Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Šport

Šport aktualni športni dogodki...

Orodja za teme
Staro 20.11.2005, 18:16
Nincha
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

O suverenosti Detroita....

Danes ponoc so jih Mavericksi "natepli" s 119 : 82 ...

V dvoboju "mojih" Cavsov in Sixersov pa so zmagali Cavsi s 123 : 120, in to po REDNEM delu, brez podaljska ... pa tak visok rezultat...

LeBron ---> triple double - 36 pik, 10 as., 11 sk.
Larry Hughes ---> 37 pik, 4 as., 6 sk.

Iverson ---> 37 pik, 12 as., 2 sk.
Chris Webber ---> 26 pik, 4 as., 11 sk.

Hudo.
Staro 20.11.2005, 18:25
Nincha
Guest
Privzeto

Granatica, jaz sem tut ze glasovala...

Zahod --> Lewis in Nowitzki, Allen in Nash, center pa Camby.

Vzhod --> James in Jamison, Iverson in Arenas, center pa Brezec
(tle z Brezo sm si mal patriotizma dovolila, drgac bi Shaqa zbrala, sam on bo itak dost glasov dobil )

Amare je tut men car. Res skoda, ker je iz navidezno mejhne stvari ratala tko huda poskodba. isapp: Mogoce bo nazaj februarja...
Staro 22.11.2005, 09:32
grantica Uporabnik grantica ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce grantica
Član od: Sep 2004
Naslov: Downtown
Sporočila: 708
Privzeto

Danes je v primorskih članek katerega podpisnik je Primož Brezec:

Morda zapuščam Charlotte
Kako čas beži. Zdi sem, da je bilo evropskega prvenstva konec šele včeraj, pa sta mimo že dva meseca. Pravega časa za počitek po razburljivem dogajanju v Beogradu sicer nisem imel, ker sem moral že tri dni po koncu EP na pot v ZDA. V klubu so bili razumevajoči in mi omogočili še nekaj dni oddiha. Izpustil sem tri pripravljalne tekme in vmes zdravil vnetje pokostnice., ki me je začela mučiti v zadnjem delu reprezentačnih priprav. Še zdaj ni povsem v redu, saj me občasno še pošteno zaboli, posebaj po večjih naporih.
S svojim statusom v Charlottu nisem najbolj zadovoljen. Po lanski sezoni, ko sem si priboril status nosilca igre, sem pričakoval, da bom letos stopil korak naprej. Pa sem ga kvečjemu nazaj. Igram v povprečju sedem, osem minut mank kot lani. Ekipo so čez poletje okrepili, zdaj imamo bolj kakovostno zasedbo, tudi na centerskih položajih. Lani nas je bilo visokih igralcev malo, v novi sezoni nas je pet, zato trener Bernie Bickerstaff opravlja precej več menjav na tekmah. Tudi prvi center Emeka Okafor nima več zagotovljenega statusa. Čeprav mi trener zagotavlja, da naj bi igro gradili okoli mene, pa me dosedanje izkušnje učijo, da se v ligi NBA lahko vse obrne dobesedno čez noč.
Večrkrat se zgodi, da ti govorijo eno, zgodi se pa drugo. Ne izključujem niti možnosti t.i. tradea, torej zamenjave za enega od igralcev iz drugih klubov lige NBA. Kovček imam vedno pri roki. Večkrat moram v ključnih trenutkih tekem na klop, kar me seveda ne navdaja z optimizmom. Tako recimo proti San Antoniu v izenačni končnici nisme igral, ko pa je velika razlika, me trener pošlje na igrišče. Dosti časa za razmišljanje o statusu k sreči nimam, saj smo stalno na poti. V zadnjih 18 dneh smo odigrali kar enajst tekem.
Staro 22.11.2005, 10:01
Uporabnik
Privzeto

2 TEKMI:

CLEVELAND - PHILADELPHIA
najboljša tekma te sezone (ninchy če te ne moti vedet rezultat si jo zdownloadaj in poglej!).... nihče si dejansko ni zaslužil poraza, obe strani sta pokazale najlepšo igro, ki jo trenutno premore NBA. Borba, številni meti, na trenutke tudi dobra obramba (čeprav je ta bila precej v odzadju na tej tekmi) in odlična igra LeBrona in Hughesa ter Iversona in Webberja. Tudi s klopi je prišlo veliko pomoči, predvsem na strani Clevlanda, ki ma močnejšo klop....Zabaven je bil dvoboj bivših "kolegov" Snow-Iversona, medtem ko je bil Lebron pretrd oreh za Andre Igoudalo, Mah, lebron je v tem trenutku najboljši košarkar v ligi in če bo tako nadaljeval na koncu sezone je moj osebni MVP :DDDDD

PHOENIX - UTAH
utah trpi pomanjkanje nekaterih "uglednih" poškodovancev (potem ko že od začetka manjka boozer, se je na eni izmed prešnjih tekem poškodoval SPET kirilienko) tako, da sloni igra predvsem na OKURJU, GIRIČEKU in D. Williamsu. Na drugi strani pa sunsi kljub odsotnosti Amarjeva uspešno (ne sicer tako kot lani) nadaljujejo sezono. Letos so izgubili samo eno tekmo brez borbe v končnici proti Detroitu, druge so bile vse tesne in do zadnjega neodločene zmage. Izredno slab dan sta imela tako Nash kot Marion tako, da je bilo potrebno sodelovanja od drugod. Ta pomoč je prišla iz lanske šibke točke sunsov - s klopi! Najprej house (ki je dosegel svoj osebni rekord po številu točk na eni tekmi), nato diaw in nenazadnje tudi burke (čisto presenečenje, če mene kdo vpraša). Medtem ko je Marion v prvem polčasu opravil težko delo na Okurju v obrambi, ga je le-ta zaustavil v napadu. Povsem neviden je bil giriček na katerem je bil odličen raja bell. Sicer so se gostje precej približali, vendar pa so v zadnji čertini domači zadeli preveč metov za tri da bi bilo kaj dvoma o zmagovalcu.

If sth is 2 good 2 be true....... it probably is.
Staro 22.11.2005, 20:34
Nincha
Guest
Privzeto

Citat:
quote:CLEVELAND - PHILADELPHIA
najboljša tekma te sezone (ninchy če te ne moti vedet rezultat si jo zdownloadaj in poglej!).... nihče si dejansko ni zaslužil poraza, obe strani sta pokazale najlepšo igro, ki jo trenutno premore NBA. Borba, številni meti, na trenutke tudi dobra obramba (čeprav je ta bila precej v odzadju na tej tekmi) in odlična igra LeBrona in Hughesa ter Iversona in Webberja. Tudi s klopi je prišlo veliko pomoči, predvsem na strani Clevlanda, ki ma močnejšo klop....Zabaven je bil dvoboj bivših "kolegov" Snow-Iversona, medtem ko je bil Lebron pretrd oreh za Andre Igoudalo, Mah, lebron je v tem trenutku najboljši košarkar v ligi in če bo tako nadaljeval na koncu sezone je moj osebni MVP :DDDDD
Granatica...

A ni bla to ena fantasticna tekma? Ma, res si jo morm zdownloadat pa vidt to cudo... Ze sam ko sem recap tekme brala, sm vedla, da je bil to taprav basket Se mi pa ful dobr zdi, da Chris Webber se vedno ful uredu igra, kljub temu, da so mu zlobni jeziki ze govoril, da se pocas poslavlja, pa da zarad poskodbe ni vec tako eksploziven skakalec... Btw, a ves da je imel Webber enako poskodbo kolena kot jo ma Amare zdej? Me pa malo cudi, da je Igoudala tko pustil LeBrona, da se razigra. Zadnjic je prakticno brez tezav iznicil Kobeja, ko so Sixersi igral proti Lakersom!

A si gledala mogoce ze tekmo Heat vs. Raptors??? 13 pik...
Poglej si to cudo - opazuj Bosha, Mikea Smitha in itak... Wadea Pa loh se posebi pazs na 4. cetrtino, kaj se je tm dogajal! Presenetljivo! Zdej so Raptorsi 1 L - 7 W, mislm da....

GLEDE BREZCA:

OK, ocitno bo May tisti, k bo mel prednost. Na NBA insiderju sem brala, da imata s trenerjem tezave, ker Primoz ni hotel pocivat zaradi poskodbe, da ne bi izgubu mesta v ekipi, trener pa se ni strinjal s tem, da bi razkiral hujso poskodbo roke... Tko pravjo ameriski viri...

Ne vem, skoda mi je Primoza isapp:
Ful se mi zdi tak deloven in prizadeven... ceprov letos neki ne stima cist v primerjavi z lani. Tut jaz sem letos potihem pricakvala njegov "boom", tko kot je sam napisal gor. Cist drgacen tip igralca je zame to kot Raso, ki je po mojem mnenju cist brezkrven igralec in nevreden denarja, ki ga dobiva. Letos je rabil 200!!!! minut igre, da je sploh izsilil prvi!!! prosti met.... ce to nic ne pove o njegovi (ne)aktivnosti ...
Letos od nasih najbolj standarden Nachbar, pomoje.
Sezona je se presneto dolga.
Se ze veselimo.
Staro 23.11.2005, 22:49
Uporabnik
Privzeto

si bom defintivno pobrala dol... ta kandski "nered" moram obvezno videt.... sem gledala uvodno tekmo sezone toronta in so se mi zdeli ekipa in pol, pokriti s kakovsotnimi igralci na vseh pozicija .. tudi na klopi... tako da sem zelo začudena da jim niti ene tekme ni uspelo zmagat tako dolgo.... za webbra (tako kot za cambyja) pravijo da doživlja novo mladost... me veseli, ker si zasluži (tako kot a.i.) da zmaga nekaj pomembnega... čeprav je v tem trenutku kar težka konkurenca :DDD joj če se je webbru uspelo pobrat da bi se le tudi amaretu.. ta liga ga nujno rabi... sploh pa sem tako žalostna da je tolko basketašev v tem trenutkov poškodovanih :DDD
brezec: meni nekako breza ne ugaja... sicer ne vem zakaj.... ves čas skozi neki jamra in na jamrače sem zmeraj alergična...tudi lani ko je šlo vse po njegovo je kar naprej neki jamral... ne vem... kot vsakemu slovencu tudi njemu privoščim več ampak na žalost se mi zdi da je bo težko za centre v bodoče, ker se vse ekipe nekako usmerjajo proti dvem 4 na namesto centra in PF pozicije....

Staro 23.11.2005, 23:02
Uporabnik
Privzeto

charlotte - indiana

breza je zaigral tako kot zna... sicer pa kot sem že nekajkrat rekla, ko dobi večjo minutažo, posledično da več pik, vendar pa njegova ekipa izgubi.... preobrat tekme je po prihodu na parket v drugem polčasu prinesel jasikevičijus, ki je končno dobil zasluženo minutažo... do takrat je zgledalo kot da se bo zgodba iz charlotta ponovila... oba organizatorja indiane - johnson in tinsley - nista znala/uspela razigrat svoje soigralce....

washington - new jersey

arenas je padel v zadnjih tekmah v nekakšen twilight zone in ta ni bila nič drugačna... trio new jersey (carter/jefferson/kidd) so bili veliko boljši od washingtona... bah.. upam da se bo washington na naslednjih tekmah pobrali in zaigral tako kot zna... še vedno je bil uspešen jamsion, z nekaj lepimi akcijami, pomagal pa mu je še butler, ki je po prihodu v washington kot prerojen... krstič in collins nista imela svojega večera... tudi s klopi (ki je sicer boljša na strani washingtona) je prišlo veliko pomoči

to je blo včeraj danes sem si pogledala new york - portland
dolgočasna igra in tekma... najboljša stvar je bil telfair!!! mulc je postregel z nekaj "all-star" asistencami in akcijami... new york ima izredno dolgočasno igro, ki jo na srečo popestri kakšen lep prodor ariza ali pa mladega frya (kar pa je ZELO redko!!) ... curry je na tej tekmi zapustil predčasno zaradi poškodbe igrišče (do takrat je kar v redu igral)... mislim, da larry brown te ekipe letos ne more pripeljati do playoffa... vsaj ne s tistim kar so pokazali do zdaj... letos pa je kar velika gužva na vzhodu... tako da lopato v roke za ny in delat :DDDDD!!!!

Staro 24.11.2005, 21:42
Uporabnik
Privzeto

še druga tekma od včeraj....
phoenix - san antonio...
nesterovič ni igral skoraj nič.... medtem ko je udrih igral nekaj minut v garbage time v katerem je pokazal par lepih asistenc... sunsi so do konca lepo držali priključek s spursi... zelo slab dan je imel ponovno duncun... na njihovo srečo pa so uspeli drugi nadoknadit to kar njemu ni šlo --- na žalost je tik pred koncem polčasa po nesreči ginobili v raketi padel in se pri tem naslonil na nogo barbose, ki je moral predčasno zapustit parket... predvsem se je njegova odsotnost čutila v napadu, kjer je bil do poškodbe najučinkovitejši... ponovno je bell odlično odigral v obrambi... nash in marion sta po slabi predstavi proti utahu odlično oddigrala ... dober je bil tudi diaw... lepa in napeta tekma do konca....

Staro 25.11.2005, 19:36
Nincha
Guest
Privzeto

Citat:
quote:na žalost je tik pred koncem polčasa po nesreči ginobili v raketi padel in se pri tem naslonil na nogo barbose, ki je moral predčasno zapustit parket... predvsem se je njegova odsotnost čutila v napadu, kjer je bil do poškodbe najučinkovitejši...
Auc

Tole sm pa vidla. Sicer ni zgledal lepo, sam ne pa tko hudo, da bo zdej Barbosa kr celo sezono out! :shock:

Pa Boozer tut ze mal vlece to svojo poskodbo...
(ga rabm za fantasy nba )

Aja, pa k si ze lih Borisa Diawa omenla... od kje njemu v NBA se tadrug priimek Diaw-Riffiod ? :question:

Pacersi nabil Cavse - hudo isapp:
Potrjuje se moj sum, da verjetno Cavsi letos se ne bojo tko visok. Zacel so ful dobr, sam so igral proti povprecnim ekipam... zdej pa prhaja cajt, ko bojo mogl dokazat svojo vrednost. Upam se na mal srece

Dons ponoc bom gledala Heate in Mavse, dobra tekma pa bo se med Wizardsi in Pistonsi (ce bojo Wizardsi na nivoju ), pa med Sunsi in Netsi ... + Clippersi in Nuggetsi --> kdo bi si to mislu par let nazaj...
Staro 28.11.2005, 18:21
P12
Guest
Privzeto

zivjo. ej sm nov na tem forumu. sam mi je ta tema zanimiva pa sm gor pršu. pogladal sm sicer samo tole zadnjo stran in kokr sm opazu ste po večini punce. lepo da mam tud pristašice ki spremlajo nba.

Značke
liga, nba

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:28.