Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 20.01.2009, 22:55
Dunja Uporabnik Dunja ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2008
Sporočila: 1.019
Privzeto Re: Vprašanje

če prav razumem vam na spletni strani ne ponudi testne sioltv, v mailu pa so vam rekli da vam to lahko ponudijo?
svetujem da pokličete na 0808000 in razložite situacijo pa bojo oni poskrbeli da bo naročilo oddano in boste prejeli testno sioltv
Odgovorite s citatom
Staro 21.01.2009, 17:55
FCB Uporabnik FCB ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2008
Sporočila: 233

Citat:
Objavil-a 080 Dunja Prikaži sporočila
če prav razumem vam na spletni strani ne ponudi testne sioltv, v mailu pa so vam rekli da vam to lahko ponudijo?
svetujem da pokličete na 0808000 in razložite situacijo pa bojo oni poskrbeli da bo naročilo oddano in boste prejeli testno sioltv
Točno tako. In rekli so mi, da mi lahko dajo MPEG-4. Če sedaj jaz pokličem na 0808000 in jim razložim situacijo moram povedat, da je bilo rečen v MPEG-4, ali to oni sami vidijo in dajo na MPEG-4?
Odgovorite s citatom
Staro 24.01.2009, 20:34
DINAMIK Uporabnik DINAMIK ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2007
Sporočila: 254

[quote=FCB;1401070]Točno tako. In rekli so mi, da mi lahko dajo MPEG-4. Če sedaj jaz pokličem na 0808000 in jim razložim situacijo moram povedat, da je bilo rečen v MPEG-4, ali to oni sami vidijo in dajo na MPEG-4?[/QUOTE
Sami vidijo ja.......Kaj si kaj uredil???Ali samo prazno slamo tukaj mlatiš???
Odgovorite s citatom
Staro 24.01.2009, 20:45
Pripravnik

[quote=DINAMIK;1401492]
Citat:
Objavil-a FCB Prikaži sporočila
Točno tako. In rekli so mi, da mi lahko dajo MPEG-4. Če sedaj jaz pokličem na 0808000 in jim razložim situacijo moram povedat, da je bilo rečen v MPEG-4, ali to oni sami vidijo in dajo na MPEG-4?[/QUOTE
Sami vidijo ja.......Kaj si kaj uredil???Ali samo prazno slamo tukaj mlatiš???
hvala za odgovor...bom že sej se mi nikamor ne mudi, zdej sem kumi obrazec za prenos številke poslal na telekom
Odgovorite s citatom
Staro 24.01.2009, 20:52
Pripravnik

[quote=FCB;1401495]
Citat:
Objavil-a DINAMIK Prikaži sporočila

hvala za odgovor...bom že sej se mi nikamor ne mudi, zdej sem kumi obrazec za prenos številke poslal na telekom
Kaj si pol DUO paket naročil???
Odgovorite s citatom
Staro 24.01.2009, 21:06
Pripravnik

[quote=DINAMIK;1401497]
Citat:

Kaj si pol DUO paket naročil???
ja, sej lahko vseen naročim še testno tv
Odgovorite s citatom
Staro 24.01.2009, 21:16
Pripravnik

[quote=FCB;1401499]
Citat:

ja, sej lahko vseen naročim še testno tv
Seveda lahko vseeno naročiš testno TV...,saj jst sem tudi prej imel DUO,nato sem naročil testno TV....,sedaj,ko mi poteče testno obdobje se mi avtomatično prešalta v TRIO paket,če ne vrnem opreme!!!
Odgovorite s citatom
Staro 24.01.2009, 21:21
Pripravnik

[quote=DINAMIK;1401501]
Citat:

Seveda lahko vseeno naročiš testno TV...,saj jst sem tudi prej imel DUO,nato sem naročil testno TV....,sedaj,ko mi poteče testno obdobje se mi avtomatično prešalta v TRIO paket,če ne vrnem opreme!!!
ja in tako bom tut jst naredu! Tista 2 mesca bom mev tisto škatlo doma, pa če bo delal al pa ne! Neki bo verjetn, ker so mi rekl, da sem zelo na meji, torej če bo zasilo delal bom pa še tv vzel! Če bo fejst nagajal jim bom pa opremo vrnu. Samo problem je, k mam daleč do prvega MOBI centra!
Odgovorite s citatom
Staro 24.01.2009, 21:36
Pripravnik

[quote=FCB;1401503]
Citat:

ja in tako bom tut jst naredu! Tista 2 mesca bom mev tisto škatlo doma, pa če bo delal al pa ne! Neki bo verjetn, ker so mi rekl, da sem zelo na meji, torej če bo zasilo delal bom pa še tv vzel! Če bo fejst nagajal jim bom pa opremo vrnu. Samo problem je, k mam daleč do prvega MOBI centra!
Verjetno imaš bližje kakor jst.Meni se ni hotel 1dan komunikator povezat,pa sem klical na imformacije in nisva nikakor uspela obuditi komunikatorja...,no gospod je dejal,da je verjetno komunikator zanič,pa je bil nov....,da naj ga odnesem v mobicenter,da tam preverijo.Nesel sem ga v mobi center in to 100km daleč v obe smeri,hm...,tam je pa delalPridem domov,pa tema...Nato naletim na pravega gospoda na tehnični pomoči,ki se je res potrudil in sva ga obudila v 15 minutahOd takrat dela ko šus
Odgovorite s citatom
Staro 24.01.2009, 21:44
Pripravnik

[quote=DINAMIK;1401506]
Citat:

Verjetno imaš bližje kakor jst.Meni se ni hotel 1dan komunikator povezat,pa sem klical na imformacije in nisva nikakor uspela obuditi komunikatorja...,no gospod je dejal,da je verjetno komunikator zanič,pa je bil nov....,da naj ga odnesem v mobicenter,da tam preverijo.Nesel sem ga v mobi center in to 100km daleč v obe smeri,hm...,tam je pa delalPridem domov,pa tema...Nato naletim na pravega gospoda na tehnični pomoči,ki se je res potrudil in sva ga obudila v 15 minutahOd takrat dela ko šus
ja, mal bljižje pa le mam... ali Celje ali pa NM... 50 km v eno stran, torej, če ne bo delal si bom vzel eno popoldne pa bom rešu zadevo! Drugač pa tut, če ne bo delal prej kot kak teden pred potekom testnega obdobja ne dam opreme nazaj!!

Aja, ko sem že pri opremi...a komunikator dobim tut drug, sedaj imam Ganymede822+?
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
vprašanje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Vprašanje v zvezi s programom SPSS SlovenskiSlavcek Računalništvo in internet 1 15.07.2008 22:16
Vprašanje g4r SiOL TV 3 23.02.2008 21:33
Eno težje vprašanje.... spartan Ljubezen in spolnost 40 05.01.2008 13:28
Vprašanje 1313 Religija in filozofija 10 24.08.2007 16:42
Vprašanje nazaj Kahla Prosti čas in igre 70 07.08.2007 19:46

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:38.