Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Svet

Svet aktualni dogodki v svetu

Orodja za teme
Staro 07.08.2006, 14:45
DrOnyx Uporabnik DrOnyx ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce DrOnyx
Član od: Dec 2005
Naslov: New Zeland
Sporočila: 531
Privzeto Je WTC porušila kar ameriška vlada sama?

Dr. onyx si je v miru ogledal več dokumentarcev v zvezi z napadi 11. septembra 2001 in prišel do naslednjega zaključka:

Primer dvojčka WTC

Sam sem sicer dopuščal možnost, da bi bili letali na nek nači elektronsko upravljani ter tudi, da je šlo pri porušitvi obeh stolpnic do tako imenovane kontrolirane porušitve z eksplozivom.

Na podlagi različnih dokumentarcev sem prišel do sledečega zaključka:

1. Glede na trajektorijo leta obeh letal, zlasti pa dejstvo, da je eno izmed letal tik pred zadetkom v stolp WTC rahlo se nagnilo v desno nakazuje, da tu ni šlo za kakšno naprej programirano trajektorijo leta, temveč so dejansko ti dve letali pilotirali teroristi. tarči, torej oba dvojčka WTC, vreme tistega dne in ostali dejavniki so takšni, da je dejansko povsem mogoče, da so ta dva napada izvedli teroristi. Očitno eden izmed obeh pilotov le ni bil "vrhunski ubijalski stroj", saj je tik pred zadetkom ali izpustil krmilo ali pa instiktivno poizkušal zaviti, pri čemer je letalo samo nagnil.

2. Sama porušitev stolpnic je dejansko neverjetna, dokler ne vidiš kako sta bili stolpnici narejeni. Problem tu je bil očitno v tem, da so bila nadstropja med montažo vnaprej pripravljena iz jeklenih profilov in potem pritrjena na ogrodje. Ker je sam trk že sam po sebi povzročil takšne poškodbe na konstrukciji, da so se sile drugače porazdelile in je potem še gorenje dodatno oslabilo konstrukcijo je povsem mogoče, da so se vrhnja nadstropja pričela podirati na spodnja in je tako v nekem trenutku sila teže enostavno sprožila porušitev do tal.

Primer Pentagon

Ta primer je pa zame še vedno skrivnost in sicer predvsem zaradi sledečih dejavnikov:

1. Sam manever letala je bil bistveno bolj sofisticiran kot napad na dvojčka WTC in zame skoraj neverjeten za pilota, ki prvič upravlja letalo te vrste

2. Če je primer "čist", zakaj so potem takoj zaplenili vse posnetke kamer okrog pentagona? Mislim da bi teorije zarote hitro ovrgli če bi prikazali vsaj en posnetek, na katerem je nedvoumno vidno, da gre za Boeing 757 let 77.

Primer zadetka pentagon je ključen za razumevanje kaj se je zgodilo 11. septembra 2001. Sam kot rečeno še vedno verjamem, da je bila lahko izvedena nekako zamenjava letal in je Pentagon zadelo elektronsko vodeno manjše letalo verjetno pobarvano v barve United Airlines in je problem posnetkov v tem, da bi se lahko z natančno analizo ugotovilo, da ne gre za let 77. Kot rečeno so to špekulacije, ki pa so upravičene, glede kako skrbno so bili vsi posnetki zaplenjeni.

Če teorija zarote v primeru pentagon drži, seveda potem pa tudi drži, da so ZDA za napade vedele vnaprej in so tako same sokrive za porušitev obeh stolpov WTC in vse ostale žrtve 11. septembra.

Mi je pa jasno, da je na internetu ogromno dezinformacij in naknadno popravljenih posnetkov, tako da internet v tem primeru ni mirodajni medij na podlagi katerega bi se dalo delati kakršnekoli resne zaključke.

Tako, sedaj pa upam da bo administratorka to temu zaklenila in umaknila, ker dejansko samo dodatno prispeva k zmedi okrog napadov 911, ki vlada na internetu.

Nazadnje uredil DrOnyx : 11.10.2006 ob 17:17.
Staro 07.08.2006, 14:50
ninec Uporabnik ninec ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce ninec
Član od: Jan 2006
Sporočila: 8.266
Privzeto Re: Je WTC porušila kar ameriška vlada sama?

A ni že en Francoz o tem knjigo napisal??
Staro 07.08.2006, 14:55
metamorf Uporabnik metamorf ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce metamorf
Član od: May 2003
Sporočila: 19.404

http://www.madison.com/tct/opinion/c...php?ntid=83698

http://www.scholarsfor911truth.org/

Vse napisano je zgolj moje osebno mnenje.
Staro 07.08.2006, 15:10
Uporabnik

Citat:
Objavil-a ninec1
A ni že en Francoz o tem knjigo napisal??
Francoz je pisal o Pentagonu in malem problemu, da je potniško letalo praktično izpuhtelo.

Kaj se je zgodilo z WTC je sicer še vedno uganka. Za večino je neverjetno, da bi neizurjeni piloti lahko zadeli stolpa tako kirurško natančno. Torej je logični odgovor v daljinskem vodenju (HOME RUN), kar pa je danes lahko izvedljivo. Napravo, kot se uporablja na letališčih za slepo pristanajnje montiraš v stolpu in potem na daljavo avtomatsko vodi letalo proti cilju. Tu je potem natančnost zadetka odvisna zgolj od natančnosti tehnologije, ki je bila uporabljena. Če se ta tehnologija uporablja za slepo pristajanje v popolni megli lahko seveda na meter natančno zadane stolp WTC.

Jaz predvidevam, da so ZDA dobile idejo za tak scenarij dejansko na podlagi obveščevalnih podatkov. Verjetno so tak napad teroristi res načrtovali, vendar jim Vlada ZDA ni zaupala, da ga bodo izvedli brezhibno. Z malo zunanje pomoči so ga izvedli brezhibno. Morda celo preveč, da bi jim lahko strokovna javnost sploh lahko verjela.

http://www.whatreallyhappened.com/shake.html

Če seveda vse to drži je potem vprašanje, kaj slovenski vojaki počno v Afganistanu in Iraku. Kdo je tu sploh terorist?

Nazadnje uredil DrOnyx : 07.08.2006 ob 15:18.
Staro 07.08.2006, 15:21
metamorf Uporabnik metamorf ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce metamorf
Član od: May 2003
Sporočila: 19.404

http://www.informationclearinghouse....ticle13969.htm

http://www.lewrockwell.com/reynolds/reynolds12.html

Vse napisano je zgolj moje osebno mnenje.
Staro 07.08.2006, 15:27
čudežni Uporabnik čudežni ni prijavljen
Uporabnik
Sporočila: 649

Pri določenih stvareh ( pa ne govorim samo o 9/11) se mi dozdeva, da so slike sestavljene točno košček po koščku. Delo, kateri avtorji so geniji, njihova dela pa mojstrovine.Resnično!!!
Bolj kot prebiram, bolj se mi dozdeva, da bi svet lepše živel brez ameriško - izraelske politike.
Staro 07.08.2006, 15:36
Uporabnik

Zanimivo je, da vlada v ZDA v medijih nekakšna samocenzura in je 911 prepovedana tema o kateri se ne razmišlja ne piše in ne poroča.

Obstaja "mainstream" verzija, ki je uradno bila povod za vojno proti terorizmu večjih razsežnosti in verzije, ki so običajno prikazane na slabo oblikovanih spletnih straneh in kažejo, da so zadeve v resnici drugačne, kot kažejo uradna poročila.

Jaz predvidevam, da je resnica žal takšna, da večini v ZDA pa naj bodo to politiki ali novinarji ni v interesu, da bi bila širše sprejeta in dokazana.

Za ZDA je znano, da razumejo vodenje državne politike kot računalniško igrico, kjer skupina ljudi nekje v kleti kakšnega Pentagona premika figurice po zemljevidu v boju za resursi in svetovno prevlado. Trenutno je glavna dobrina Nafta, za katero so pripravljeni zastaviti vse kar se da. Samo namesto da bi porabili milijarde USD za razvijanje alternativnih goriv je pač nekdo v kleti prišel na idejo, da je ceneje, če se lotijo stare dobre preizkušene metode, ko pošlješ marince na ozemlej bogato z nafto in domorodce podvržeš svojemu vplivu. Za to pa so seveda potrebovali "DEEP IMPACT" povod, kar je napad na WTC in Pentagon vsekakor za domačo in večji del svetovne javnosti vsekakor bil.

V primeru Iraka je taktika očitno zgrešena in tudi če bi bila to rešitev problema je ta le začasna. Nekaj desetletji je samo hipec in na tak način generalnega problema, kar izginjanje nafte kot goriva nedvomno je, se rešiti ne da.

Nazadnje uredil DrOnyx : 07.08.2006 ob 15:49.
Staro 07.08.2006, 15:48
Uporabnik

Citat:
Objavil-a DrOnyx
Zanimivo je, da vlada v ZDA v medijih nekakšna samocenzura in je 911 prepovedana tema o kateri se ne razmišlja ne piše in ne poroča.
Obstaja "mainstream" verzija, ki je uradno bila povod za vojno proti terorizmu večjih razsežnosti in verzije, ki so običajno prikazane na slabo oblikovanih spletnih straneh in kažejo, da so zadeve v resnici drugačne, kot kažejo uradna poročila.

Jaz predvidevam, da je resnica žal takšna, da večini v ZDA pa naj bodo to politiki ali novinarji ni v interesu, da bi bila širše sprejeta in dokazana.
O temu je ogrmnoooo dokumentarcev, velikoooo napisanega.( sam nisem podlegel množični histeriji in sem si ogledal mogoče 1, 2..)
Seveda to ne pomeni, da ni potrebno tudi za te, ki to dokazujejo, preveriti njihove teze.
Ampak jaz pravim ,da velikokrat nisem verjel v določeen stvari, ker bi jih mogel sam preveriti.Samo zadnja leta pa ugotavljam ( kot sem že napisal in tudi rekel ), da je teh naključij veliko in da na žalost že samo naključje bi lahko bilo naključje, da ne bi mogoče bilo resnično.

Onyx, lahkos i pa poiščeš in prebereš ( mogoče si si že ) dokaj obsežno gradivo ( slabih 700 strani ) z naslovom "Crossing the rubicon".
Jaz sem samo malce prelistal, ker si nisem še vzel časa.
Staro 07.08.2006, 15:51
1knap Uporabnik 1knap ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce 1knap
Član od: Sep 2002
Sporočila: 2.035

Men najbolj zanimiva reč pri 911 je izginutje zlata, ki je bilo deponirano WTC... saj so ga preiskovalci odkrili samo 25t od 86t...
Staro 07.08.2006, 15:54
Uporabnik

Citat:
Objavil-a 1knap
Men najbolj zanimiva reč pri 911 je izginutje zlata, ki je bilo deponirano WTC... saj so ga preiskovalci odkrili samo 25t od 86t...

Hmmm, to pa prvič slišim.:O

Značke
ameriška, kar, porušila, sama, vlada, wtc

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:12.