Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 10.02.2009, 12:01
nejco Uporabnik nejco ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2008
Sporočila: 25
Thumbs down Naročilo dodatne siol tv in prenos telefonske št

Naročil sem si dodatno siol tv ko sem se pozanimal so mi zatrdili da je možno, da še imam dodatno siol tv. Včeraj dobim vse potrebno za drugo tv potem pa naenkrat ni več možno da imam še drugo siol tv. Čakam včeraj pa nič danes kličem pa me ženska nadere kaj si mislim pa nevem kaj. Potem spet kličem na drugo tel kjer sem imel več sreče saj mi je gospa rekla, da me pokliče nazaj tak da zaenkrat še čakam.

Pa še to včeraj se pogovarjam z dvema moškima na 080-8000 in oba sta mi odložla na koncu dobim neko žensko ki mi je v 5 min povedla da še sploh nimam odprtega drugega kanala za drugo tv.

Nevem sem se že vprašal če se splača sploh še bit pri siolu, jaz sem že vrsto let njihov uporabnik ampak kaj takega še nisem doživel pravo mi prekinejo potem pa še me ženska nadere.

Nevem kaki odnos je to jaz bi se na njihovem mestu malo vprašal koga majo to zaposlenega.

Res v teh dveh dne sem doživel tolko slabih stvari da se mi že meša.

Potem pa si še dam prenest tel iz isdn na siol, prenos bi se naj včeraj zgodil pa spet fora.... Isdn mi izklopijo a tel mi ne prenesejo čeprav so mi sporočili da bi naj bil prenos tel včeraj, pa spet kličem in kaj doživim ženska se razburja češ da je prenos oz da bo prenos komaj 12, komaj da sem prišo do besede in na koncu nisem dosegel nič saj je ona trmarla svoje.

neverjetno
Odgovorite s citatom
Staro 10.02.2009, 12:25
bbenci2 Uporabnik bbenci2 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2008
Naslov: Moravske Toplice
Sporočila: 253
Privzeto Re: Naročilo dodatne siol tv in prenos telefonske št

V nekaterih naseljih je Siol še vedno monopol. Zato pa se lahko obnašajo kakor hočejo.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
dodatne, naročilo, prenos, siol, št, telefonske

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SiOL znižuje cene in nagrajuje zvestobo G3nius O storitvah 245 02.03.2020 12:59
SIOL TV povezava TV in VCR deepsplash SiOL TV 0 26.11.2006 00:22
SIOL TV mi ne dela slikar Tehnična pomoč 4 22.09.2006 18:15

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 20:32.