Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 25.03.2019, 16:10
štromar Uporabnik štromar ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2019
Sporočila: 8
Privzeto Re: NEO Smartbox tehnične težave

Citat:
Objavil-a roberthr Prikaži sporočila
Pa ne. Jaz imam Dahuo, ki je skoraj identična tej, ki jo prodaja Telekom. Neo jo najde in vključi v razdelek "Pametni dom", vendar ne pokaže slike s kamere. Telekom na vprašanja reagira v smslu "če niste kamere kupili pri nas, vam ne moremo pomagati"...
Odgovor tehnične pomoči "kamere, ki bodo delovale z TV-komunikatorjem NEO smartbox, so samo te, ki jih ponujamo v naši ponudbi, saj imajo prilagojeno programsko opremo, kar pomeni, da druge kamere ne bodo delovale."

Sam sem kupil identično kamero kot jo prodaja telekom (DAHUA DH-IPC-K46P),razlika je da je moja 4MP,pa mi je pametni dom sploh ne najde...Preko originalne aplikacije od dahue dela brezhibno.Zato me je zanimalo,če gdo ve kakšna je oznaka firmwera na telekomovi kameri..

Katero kamero pa imate roberthr?
Odgovorite s citatom
Staro 26.03.2019, 10:49
pal Uporabnik pal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2007
Naslov: Bovec
Sporočila: 855
Thumbs down Re: NEO Smartbox tehnične težave

omg...
Odgovorite s citatom
Staro 26.03.2019, 13:28
roberthr Uporabnik roberthr ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2017
Sporočila: 29

Citat:
Objavil-a štromar Prikaži sporočila
Odgovor tehnične pomoči "kamere, ki bodo delovale z TV-komunikatorjem NEO smartbox, so samo te, ki jih ponujamo v naši ponudbi, saj imajo prilagojeno programsko opremo, kar pomeni, da druge kamere ne bodo delovale."

Sam sem kupil identično kamero kot jo prodaja telekom (DAHUA DH-IPC-K46P),razlika je da je moja 4MP,pa mi je pametni dom sploh ne najde...Preko originalne aplikacije od dahue dela brezhibno.Zato me je zanimalo,če gdo ve kakšna je oznaka firmwera na telekomovi kameri..

Katero kamero pa imate roberthr?
Dahua HDBW1230EP-0280B, v osnovi vse enako, le da gre za "dome" kamero. Sedaj poskušam kaj ugotoviti pri PC Hand, ki tudi prodaja te kamere. So me pa seveda napotili na Telekom.

Nazadnje uredil roberthr : 26.03.2019 ob 13:31.
Odgovorite s citatom
Staro 27.03.2019, 07:23
janck Uporabnik janck ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2019
Sporočila: 33

Citat:
Objavil-a lokev Prikaži sporočila
a to je omarica, ki si ji najbližje na bakru?

Jaz sem na optik. To je problem drugih uporabnikov. To je zgolj obraz telekoma.
Odgovorite s citatom
Staro 27.03.2019, 07:33
janck Uporabnik janck ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2019
Sporočila: 33

Citat:
Objavil-a lokev Prikaži sporočila
Kaj to kupujeteI A ni telekom povedal, da gre za beta verzijo. Ni še čas, no. Raje prejšnji box, kjer so se stvari po nekaj letih stabilizirale.
Kdo ponuja beta verzijo in to še za plačilo? Za navadnega smrtnika, ki gleda zgolj TV je dober. In sedaj bomo čakali nekaj let, da se stvar stabilizira??? Ti to resno?
Odgovorite s citatom
Staro 27.03.2019, 12:03
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 879

Citat:
Objavil-a janck Prikaži sporočila
Kdo ponuja beta verzijo in to še za plačilo? Za navadnega smrtnika, ki gleda zgolj TV je dober. In sedaj bomo čakali nekaj let, da se stvar stabilizira??? Ti to resno?
Ma, stvar mora delovati, za kar je namenjena. Ne vem, kaj imajo navadni smrtniki opraviti, s tem, kakor en piše, npr., da glasovno izbiranje deluje vsaka dva dni?! A ni to osnova neota.
Odgovorite s citatom
Staro 28.03.2019, 10:21
XGaminG Uporabnik XGaminG ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2017
Sporočila: 2

mene pa zanima samo kako je glede lastništva , ker sem kot obstoječi naročnik plačal 29€ za neo box mi zdaj ni jasno ali je to zdaj moje ali od telekoma samo zakaj bi moral plačat če je lastnik še vedno telekom
Odgovorite s citatom
Staro 28.03.2019, 12:33
siko77 Uporabnik siko77 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce siko77
Član od: Sep 2007
Sporočila: 445

Citat:
Objavil-a XGaminG Prikaži sporočila
mene pa zanima samo kako je glede lastništva , ker sem kot obstoječi naročnik plačal 29€ za neo box mi zdaj ni jasno ali je to zdaj moje ali od telekoma samo zakaj bi moral plačat če je lastnik še vedno telekom
Plačal si privilegij, da si poizkusni zajček. Drugače pa bolje, da je lastnik TS, ker v primeru okvare je brezplačna menjava. Don't worry be happy.
Odgovorite s citatom
Staro 28.03.2019, 13:04
nejccar Uporabnik nejccar ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2007
Sporočila: 379

Kmalu bo 600 objav, napredka pa bolj malo...
Odgovorite s citatom
Staro 28.03.2019, 13:50
nescafe Uporabnik nescafe ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 442

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
@nescafe Motenj pri uporabi ogleda nazaj na programih, ki ste jih omenili ne opažamo. Imate možnost motnjo posneti in nam na tehnicna.pomoc@telekom.si posredovati posnetek. Prosim, navedite v sporočilu tudi vaše uporabniško ime.
Programa NOVA 24 TV in NOVA 24 TV HD ob apodpirata ogled nazaj. Ste težavo nedelovanja HD različice opazili na točno določeni oddaji? Prosim, da mi v tem primeru na ZS sporočite točni naslov oddaje in čas ko je bila na sporedu.
Vašo željo po dodanem RTV SLO 3 HD v našo programsko shemo sem posredoval pristojnim.
@StaneP Vašo željo sem posredoval razvijalcem programske opreme komunikatorjev NEO.

LP
Sandi
Glede NOVA 24 TV sem vam že napisal, da na starem boxu pri obeh programih (1. in 2.) deluje ogled nazaj v HD. Na NEO pa na prvem programu deluje ogled nazaj v SD tehniki pri drugem pa sploh ni ogleda nazaj. Se pravi na novejšem komunikatorju NEO je v tem primeru slabše kot na starem box oz. manj funkcij.

LP
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
neo, smartbox, tehnične, težave

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Težave z sliko in zvokom?! tattoer SiOL TV 2 27.11.2010 07:55
Težave s sliko in zvokom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 12:01
Težave s SiOL TV vmesnikom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 12:00

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 23:46.