Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Mobilna telefonija

Mobilna telefonija mobilna telefonija in tehnologija

Orodja za teme
Staro 27.10.2006, 20:12
ksimon Uporabnik ksimon ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce ksimon
Član od: Apr 2005
Sporočila: 814
Privzeto Re: Nokia 6131

Ja, jaz sem malo pošvinglal, in sicer imam enga kolega, ki ima trgovino z mobilniki in mi ga je zamenjal z novim Ta pa ima zaenkrat vse pixle:D

Če koga poznaš k jih prodaja, probi tako, ker na Teleray-u boš samo čakal in čakal in čakal, .....

Lp!
Staro 29.11.2006, 01:18
marky007 Uporabnik marky007 ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2006
Sporočila: 28
Privzeto Odklep N6234

Ve kdo če je možen odklep tega telefona? Aprila odklep še ni bil možen, pa me zanima če kdo v Ljubljani lahko odklene telefon...
Staro 29.11.2006, 09:12
s57sxs Uporabnik s57sxs ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 7
Privzeto Blokada dohodnih klicev - Pri nokiji 3220

Zadeva je taka. Ena številka že dolgo najda in teži, pa bi želel štrevilko blokirati. SE imajo pri blokadah klicev tudi seznam številk, katere imajo "dovoljenje" za dohodni klic. Ima mogoče podobno funkcijo tudi Nokia, konkretno N 3220? Obstaja kak drug način za blokado določenih dohodnih klicev (seveda, skrajna rešitev je prijava na Mobitel, ampak če obstaja kaj drugega)?
Staro 02.12.2006, 15:39
js1234 Uporabnik js1234 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce js1234
Član od: Mar 2006
Sporočila: 161
Privzeto Re: Odklep N6234

Citat:
Objavil-a marky007
Ve kdo če je možen odklep tega telefona? Aprila odklep še ni bil možen, pa me zanima če kdo v Ljubljani lahko odklene telefon...
ni še možno!
Staro 03.12.2006, 17:35
Aleksander Vidmar Uporabnik Aleksander Vidmar ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Aleksander Vidmar
Član od: Feb 2006
Naslov: Ulica Bratov Tuma 2 (Štepanjsko naselje), 1000 Ljubljana
Sporočila: 65
Privzeto Re: Preko telefona na internet

EEEEEE DOBRO DA SEM JAZ TUKAJ !!!

Pa začnimo !!!

1. Simobil: Če boš browsal veliko- vem da boš, kar nabavi unlimited paket. 15k/mesec ... SIC

2. Teleray: Daj posodobit firmware!

3. Opera mini (recimo..) To je browser, prirejen za rabo na mobilnikih. Tudi tvojega. www.opera.com. prebrowsaj vse, in zaidi tudi na forume. Tam so nasveti (korak za korakom itd..)

4. IMEJ VELIKO ČASA DA PREŠTUDIRAŠ nastavitve telefona.. Moral boš tako nastaviti da bo telefon uporabil aplikacijo (se pravi mini opera..) za browsanje po netu.

5. NOKIA PC SUITE ! (programje za povezovanje PC-mobilnik- internet. )

6. Teleray št.2: Kupi si povezovalni kabel za svoj telefon (za priklop na notebook. za mojo nokio 3220 je stal malo pod 10k)

7. ŠE 1x - Za rihtanje si vzami čas. Tudi pokliči SiMobil tu in tam za nastavitve in to.. Jaz sem rabil 2 tedna da sem porihtal. (v zadnjem poizkusu se pravi ko sem rekel: "Ali zdaj ali pa yebiga... nikol" in je ratalo!)

8. Na koncu: Ne samo da boš lahko dostopal na net z notebookom, kjerkoli v SLO (kjer ima simobil pokritost..) Browsal boš pravtako z samim mobilnikom. (za čekiranje inboxa in igranje kakšne spletne igra čisto dovolj..)

Aleksander Fric.

Postaj kako ti gre, lepo prosim.. XD

2. Igram Torncity, ED, Marcoland, itd.. (nick Katulus)

3. Rad imam dobre debate ...
Staro 06.12.2006, 02:51
popka Uporabnik popka ni prijavljen
the master of disaster
Prikazne slike uporabnika/ce popka
Član od: Mar 2004
Naslov: cheese
Sporočila: 21.101

1.greš v nastavitve/nastavitve konfiguracije/osebne nastavitve konfiguracije/nov profil/splet...tja vpišeš vse podatke od operaterja, ki jih rabiš za povezat se prek wap-a na internet (domača stran(url), ko tepraša ali izbereš prednostno dost. točko, izbereš NE, potem greš urejat svojo dost. točko in not vpišeš IP oz. posred. strežnik, vrata, v nastavitvah nosilca pa vpišeš še dostopno točko oz. APN, upor. ime in geslo), potem v nastavitve/nastavitve konfiguracij/privzete nastavitve konfig. izbereš osebne konfiguracije za privzete in je na telefonu stvar urejena. seveda moraš imet storitev tudi vklopljeno na št..

Kle sm ti šla res v nulo korak za korakom in, če maš vse podatke od operaterja, bi morala zadeva laufat.

2. telefon povežeš z računalnikom....ne vem točno kaj ta tulifon ma ir/modri zob (bluteooth) al prek USB kabla....če se prek modrega zobeka povezuješ, mora bit ta tut integriran v lap top-a al morš pa dokupt USB ključek za modri zob, USB kabl pa itak ponavadi že zraven dobiš. v obeh primerih je treba naložit programsko opremo (gonilnike), ki jo dobiš na cd-ju zravn. nato napravi povežeš in sta že ready za "komunikacijo".

3. povezavo lahko delaš prek PC suite, ki si ga naložiš al iz CD-ja za kabl (ponavad je to zravn) al pa iz nokiine spletne strani, loh greš pa direkt na windowsih narest svojo povezavo. to možnost ti tut opišem, sam ne vem, a bo s simobilovimi nastavitvami to tut delal al ne (poklič na simobil in praš, če kej nau šlo).

greš v : nadzorno ploščo/omrežne povezave/nova povezava...se ti odpre čarovnik, kjer najprej izbereš taprvo opcijo, greš naprej, zbereš tadrugo opcijo, greš naprej, zbereš taprvo opcijo. pol maš pa modem za zbrat al pa isp ime za vpisat. če maš modem, obkljukaš tistga s katerim se povezuješ (bluetooth, usb, ir), drgač pa pod isp ime vpišeš ime povezave simobil, vodafone al pa lojze...kar češ vglavnem. naprej maš upor. ime pa geslo za vpisat in si končal.

pol greš pa še v nadzorno ploščo/možnosti telefona in modema/zavihek modemi...kle spet zbereš modem, s katerim se povezuješ, klikneš na lastnosti/dodatno in not vpišeš string vkolikor je to potrebno. kašn je string in, če ga je treba vpisovat, praš na simobilu.

upam, da ti je kej pomagal, če ti ni, uporab mobitelovo sim kartico, vpiš nastavitve od mobitela pa bo delal k urca.

edit: kle maš pa še cenik: http://www.simobil.si/personal.asp?nodeid=4372

matr sm jest ena dobra dušca

.

Nazadnje uredil popka : 06.12.2006 ob 02:58.
Staro 06.12.2006, 03:10
Neuromancer Uporabnik Neuromancer ni prijavljen
Moderator
Prikazne slike uporabnika/ce Neuromancer
Član od: May 2001
Sporočila: 5.730

A si ti delodajalca menjala? :D
Staro 06.12.2006, 03:11
the master of disaster

Citat:
Objavil-a Neuromancer
A si ti delodajalca menjala? :D

ne, zakaj

preber si pred-predzadn odstavk
Staro 06.12.2006, 03:14
Neuromancer Uporabnik Neuromancer ni prijavljen
Moderator
Prikazne slike uporabnika/ce Neuromancer
Član od: May 2001
Sporočila: 5.730

Aja, pa res. /me ashamed
Staro 06.12.2006, 03:15
the master of disaster

to je prefinjena reklama, a veš

Značke
info, nokia, novosti, reklam

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
MulticastTV - program za gledanje sioltv na računalniku MasterOfPuppets SiOL TV 1969 02.11.2019 06:55
Najbolša izbira mobilnika ...(predlogi, vprašanja) [Brez reklam] fancy Mobilna telefonija 217 09.11.2015 12:45
strašljivke - na splošno cornholio Filmi 522 28.02.2008 14:00

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 19:11.