Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Znanost in okolje

Znanost in okolje za vse naravoslovne navdušence

Orodja za teme
Staro 25.08.2006, 20:22
Dijatlov Uporabnik Dijatlov ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2005
Sporočila: 14
Privzeto Re: umetno rojevanje otrok

Razvoj otroka v t.i. umetni maternici je povsem mogoč. Fetus mora biti v enakih pogojih kot bi bil v maternici. Vendar po mojem bi bila ta nova tehnologija boljša ker bi bilo manj možnosti da bi otrok umrl pred porodom oz. med porodom. Pa tudi tisti ljudje ki nimajo možnosti imeti otroka zaradi kakšne bolezni ki ni dedna bi ga lahko dobili.
Tehnologija je že tako zadostna da bi to bilo mogoče sam nekateri znanstveniki bi se morali res dodobra poglobiti v to.
Staro 26.08.2006, 23:47
anarchy Uporabnik anarchy ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce anarchy
Član od: Jan 2003
Naslov: anarchy
Sporočila: 5.502
Privzeto Re: umetno rojevanje otrok

Citat:
Objavil-a Dijatlov
Razvoj otroka v t.i. umetni maternici je povsem mogoč. Fetus mora biti v enakih pogojih kot bi bil v maternici. Vendar po mojem bi bila ta nova tehnologija boljša ker bi bilo manj možnosti da bi otrok umrl pred porodom oz. med porodom. Pa tudi tisti ljudje ki nimajo možnosti imeti otroka zaradi kakšne bolezni ki ni dedna bi ga lahko dobili.
Tehnologija je že tako zadostna da bi to bilo mogoče sam nekateri znanstveniki bi se morali res dodobra poglobiti v to.
e, koncno nekdo, ki se strinja z mano. No, jaz mislim, da so se znanstveniki ze poglobili v to, samo sigurno ne bodo dali tega v javnost, saj je strogo zzaupno, saj je ocitno ilegalno.

Značke
otrok, rojevanje, umetno

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:07.