Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 02.09.2018, 12:59
metalik Uporabnik metalik ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2018
Sporočila: 1
Unhappy Neodzivnost

Pozdrav,

ker ste ponovno podražili pakete mobilne telefonije, sem se odločil zamenjati operaterja.

V času prehodnega obdobja ko naj bi bilo to brezplačno sem izvedel zamenjavo, vendar sem dobil od vas v račun postavko 4,10€ za prehod NR.

Še isti dan (na začetku avgusta) sem podal reklamacijo vendar odgovora do danes nisem dobil. Sredi avgusta sem ponovno kontaktiral pomoč uporabnikom z vprašanjem o upravičenosti stroškov. Dobil sem le standardiziran odgovor, drugega do danes še nič.

Ne razumem je res nemogoče v roku enega meseca obravnavati zadevo ali pa vsaj odgovoriti na postavljeno vprašanje?
Odgovorite s citatom
Staro 02.09.2018, 15:51
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.308
Privzeto Re: Neodzivnost

To je zakonsko.. za prenos številke k drugem operaterju se zaračuna 5 eurov ta znesek ki je tebi prikazan je brez ddv..

Če si delal prenos številke je to neglede na pogoje zakaj si prekinil se zaračuna v višini 5 € itn..
Staro 04.09.2018, 10:16
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.384
Privzeto Re: Neodzivnost

Citat:
Objavil-a metalik Prikaži sporočila
Pozdrav,

ker ste ponovno podražili pakete mobilne telefonije, sem se odločil zamenjati operaterja.

V času prehodnega obdobja ko naj bi bilo to brezplačno sem izvedel zamenjavo, vendar sem dobil od vas v račun postavko 4,10€ za prehod NR.

Še isti dan (na začetku avgusta) sem podal reklamacijo vendar odgovora do danes nisem dobil. Sredi avgusta sem ponovno kontaktiral pomoč uporabnikom z vprašanjem o upravičenosti stroškov. Dobil sem le standardiziran odgovor, drugega do danes še nič.

Ne razumem je res nemogoče v roku enega meseca obravnavati zadevo ali pa vsaj odgovoriti na postavljeno vprašanje?
Metalik, tako je, velja, kot je napisal Rusy. Pri odstopu od pogodbe v mesecu pred uveljavitvijo sprememb se strošek prekinitve v višini 10,95 EUR ne zaračuna. V primeru prenosa številke k drugemu operaterju ne gre za prekinitev, saj se lahko prenese le aktivno številko. Iz tega razloga se prenos številke zaračuna. Lp, Julija.

Značke
neodzivnost

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:53.