgonjeg roba zaslona. Včeraj sem poizkusil ponovno gledati to oodajo in je bila slika normalna. Očitno je vmes bila res posodobitev.

Za VLC pa moram povedati, da še vedno dela porazno slabo. Slika se zatika, zvok prehiteva, počasno delovanje.... ni za gledati. Tako, da moram imeti še vedno priklopljeno poceni kitajsko škatlico.
Verzija je 1.1.3, vmesnik 1.4.0.
Odgovorite s citatom
Staro 08.03.2019, 17:13
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.591

Citat:
Objavil-a Clancy Prikaži sporočila
Glasovno upravljanje od včeraj čudežno dela. V ponedeljek še ni delalo. Verjetno je vmes bila kakšna posodobitev? Napako pa je javljalo med gledanjem otroškega programa Boomerang. Sem takrat napravo večkrat izklopil iz omrežja, vendar se je napaka še naprej pojavljala. Po višini raztegnjena slika se je pojavila pri ogledu nazaj oddaje Avtomobilnost na SLO2 HD. Dvojka na logotu za SLO2 se je dotikala zgonjeg roba zaslona. Včeraj sem poizkusil ponovno gledati to oodajo in je bila slika normalna. Očitno je vmes bila res posodobitev.

Za VLC pa moram povedati, da še vedno dela porazno slabo. Slika se zatika, zvok prehiteva, počasno delovanje.... ni za gledati. Tako, da moram imeti še vedno priklopljeno poceni kitajsko škatlico.
Verzija je 1.1.3, vmesnik 1.4.0.
Ali lahko prosim delovanje testirate še prek PLEXa?

Lp,

Simon
Staro 09.03.2019, 17:47
Matticx Uporabnik Matticx ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2018
Sporočila: 186

Zakaj mi ne dela glasovno izbiranje kljub temu da sem ze parkrat vkljucil izkljucil NEO iz elektrike ?
Odgovorite s citatom
Staro 11.03.2019, 07:53
123kajote Uporabnik 123kajote ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2018
Sporočila: 21

Citat:
Objavil-a nejccar Prikaži sporočila
http://www.blog.uporabnastran.si/201...h-televizijah/

v razmislek, kakšen plus od enega in drugega bi lahko še Telekom dodal na svoj način.
ma tudi jaz vse bolj razmišljam, da bom šel na operaterja, ki nima teh ogabnih zunanjih škatel in ima android App.
Imam poln kufer da pol bajte sitnari kadar je spet problem na katerem pilotu morajo kaj naredit.. da bodo lahko.. TV gledali!

Tole s temi zunanjimi škatlami je eno veliko sranje!

In na koncu tako izgleda, da je moja krivda teh 100-ih pilotov, da ne morejo normalno TV gledat.. niti ne želijo slišati da je to blesava politika providerja.
Odgovorite s citatom
Staro 11.03.2019, 14:09
nescafe Uporabnik nescafe ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 442

Voyo prek NEO ne deluje gladko. Ko zaženeš neko oddajo, se velikokrat predvajanje prekinja z nalaganjem in to na vsakih 10 sekund. Moraš it večkrat ven iz aplikacije in potem nazaj, da dela normalno, ampak to je spet čisto odvisno. Ne razumem, zakaj take težave.

Poleg tega ne duha ne sluha o snemanju. Ogled nazaj tudi ni nek presežek. Resno razmišljam, da bom dal NEO v mirovanje in spet aktiviral box s snemalnikom.
Odgovorite s citatom
Staro 12.03.2019, 09:44
Schvarc Uporabnik Schvarc ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2019
Sporočila: 3

Težav z nadgradnjo je nekoliko manj oz. Do te mere popravljene, da mi je celo cel teden delalo brez da bi ponastavljl neota. Opažam pa da je zvok občutno tišji in se med programi spreminja oz. Od odaje do odaje, npr. gledanje moto GP- ja, zadeva čisto pretiho, toliko da moram glasbost povečat za 50%. In občasno glasovno izbirnje ne deluje.
Odgovorite s citatom
Staro 12.03.2019, 13:01
nejccar Uporabnik nejccar ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2007
Sporočila: 377

1.1.3 in 1.4.0 je zadnja verzija ?
Odgovorite s citatom
Staro 12.03.2019, 13:26
roberthr Uporabnik roberthr ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2017
Sporočila: 29

Še en kiks, ki se pogosto dogaja. Npr. včeraj zvečer, Planet TV, ogled nazaj in Masterchef. Ko pridem do reklam, poskušam prevrteti naprej in me vrže na začetek. In tako ene 10x. Preostalo mi je samo, da skačem po 5 minut naprej, vsakič ko me je vrglo na začetek.
Odgovorite s citatom
Staro 12.03.2019, 22:38
taranenko Uporabnik taranenko ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2008
Sporočila: 30

Vsaka posodobitev Neo Boxa prepiše nastavitve glede CEC. Imam izklopljen CEC. Po posodobitvi je CEC vklopljen, v meniju pa piše izklopljen. To lahko odpravim tako, da v meniju "vklopim" (čeprav je že vklopljen) in potem še izklopim. Izklapljam zato, ker mi CEC, ko ugasnem box, ugasne tudi tv. Imam še drugi CEC naprave, pri nobeni ni takšno delovanje (TV ugasne napravo ob izklopu, obratno pa ne).
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
neo, smartbox, tehnične, težave

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Težave z sliko in zvokom?! tattoer SiOL TV 2 27.11.2010 07:55
Težave s sliko in zvokom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 12:01
Težave s SiOL TV vmesnikom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 12:00

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:35.