Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 17.05.2007, 17:04
coticj Uporabnik coticj ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2007
Sporočila: 3
Privzeto Težava z uploadom

Imam modem Sagem in sem naročen na paket 10/768. Download mi dela dobro, problem je pa pri uploadu, kjer hitrost ne preseže 25kB/s, pa še to ni konstantno (dela 25 in pade na nulo, spet na 25 in se spet ustavi). Poskušal sem z uploadom na več ftp strežnikov (med drugim tudi na siolovega), poskusil tudi z več različnimi speedtesti, ampak je vedno isto. Računalnik imam povezan preko ruterja, ampak sem probal tudi z povezavo direktno na modem, menjal sem kable, poskusil s tremi različnimi računalniki, s tremi različnimi operacijskimi sistemi, poskusil sem tudi tako,da je modem sam vzpostavil povezavo z adsljem, pa ni bilo razlike. Menjal sem tudi kable. Večkrat sem že klical na Siol, kjer so mi rekli da kaže upload na modemu okoli 1mbit, nadgrajevali so mi software modema, tudi tehnik je prišel zmerit povezavo in rekel, da je vse v redu. Vendar še vedno ne dela. Prej sem imel paket 4/512, kjer je upload deloval s konstantno hitrostjo 55kB/s.

Mi zna kdo pomagati?
Odgovorite s citatom
Staro 18.05.2007, 13:55
coticj Uporabnik coticj ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2007
Sporočila: 3
Privzeto Re: Težava z uploadom

Težava odpravljena. Kriv je bil modem, pa čeprav so mi na tehnični pomoči zatrjevali, da to ni res.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
težava, uploadom

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Težava z internetom - TRIO sigor Tehnična pomoč 5 20.02.2007 20:13

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:39.