Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Šport

Šport aktualni športni dogodki...

Orodja za teme
Staro 13.11.2005, 15:07
grantica Uporabnik grantica ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce grantica
Član od: Sep 2004
Naslov: Downtown
Sporočila: 708
Privzeto

tokrat pa le nisem imela vsega časa na voljo... tako sem si v zadnjih dneh pogledala le dve tekmi:
sa spurs - washington wizards
ke lepa tekma!!!! gilbert arenas je bil nerešljiva uganka tako parkerju kot bownu.... zadeval je iz vsepovsod, ko ni zadeval je podajal... le pod koš (iz razumljivih razlogov) ni uspel prodret))).... duncun je mel izredno slab dan za šut.... parker in ginobili sta pa odigrala v napadu po najboljših močeh.... ta tekma dokazuje nekaj kar mi je mrgolelo po glavi ---- da brez duncuna spursi imajo izredno veliko težav zmagat!......

philadelphia - la lakers
lakersi so končno dobili tisto kar so si na kar nekaj tekmah zaslužili... ni dosti za povedat o tej tekmi... razen seveda omenit odličen ena na ena med vujačičem in iversonom!!!! z zmago se ve koga!

If sth is 2 good 2 be true....... it probably is.
Staro 14.11.2005, 18:26
Nincha
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

Citat:
quotehiladelphia - la lakers
lakersi so končno dobili tisto kar so si na kar nekaj tekmah zaslužili... ni dosti za povedat o tej tekmi... razen seveda omenit odličen ena na ena med vujačičem in iversonom!!!! z zmago se ve koga!
Sem gledala to tekmo. Je bla ful zanimiva, sploh na koncu. Ekipi sta se skoz menjavali v vodstvu, pr Lakersih ni blo Kobeja nikjer, vse do 4. cetrtine, s katastrofalnim FG%. Pa se met za tekmo je imel v rokah, in ... ni zadel. Velja pa omenit odlicno predstavo Chrisa Mihma (me je kar mal presenetu)! (mislim da je dal 23 pik)
Sem fanica Sixersov, pa mi je vseeno zrl zivce Korver, metal je 1/7 do 3.certine, potem so mu pocas zacel meti not letet... Andre Igoudala je pa povsem osamil Kobeja in ga silil v nemogoce mete - poleg Iversona kljucni moz za zmago!
Iverson je itak klasa, tudi on okoli 25 pik nekje. Pomoje kljucni igralec Sixersov v 4. cetrtini - rutinirano, Allen
Cez 3 tedne se vrne se Samuel Dalembert in potem bodo tut skoki mal "popravljeni"

Glede "dvoboja" Vujacic vs. Iverson ...
Zacel se je, ko je Iverson tekel v 2. cetrtini v protinapad in zadel s komolcev v ustnice Vujacica in mu lazje prebil spodnjo ustnico. Potem se je "ohladilo", Vujacic zelo povprecen, v 4. cetrtini, Iverson prodira, Vujacic ga zagrabi za roko in zogo, Iverson mu je pa takoj v lase skocil... malo vroce krvi, nic hudga :D
Zmagovalec pa itak... znan.
Staro 16.11.2005, 21:22
Uporabnik
Privzeto

Pogledala sem si tekmo minnesota timberwolves - denver nuggets

nuggetsi so odlično odigrali v obrambi.. predvsem po zaslugi cambyja in anthonyija..... mislim, da sem že enkrat prej rekla, da si definitinvno ne zaslužijo tako velikega števila porazov, vendar tako pomankanje george karla, kot tudi izredno nehvaležen začetni koledar je blo vse drugo težko za pričakovat. vsekakor so glavni kandidat za severozahodno divizijo... minnesoto sem letos prvič vidla v celoti (prej vedno v daily nba tv) in me je presentila negativno.... vsi so se hitro znervirali ... le KG je šele v zadnji čertini zgubil živce.... na drugi strani sem si želela videt predvsem rashaad mccantsa, ki je bil del lanskih ncaa zmagovalcev.... na začetku je štartal malo zadržano, čeprav je pokazal nekaj dobrih akcij...izredno talentiran in borben... temperament je diviji (na tej tekmi je bil izključen zaradi obnašanja )))))) vsekakor bojo njegove tekme vse prej kot dolgočasne )) zmaga je bila povsem zaslužena

milwaukee bucks - indiana pacers
nekaj takega človek redko vidi, da bi ena ekipa lahko dvakrat ujela stik s tekmo potem ko nasportnik vodi obakrat že za več kot 15 pik.... boljša tekma letošnje sezone.... milwaukee je že drugič tako zmagal torej bo na njih vedno treba pazit.... 4 minute pred koncem je namreč indiana (ki ni ravno najslabša v obrambi) vodila za kar 17 pik in nato do konca vso prednost izgubila.... seveda so tudi sami (z neverjetnim število zgrešenih metov artesta, oneila in jacksona) pomagali pri zmagi bucksov..... fantastična igra redda in forda, bogut in magloire sta naredila levji delež v obrambi....

Staro 17.11.2005, 18:00
Dworax
Guest
Privzeto

Evo liga NBA se vrača na tvs2!! Za vse ki vas zanimajo tekme pejte na txt stran 505 v glavnem pa bodo spremlal(gledal) naše rojake!Za začetek pa bo že v soboto Nba action, 3.12. pa bomo gledal Nachbarja.
Staro 17.11.2005, 18:04
hekerca Uporabnik hekerca ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2005
Sporočila: 358
Privzeto

prfektne so unele fotke n zčetki
Staro 17.11.2005, 20:19
Uporabnik
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava Dworax

Evo liga NBA se vrača na tvs2!! Za vse ki vas zanimajo tekme pejte na txt stran 505 v glavnem pa bodo spremlal(gledal) naše rojake!Za začetek pa bo že v soboto Nba action, 3.12. pa bomo gledal Nachbarja.
hvala dworax....

spet bomo morali gledat posnetke....uf... letos dsf ni kupil pravic... tako da za tiste, ki hocejo videt kaksno tekmo letos, bo to res edina priloznost

Staro 19.11.2005, 11:05
Uporabnik
Privzeto

spet sem vidla par tekem....
indiana - charlotte
igra slona z mišjo... al pa ne? presenetljiva tekma.... na začetku so bili takoj boljši gostje in povedli, vendar pa se bobcatsi niso dali in predvsem na krilih metov kareem rusha, igri feltona in maya ter obrambi okaforja na oneilu so prišli do zmage.... brezec je po mojem skromnem mnenju izredno nazadoval... počasen, neučinkovit, večino časa je bil popolnoma neviden... veliko pik je dal le na tekmah, kjer so charlotte izgubili, tako, da je letošnja statistika precej slab pokazatelj njegove igre... meni je zelo žal ampak se moje poletne napovedi uresničujejo... may je resnično tam da ga zamenja... v ključnih minutah in v minutah ki so prinesle zmago ali vodstvo je bil na igrišču sean may, ki je bil prva zamnjava brezca.... bobcati po mojem imajo v načrtu igrat tako kot danes že igra večina nba moštev-to je z 2 hitrima in močnima štirkama (power forward, krilo)... mislim, da brezec ne bo izgubil možnosti igranja, ker centerska pozicija mora bit pokrita (še vedno je treba pokrivat shaqa, yao, boguta, cambyja itd) vendar pa je vprašanje kako dolgo bo še v prvi peterki.... na drugi strani je bil popolnoma neviden cel prvi polčas felton, ki pa je vse nadoknadil v drugem, s čudovitimi podajami in nekaj pomembnimi koši.... charlotte je veliko boljša ekipa od marsikatere v nba....

washington - cleveland
(podnaslov tekme: samo na papirju dobra tekma)
washington so odigrali najslabšo tekmo sezone.... hughes je pokrival lanskega soigralca arensa in mu ni dovolil niti da bi dihal... james kot sebi podobno je bil odloćilen...
ni veliko povedat o tej tekmi, kot to da je zmagal boljši in da sem od te tekme pričakovala veeeeliko več.

ps: glede tekem na slo tv..... sramota da (po mojem mnenju) najboljšega slovenca do sedaj v letošnji sezoni v nba ne bomo videli!!! la lakersov ni na sporedu!!!!

Staro 19.11.2005, 19:55
Nincha
Guest
Privzeto

OK, Cavsi pa Sixersi so "moji", tko da sm kr vesela, da Wizardsom ni znesl Me je pa Washington presenetil z odlicnim startom v sezono, Butler, Jamison, sploh pa izvrstni Arenas bodo letos se marsikomu prekrizal nacrte

PS: A je kdo od vas ze glasoval na uradni NBA strani za All Stars 06?
Ce ste, koga ste izbral?

:question:
Staro 20.11.2005, 12:12
Uporabnik
Privzeto

ninchy ... jasno da jst sem :DDD
zahod: kobe in nash, brand in anthony in camby - tuki bi moral med krili bit moj najljubši - staudemire :D
vzhod: ford in hughes, james in jamison in shaq (baje da se do takrat vrne:D

tko se skušam zgledovat po tem kar sem vidla in glede na to da se je v prvem mescu praktično poškodvalo ceu kup košarkarjev je treba zadevo precej zožat

Staro 20.11.2005, 17:42
Uporabnik
Privzeto

Boston - Detroit...

detroit so suvereni, po dolgih letih "študija" perfektne obrambe so se letos osredotočli na napad.... pri celticsih sta zelo dobro igrala pierce in davis, vendar pa zmaga detroita ni bila v nevarnosti.

golden state - milwaukee
prvi polčas je bil precej nezanimiv.... kasneje se je golden state (na krilih baron davisa) prebudil in do konca tekme ujel priključek.... malce slabša igra redda in richardsona....

Značke
liga, nba

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:04.