Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Svet

Svet aktualni dogodki v svetu

Orodja za teme
Staro 22.08.2006, 10:26
mataj Uporabnik mataj ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mataj
Član od: Oct 2004
Naslov: SAO Fuđine
Sporočila: 1.188
Privzeto Jaz, Musliman

Zelo zanimiv dokumentarec Češke televizije o muslimanih, ki razkriva marsikaj.

http://video.google.com/videoplay?do...11826486&hl=en

Podnapisi so v Češčini in Angleščini. Avtor je skril kamero, šel v đamijo in se predstavljal kot napol musliman, ki išče Alaha. Na ta način je prišel do precej zanimivih izjav, kakršnih musliji normalno pred kafirji nikoli ne izustijo. Češki muslimani so zaradi tega totalno potalibanili. Več: http://www.praguepost.com/P03/2006/Art/0302/news2.php

**** pa strpnost! Kar naj še malo čakajo na tisto svojo đamijo.
Staro 22.08.2006, 12:01
elvis Uporabnik elvis ni prijavljen
Mojster
Član od: Sep 2001
Sporočila: 2.101
Privzeto Re: Jaz, Musliman

Ta tip je živa trobenta.

Kje v svetu je država popolnoma urejena v skladu s šeriatom?

P.S.

Je ni...
Staro 22.08.2006, 12:04
Mojster

Citat:
Objavil-a mataj
Kateri naj bi bili to "mi"?

Pravzaprav je ravno v tem glavna razlika. Pri meni ni nobenih "mi".
Deluješ, kot bi imel težave s slovenščino. Še enkrat preberi in boš ugotovil, da v stavku ni nobenega "mi"...

Kot sem že rekel: zame ste vsi zafrustiranci, podobni tebi in tipu na posnetku, isti. Nevarni ste. Zaradi svojih iluzij in sovraštva do vsega, kar ni del tvoje identitete, ste izredno nevarni za ostale normalne ljudi. Zaradi takšnih ljudi se začenjajo vojne, v kateri zopet večinoma "nagagajo" normalni ljudje.
Staro 22.08.2006, 12:05
Jody Uporabnik Jody ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Jody
Član od: Feb 2004
Naslov: Kr nekje :)
Sporočila: 31

Ne vem, koga tako motijo ti muslimani, kaj so nam pa sploh storili? Še tistih par terorističnih akcij z 911 na čelu (ki jih uradno pripisujejo muslimanom) so baje zakrivili zahodnjaki sami. S "pravimi" teroristi očitno ni nič

Nazadnje uredil Jody : 22.08.2006 ob 12:08.
Staro 22.08.2006, 12:54
mataj Uporabnik mataj ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mataj
Član od: Oct 2004
Naslov: SAO Fuđine
Sporočila: 1.188

Citat:
Objavil-a elvis
Deluješ, kot bi imel težave s slovenščino. Še enkrat preberi in boš ugotovil, da v stavku ni nobenega "mi"...
Je pa zato "ste". Ne se mi tule takole brez veze izmotavat.

Citat:
Objavil-a elvis
Kot sem že rekel: zame ste vsi zafrustiranci, podobni tebi in tipu na posnetku, isti. Nevarni ste.
Ahaaaa, to smo torej "mi": Jaz in meni podobni

Citat:
Objavil-a elvis
Zaradi svojih iluzij in sovraštva do vsega, kar ni del tvoje identitete, ste izredno nevarni za ostale normalne ljudi. Zaradi takšnih ljudi se začenjajo vojne, v kateri zopet večinoma "nagagajo" normalni ljudje.
Kaj naj bi bilo po tvoje del moje identitete in kaj naj bi bilo "normalno"?

Citat:
Objavil-a Jody
Ne vem, koga tako motijo ti muslimani, kaj so nam pa sploh storili?
Organizirani so, tu so, imajo se za nekaj posebnega in svoje vrednote postavljajo nad naše. To bi moralo biti dovolj.

Citat:
Objavil-a Jody
Še tistih par terorističnih akcij z 911 na čelu (ki jih uradno pripisujejo muslimanom) so baje zakrivili zahodnjaki sami. S "pravimi" teroristi očitno ni nič
911 (in ostale podobne nategancije) je res bolj ena ponesrečena zadeva, a to še ne pomeni, da so musliji neke cvetke. Tudi če teorije o tem, da je Roosevelt zanalašč dopustil Pearl Harbour držijo, to še ne pomeni, da se s Hitlerjem ni imelo smisla boriti. Enako velja tudi za 911.

Kaj je slabše? Da vlečejo naftne profite multinacionalke, ali nore iranske mule?

Nazadnje uredil mataj : 22.08.2006 ob 12:56.
Staro 22.08.2006, 14:37
Mojster

Zaradi norih iranskih mul se ni začela še nobena vojna.

Zaradi poštenih naftnih multinacionalk se je začela že marsikatera. Zaradi teh pametnih in treznih jastrebov a la Cheney in Črni riž v Iraku vsak dan umre vsaj 50 Iračanov.

Če je to izbira, raje izberem nore iranske mule, kot te poštenjake iz ZDA...
Staro 22.08.2006, 14:39
Mojster

Citat:
Objavil-a mataj

Organizirani so, tu so, imajo se za nekaj posebnega in svoje vrednote postavljajo nad naše. To bi moralo biti dovolj.
Če bi bili muslimani organizirani, se teroristični napadi ne bi zgodili.

In če bi bili muslimani v RS organizirani, ne bi čakali na navadno mošejo 37 let...lol...
Staro 22.08.2006, 14:42
Mojster

Citat:
Objavil-a mataj

In če te že motijo muslimani zato, ker so organizirani in ker svoje vrednote postavljajo nad zahodnimi vrednotami, potem bi te morali Židje še bolj motiti. Ker oni DEFINITIVNO so organizirani, še boljše pa je dejstvo, da oni DEFINITIVNO postavljajo svoje vrednote nad muslimanskimi in zahodnimi. Po domače povedano: v skladu z njihovim rasisticnim Talmudom si ti za njih en navaden nevernik in legitimna žrtev, ki jo lahko ubijejo, pokradejo in poneverijo, brez občutka krivde in sankcij. Ker tako piše v Talmudu.

Nekaj podobnega, kar že skoraj 60 let počnejo na Bližnjem vzhodu.

Toliko o nevarnih muslimanih...
Staro 22.08.2006, 14:47
Bunny Muffin Uporabnik Bunny Muffin ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Bunny Muffin
Član od: Jun 2006
Naslov: Berlin
Sporočila: 125

Teli musliji so itak čist od***an narod. Jst jih vidt ne morem ker so totalno zaplankani v tisti svoj versko-politični fanatizem.

Oni so itak tisti, ki delajo nered po celem svetu. Kdo je kriv za 11.september, kdo je kriv za kaos v Beslanu, kdo je podtaknil bombo v Londonskem podzemlju, kdo je naredu celo štalo v Madridu????? Kdo vsak dan dela samomorilske napade???

Če bi blo po moje bi vse đamije po Evropi podrla. Šele ko bi oni zgradil kšno cerkev v Iranu, Iraku ali v katerikoli drugi arabski državi, takrat bi tut jst njim dovolila gradnjo đamije.
Staro 22.08.2006, 14:59
Duh Uporabnik Duh ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Duh
Član od: Sep 2003
Sporočila: 1.372

Ne obiskujem verskih institucij, predvsem iz razloga, ker imam občutek, da je vera (vsaj pri nas) postala čisto navaden trade mark in institucija za poneumljanje ljudi...ne, sama vera ni kriva, krivi so ljudje, ki upravljajo z njo na zemlji...pa še ti ne vsi...ampak zaradi tistih par ekstremistov, ki jih najdeš noter, potem trpijo vsi ostali...isto kot v politiki...

vedno z ****arijami začnejo ekstremisti, po navadi razni netolerantneži, zafrustriranci, pospetniki, ..itd...in te najdeš tako med muslimani-kristjani, američani-rusi, srbi-hrvati..., levimi-desnimi, belimi-rdečimi,....in so tisti, ki zvlečejo vso sotalo populacijo v trpljenje....

nisem ravno siguren, če bog je...tud nisem ziher da ga ni...jaz ga bom lepo pustil tam zgoraj in se bom direktno z njim "zmenil"...ne rabim nobenih samoolklicanih "trgovskih" predstavnikov na zemlji...bog bi naj tak al tak vse videl...če obstaja in je pravičen, bo prvo poravnal račune s tistimi, ki "manipulirajo" z "njegovo" vero...

skratka..če že imam cerkev preko ceste, ki mi vsakih 15 minut nabija z zvonovi in sem do njih toleratnten, ne vem zakaj bi bil proti mošeji na drugi strani...vsaj tisto hodžino klcianje k molitve bi bilo bol prijetno in mistično, kot nabijanje zvonov..

Značke
jaz, musliman

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:00.