Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 05.08.2008, 06:57
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780
Privzeto Re: Kje ga/jo najti?

Oh, porkaduš, pa saj je že vsakdo bil razočaran in nesrečno se je končalo in bolelo je, gotovo vsakogar kdaj... in večino je potem strah... pa ne nehamo živet

Vedno tvegaš. Ampak včasih lahko kaj tudi dobiš. Takrat pa je vredno, ni?
Staro 05.08.2008, 11:40
pecnikr Uporabnik pecnikr ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce pecnikr
Član od: Jun 2008
Sporočila: 536

popka; kaj pa, če bi se kar vidva kje dobila?[/quote]

ja točno najbolš...........
Staro 05.08.2008, 11:44
Kal-El Uporabnik Kal-El ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Kal-El
Član od: May 2007
Sporočila: 158

eni pa tudi delate iz muhe slona ali pa kar dinozavra...
Ja tak odnos: uuu una mi je nardila kolažiz srca in me je čist prizadela, aa akuko naj zdej zaupam drugim in podobno je za tamale otroke... in če boste apriori pri vsakem novem poznanstvu imeli to pred očmi, itak da ne bo nikoli uspeha in tko naprej...

Glavo pokonci in akcija ... smiljenje samemu sebi še nikoli ni obrodilo sadov...
In kar je sploh najvažnejše: bolj kot iščeš manj najdeš in bolj ko omahuješ v določenem primeru prej ti vlak odpelje in se pol lahko samo še po glavi tepeš...

najboljši nasvet: pojdite s tokom in se prepustite ... pa boste en dva tri našli nekoga...
Staro 05.08.2008, 12:14
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Citat:
Objavil-a Kal-El Prikaži sporočila
eni pa tudi delate iz muhe slona ali pa kar dinozavra...
Ja tak odnos: uuu una mi je nardila kolažiz srca in me je čist prizadela, aa akuko naj zdej zaupam drugim in podobno je za tamale otroke... in če boste apriori pri vsakem novem poznanstvu imeli to pred očmi, itak da ne bo nikoli uspeha in tko naprej...

Glavo pokonci in akcija ... smiljenje samemu sebi še nikoli ni obrodilo sadov...
In kar je sploh najvažnejše: bolj kot iščeš manj najdeš in bolj ko omahuješ v določenem primeru prej ti vlak odpelje in se pol lahko samo še po glavi tepeš...

najboljši nasvet: pojdite s tokom in se prepustite ... pa boste en dva tri našli nekoga...
Točno to. Vsak je bil že kdaj prizadet, razočaran, ogoljufan, ampak če hočeš živeti polno življenje, se zaradi tega ne boš odpovedal določenim stvarem.

Sreča je na strani pogumnih strahopetcem ostane životarjenje.
Staro 09.08.2008, 11:04
Eliza Uporabnik Eliza ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Eliza
Član od: Jul 2008
Sporočila: 30

uf, se je pa kr nekaj postov nabral, kar sm bla zadnjič tu.
ja, sreča je na strani pogumnih. tko da nam res ne preostane drugega, kot da gremo s pokončno glavo pogumno naprej.
pecnikr, kaj pa predlagas?
Staro 11.08.2008, 12:39
pecnikr Uporabnik pecnikr ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce pecnikr
Član od: Jun 2008
Sporočila: 536

ja očitno vidim da bom moral le prestopiti na stran tistih ki menijo da glavo pokonci in to je to....pravzaprav pride kaki dan ko resnično dobiš bolj negativne misli okoli tega....je pa veliko dni ki te pa na pozitivno stran potegnejo in si pač zapoješ kako na ta račun in gre dalje....torej hvala vsem za spodbudne besede....od zdej naprej poskušam pozitivno razmišljat.....by by
Staro 11.08.2008, 13:20
Eliza Uporabnik Eliza ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Eliza
Član od: Jul 2008
Sporočila: 30

Citat:
Objavil-a pecnikr Prikaži sporočila
ja očitno vidim da bom moral le prestopiti na stran tistih ki menijo da glavo pokonci in to je to....pravzaprav pride kaki dan ko resnično dobiš bolj negativne misli okoli tega....je pa veliko dni ki te pa na pozitivno stran potegnejo in si pač zapoješ kako na ta račun in gre dalje....torej hvala vsem za spodbudne besede....od zdej naprej poskušam pozitivno razmišljat.....by by
Vso srečo in naj te vedno spremlja sonček.

Lep pozdrav in veliko uspeha pri iskanju tudi drugim.
Staro 14.08.2008, 08:14
zverina Uporabnik zverina ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce zverina
Član od: Jun 2005
Naslov: Out of Nowhere
Sporočila: 1.664

Citat:
Objavil-a kabala Prikaži sporočila
Torej kje ga/jo najti, pa ne tako za skok med rjuhe, vendar nekoga za smeh, za pogovor, za skupno druženje, partnerstvo ...

Aja, pa leta so 25+
tega ni.....po treh letih se med poliže.....skrita veza zraven ti polepša življenje.....ta je najbolj sladka.
Staro 14.08.2008, 14:28
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Citat:
Objavil-a zverina Prikaži sporočila
tega ni.....po treh letih se med poliže.....skrita veza zraven ti polepša življenje.....ta je najbolj sladka.
25+ je bla mišljena starost osebe (kakor jaz razumem), ne tolk dolgo vezo

Skrita veza to je pa že za v drugo temo
Staro 16.08.2008, 12:59
zverina Uporabnik zverina ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce zverina
Član od: Jun 2005
Naslov: Out of Nowhere
Sporočila: 1.664

Citat:
Objavil-a Eliza Prikaži sporočila
Živijo, ravno danes sem brskala po forumih na tole temo, pa sem se odločila še sama nekaj napisat. Tudi sama imam namreč problem, kje iskat. Faks sem že končala. Tam sem študirala takšno smer, da smo bile večinoma ženske, v službi je pa podobna situacija. Glavna tema pogovorov so otroci, tako da sem tiho, se prijazno nasmiham in predvsem veliko kimam. Ko pa že kar se da z lahkotnim tonom rečem, da moram pa jaz še 'tapravga' poiskat, da bi imela osnovne pogoje za družino, te pa pogledajo s tako nadležnim pomilovanjem, da je res najbolje držat jezik za zobmi.
Iskanje tiste prave osebe zna bit precej smotana zadeva, še posebej če se preveč obremenjuješ s tem. Če greš na izlet, so res skor vsi poparčkani. Če že spoznaš koga, ki ti je všeč, pa ga bolje spoznaš ... se izkaže, da te ima za dobro frendico. Sam pa si najde kakšno fajno punco, si ustvari družino ... Torej, nazaj za risalno desko, kot bi rekel Koyote.
O zmenkih prek spleta sem slišala tako dobre kot slabe izkušnje kolegic. Zadeva se pri nas očitno še ni dobro prijela. To, da ljudje ne objavljajo svojih slik ali objavijo korigirano/lažno, pa je najbrž posledica negotovosti, ki se jim je čez čas in ob 'pomoči' znancev naglo nabrala. So pa tudi taki, katerih nameni niso iskreni.
Še vedno ostane možnost, da se vključiš v zadeve, ki te zanimajo. Če tam koga srečaš, super! Če pa ne, si pa tud nekaj naredil-a za svojo dušco.
OK, čas bo, da neham. :-)
šminka+ lase v čop= zmagovalna kombinacija....največ ljudi(beri-moške) boš sedaj trenutno spoznala na kakih open air koncertih, prireditvah..

Značke
ga or jo, najti

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kje bi dobit, kupiti, najti, kaj, kako bi .... oblakst Lepota in stil 207 08.09.2017 11:21
kako najti... sunnygirl Svet in ljudje 11 22.05.2008 20:21

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:35.