Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Svet

Svet aktualni dogodki v svetu

Orodja za teme
Staro 18.10.2006, 11:06
nejc Uporabnik nejc ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce nejc
Član od: Dec 2004
Sporočila: 3.060
Privzeto Re: Je WTC porušila kar ameriška vlada sama?

A Alexa Jonesa je že kdo gledal?

Na video.google.com najdete njegove dokumentarce. Včeraj sem gledal tega o 9/11. On razloži, da je pri tem šlo za False Flag operacijo, kar pomeni, da so američani sami izvedli ta napad z namenom, da bi dobili razlog za izkrcanje na Bližnjem Vzhodu. Zanimiv.

Nazadnje uredil nejc : 18.10.2006 ob 11:59.
Staro 19.10.2006, 10:28
ZmajOdBosne Uporabnik ZmajOdBosne ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce ZmajOdBosne
Član od: Oct 2006
Naslov: Bihać, Cazin
Sporočila: 6

Točno tak...na posnetkih se vidi da so američani sami zrušili WTC z načrtnim nastavljanjem bomb na ključne točke stolpa to so izjavile tudi priče ki so pripovedovale o tem kako so slišale več pokov preden sta se stolpa zrušila...dokazano je tudi, da je zelo malo možnosti da bi lahko letalo porušilo stolpnico...bush je imel veliko koristi od 9/11 saj sta bila stolpa zgrajena na zelo prometni cesti v new yorku in sta bila stolpa razlog za večjo prometno gnečo na manhattnu poleg tega pa so še dobili (upravičen???) razlog za napad na irak in afganistan države ki "naj" bi imele orožje za množično uničevanje...tega niso mogli nikoli dokazat. in še nekaj je na tem... žrtve ki so umrle v WTC-ju so bile različnih narodnosti, vere, barve kože...zanima pa me kako ni bilo takrat v WTC-ju niti ene žrtve Izraelske narodnosti...??? Židje pa držijo Manhattan pod svojim okriljem.

Resnica bo prišla na dan...vedno pride...

Nazadnje uredil ZmajOdBosne : 19.10.2006 ob 10:34.
Staro 19.10.2006, 11:06
G Maister Uporabnik G Maister ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce G Maister
Član od: Feb 2006
Sporočila: 45

Citat:
Objavil-a ZmajOdBosne
Točno tak...na posnetkih se vidi da so američani sami zrušili WTC z načrtnim nastavljanjem bomb na ključne točke stolpa to so izjavile tudi priče ki so pripovedovale o tem kako so slišale več pokov preden sta se stolpa zrušila...dokazano je tudi, da je zelo malo možnosti da bi lahko letalo porušilo stolpnico...bush je imel veliko koristi od 9/11 saj sta bila stolpa zgrajena na zelo prometni cesti v new yorku in sta bila stolpa razlog za večjo prometno gnečo na manhattnu poleg tega pa so še dobili (upravičen???) razlog za napad na irak in afganistan države ki "naj" bi imele orožje za množično uničevanje...tega niso mogli nikoli dokazat. in še nekaj je na tem... žrtve ki so umrle v WTC-ju so bile različnih narodnosti, vere, barve kože...zanima pa me kako ni bilo takrat v WTC-ju niti ene žrtve Izraelske narodnosti...??? Židje pa držijo Manhattan pod svojim okriljem.

Resnica bo prišla na dan...vedno pride...
Mislim, kakkšno pravljico o 9/11 si ne bojo še izmislili Zmaj a si musliman? A si s temi zgodbami muslimani lajšate-jo svojo dušo. Češ tega pa naši že niso naredili, to pa nam Koran prepoveduje, kaj takega so sposobni narediti samo "neverniki" in nihče drug

Nazadnje uredil G Maister : 19.10.2006 ob 11:12.
Staro 19.10.2006, 11:22
Novinec

Kdo je reko to da teroristi niso napadli z letali wtc-ja? Zakaj pa je amerika takoj prodala železo od wtc-ja na japonsko itd....????? da bi se dokazi stopili...PREPREČILI BI LAHKO NAPAD PA GA NISO...pa sem musliman in tega se ne sramujem...
Staro 19.10.2006, 11:24
Novinec

Pa še nekaj...ne zagovarjam nasilja...ampak vsi še bomo videli kaj je Amerika...me zanima če še boš takrat razmišljo tak...pa G. Maister vidi se da ti je težko sprejet resnico da so američani sami zrušli WTC...***at ga

Nazadnje uredil ZmajOdBosne : 19.10.2006 ob 11:28.
Staro 19.10.2006, 11:49
Novinec

Citat:
Objavil-a ZmajOdBosne
Pa še nekaj...ne zagovarjam nasilja...ampak vsi še bomo videli kaj je Amerika...me zanima če še boš takrat razmišljo tak...pa G. Maister vidi se da ti je težko sprejet resnico da so američani sami zrušli WTC...***at ga
A si ti mogoče gradbeni inženir, da tako zagovarjaš svojo "resnico". Poglej nič nimam proti, če si musliman in ponosen na to, da se razumeva (upam pa, da obsojaš islamski fundamentalizem).
Samo eno vprašanje. A ti mogoče misliš, da bi bila politika USA kaj drugačna, če se ob napadu na dvojčka, le tedva ne bi zrušila? Misliš, da USA ne bi napadle Afganistana (povsem upravičeno, glavna oporišča Al kaide) in Iraka (neupravičeno, nima nič z Al kaido ima pa nafto).
Staro 19.10.2006, 11:57
Novinec

Ne nisem gradbeni inženir...ampak hočem povedat da američani so še samo poslabšali stvar z napadom na irak...nekaj še me zanima...če si gledal film Road to Guantanamo? če še nisi, si ga oglej...američani so iskali priznanja nedolžnih ljudi da sodelujejo z al kaido...al kaida je obstajala že dolgo časa američani so vedeli za njo osama bin laden je bil izdelek CIE.

ne podpiram al kaide...oni uporabljajo vero za izgovor na njihova dejanja...

me pa moti dejstvo da večina ljudi ima vse muslimane za teroriste...hmmm me zanima kako bi danes izgledal svet če bi res bilo tako?
Staro 19.10.2006, 12:04
Novinec

Amerika je z napadom na Irak zabredla v kup dreka. Kar se tiče Gvantanama in ostalih svinjarij, pa samo še poslabšuje situacijo.

Značke
ameriška, kar, porušila, sama, vlada, wtc

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 05:40.