Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Šport

Šport aktualni športni dogodki...

Orodja za teme
Staro 08.11.2005, 17:35
castor Uporabnik castor ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce castor
Član od: Jul 2004
Sporočila: 11.923
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava grantica

to gledam lepo zvečer ko pridem z aerobike, namesto filmov je basket) pa itak ne vzame dosti cajta... glede na to da je to samo tekma brez vseh dodatkov (reklame, daljše prekinitve, konci četrtin itd)

haha

If sth is 2 good 2 be true....... it probably is.
enivej, svaka čast.
Staro 09.11.2005, 09:50
Stupar8
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

Seattle SuperSonics (1:2)

Staro 09.11.2005, 15:05
grantica Uporabnik grantica ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce grantica
Član od: Sep 2004
Naslov: Downtown
Sporočila: 708
Privzeto

new day - new games lolol

torej včeraj sem na veliko veselje gledala dve tekmi mojih lanskih najljubših.... phoenix suns
utah - phx
utah zaradi poškodbe še vedno igra brez t.i. "franchise player" carlos boozer... na tej tekmi sta me zanimala predvsem dva košarkaša - rookie darren williams in andrei kirilenko... prvi ker je bil po moji oceni najboljsi igralec finalne tekme ncaa... samo ker so illinois zgubili ni mogel postat mvp.... in drugega zaradi tako pričakovanega povratka po poškodbi... prvi je tistih par minut dobro iskoristil in pokazal nekaj zelo lepih akcij... podoben v igri chris paulu iz hornetsov... hiter in velikokrat rad prodira pod koš - kljub temu da je nizek, bek... komentator tekme je povedal da je imel 3dnevni "staž" pri john stocktonu... kar ne more bit slabo, ne? v glavnem s časom se zna kar dobro poklopit v to ekipo ki rabi eno kvalitetnega organizatorja, dobro sta igrala tako okur kot giriček... na drugi strani je pa sta bila marion in nash neustaviljiva... eden z zabijanji, drugi s podajami - okur je bil prepočasen za mariona...,... v prejšnjih postih sem pozabla omenit pri sunsih diaw, izredna pridobitev.... staudemirejev karakter (borben vendar neobremenjen) in struktura telesa a la marion.... super se je poklopu v igro.. ne boji se metat na koš če je treba, pa tudi podaje mu niso tuje.... bell je opravil izredno težko delo v obrambi pri pokrivanju kirilenka, ki je bil na začetku izredno razpoložen za šut, nato pa je začel padat....

kings - suns
izredna tekma... z nevejetnimi preobrati... tudi tokrat me sunsi niso razočarali... borili so se kot levi do zadnje minute (tako kot pri prvem porazu v dallasu)... najlepše pri vsem pa je bil leandro barbosa... črna ovca lanske sezone, letos je ko nov... že na tekmi proti utahu sem opazla manjši napredek vendar je na tej tekmi kar eksplodiral (glede na to da je nash moral hitro zaradi osebnih odsedet je prišel kar prav)... končno je sacramento igral kot sacramento (koši so prihajali z vseh strani)... oba dolžnika prejšnjih dveh tekem sta končno odigrala tako kot je treba - peja (trojke je zadeval kot za šalo) glavni strelec tekme in bibby, ki sicer po točkah ni bil najboljši med svojimi pa vseeno z obrambo nad nashom in podajami bil med ključi zmage..... vendar pa je mvp te tekme definitivno neizpodbitno shareef abdur rahim... še dobro da se je fant spravil iz portlanda, kjer definitivno ne bi imel več prihodnosti.... agresiven, pod košem je najhitrejši, napadalno ima podobne lastnosti kot amare... je previsok da bi ga pokrivala neka trojka in prehiter da bi ga pokrivala 4 ali 5..... odločil v zadnji sekundi s hladno izvedbo prostih metov in izredno trdo obrambo tekmo... nenadomestljiv...
odlična tekma... obe ekipi sta igrali odlično... sunsi me ne morejo razočarat če misiljo tako nadaljevat!!!

Staro 09.11.2005, 15:12
SuperPig Uporabnik SuperPig ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce SuperPig
Član od: Oct 2003
Sporočila: 17.327
Privzeto

a niso sunsi nekj igralcev zamenjali??katere?
Staro 09.11.2005, 20:39
IceY Uporabnik IceY ni prijavljen
Moderator
Prikazne slike uporabnika/ce IceY
Član od: Jan 2003
Sporočila: 4.053
Privzeto

joe johnson je sov v atlanto pa se en v new york k se pa zal ne spomnem njegovga imena :D richardson al kwa je :D

Hes God in Basketball Shoes!Thats Michael Jordan!
Staro 10.11.2005, 10:06
Stupar8
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

Seattle SuperSonics (1:3)

Staro 10.11.2005, 12:46
Uporabnik
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava SuperPig

a niso sunsi nekj igralcev zamenjali??katere?
Quentin Richardson je šel v New York Knickse
Joe Johnson je šel v Atlanto Hawks
Steven Hunter je šel v Philadelphio
Bo Outlaw je šel v Orlando
Jake Voskuhl je šel v Charlotte

Namesto njih pa so v Sunse prišli:
Kurt Thomas iz New Yorka
Boris Diaw iz Atlante
James Jones iz Indiane
Eddie House iz Sacramenta
Raja Bell iz Utaha
Brian Grant iz Lakersov
Dijon Thompson iz New Yorka(v bistvu iz Drafta - skupaj s Thomasom je bil del zamenjave za Quentin Richardsona) - zdej so ga poslali v nižjo ligo
pa še tri manj znane košarkarje (Burke, Reiner in Tischler)

Od lani so ostali:
Amare Stoudemire (zaradi poškodbe kolena bo odsoten 4 mesece), Steve Nash, Shawn Marion, Leandro Barbosa, Jim Jackson

Staro 12.11.2005, 21:28
Uporabnik
Privzeto

letos nas bo slovenska televizija osrečila z 12 posnetki tekem...

za zdaj se še niso odločili katere bojo....edino kar so sporočili je da bojo prednost imele tiste ekipe kjer seveda igrajo slovenci... tako da imamo še čas poslat kakšen namig na rtv slo... recimo tudi kakšno live... takrat ko je tekma tudi za slovenske razmere ob normalni uri... teh pa se ne manjka...
kaj če bi vsi skupaj v forumu, ki nas zanima nba dali skupaj glave in potegnili en seznam 12 tekem, s slo košarkaši ki bi jih radi videli... mogoče nam pa le bo tudi kdo prisluhnil :D probat ni greh

http://www.rtvslo.si/sport/modload.p...u=4&c_id=25218
Staro 12.11.2005, 23:22
Uporabnik
Privzeto

Moj seznam je naslednji.... (kot predpostavko dajem dejstvo, da sem dala prednost ekipam, kjer igrajo slovenci, sicer bi glede na to, da je 30 moštev v nba, vsakič izbrala drugačni ekipi) vse tekme je možno gledat live in sicer:

25.12 LA Lakers vs Miami Heat (3:00 EST) - Slovenski čas: 21:00 zvečer
16.1 NO/OK Hornets vs Charlotte Bobcats (1:00 EST) - Slo čas: 19:00
12.2 SA Spurs vs Indiana Pacers (1:00 EST) - Slo čas: 19:00
19.3 LA Lakers vs Cleveland Cavaliers (1:00 EST) - Slo čas: 19:00
26.3 Charlotte Bobcats vs Memphis Grizzlies (4:00 EST) Slo čas: 22:00
16.4 SA Spurs vs Minnesota Timeberwolves (1:00 EST) Slo čas: 19:00
22.1 SA Spurs vs Denver Nuggets (1:00 EST) Slo čas: 19:00

Kjer so udeležene druge ekipe:
29.1 Phoenix Suns - Cleveland Cavaliers (1:00 EST) - slo čas 19:00
4.2 Miami Heat - NJ Nets (1:00 EST) - slo čas 19:00
5.3 Indiana Pacers - Philadelphia 76ers (1:00 EST) - slo čas 19:00
25.3 Washington Wizards - LA Clippers (3:30 EST) - slo čas 21:30
2.4 Denver Nuggets - Dallas Maverics (1:00 EST) - slo čas 19:00
8.4 Indiana Pacers vs Detroit Pistons (1:00 EST) - slo čas 19:00

Komentarji zaželjeni?
PS: Prosim ne odgovarjajte z varjantami "zakaj ne sonicsi zakaj ne raptorsi, zakaj ne knicksi" raje predlagajte posamezno tekmo oziroma utemeljite zakaj nekatere ne....(btw: tudi jst bi raje vidla kakšno tekmo bucksov, sunsov, clippersev, warriorsov ali cavsov več... pa jih v live na žalost ni al pa se prekrivajo s tekmami naših :D"

Staro 13.11.2005, 02:53
RH- Uporabnik RH- ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce RH-
Član od: Aug 2005
Naslov: FŠ
Sporočila: 0
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava grantica

Moj seznam je naslednji.... (kot predpostavko dajem dejstvo, da sem dala prednost ekipam, kjer igrajo slovenci, sicer bi glede na to, da je 30 moštev v nba, vsakič izbrala drugačni ekipi) vse tekme je možno gledat live in sicer:

25.12 LA Lakers vs Miami Heat (3:00 EST) - Slovenski čas: 21:00 zvečer
16.1 NO/OK Hornets vs Charlotte Bobcats (1:00 EST) - Slo čas: 19:00
12.2 SA Spurs vs Indiana Pacers (1:00 EST) - Slo čas: 19:00
19.3 LA Lakers vs Cleveland Cavaliers (1:00 EST) - Slo čas: 19:00
26.3 Charlotte Bobcats vs Memphis Grizzlies (4:00 EST) Slo čas: 22:00
16.4 SA Spurs vs Minnesota Timeberwolves (1:00 EST) Slo čas: 19:00
22.1 SA Spurs vs Denver Nuggets (1:00 EST) Slo čas: 19:00

Kjer so udeležene druge ekipe:
29.1 Phoenix Suns - Cleveland Cavaliers (1:00 EST) - slo čas 19:00
4.2 Miami Heat - NJ Nets (1:00 EST) - slo čas 19:00
5.3 Indiana Pacers - Philadelphia 76ers (1:00 EST) - slo čas 19:00
25.3 Washington Wizards - LA Clippers (3:30 EST) - slo čas 21:30
2.4 Denver Nuggets - Dallas Maverics (1:00 EST) - slo čas 19:00
8.4 Indiana Pacers vs Detroit Pistons (1:00 EST) - slo čas 19:00

Komentarji zaželjeni?
PS: Prosim ne odgovarjajte z varjantami "zakaj ne sonicsi zakaj ne raptorsi, zakaj ne knicksi" raje predlagajte posamezno tekmo oziroma utemeljite zakaj nekatere ne....(btw: tudi jst bi raje vidla kakšno tekmo bucksov, sunsov, clippersev, warriorsov ali cavsov več... pa jih v live na žalost ni al pa se prekrivajo s tekmami naših :D"

jaz ti lahko samo cestitam za ta izbor!!

mislm, da si super izbrala tekme, sploh mi je vsec, da si izbrala tekme, ki se odvijajo ob realnem casu, tako da bom lahko to gledali se v vecernih urah, ker ob 2., 3. zjutraj se mi res ne da vstajat zaradi tekem, pa ceprav sem se tako velik obozevalec NBA.

tudi ekipe se mi zdi, da si kar dobro izbrala, zdi se mi da bodo kar dobro pokrita vsa mostva...

upamo lahko samo, da te bojo podprli v rtv, kar pa je tezko za pricakovat. ampak vseen probat ni greh, poslji svoj predlog naprej in morda te celo uslisijo...

Značke
liga, nba

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:31.