Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Svet

Svet aktualni dogodki v svetu

Orodja za teme
Staro 30.10.2006, 20:36
Nincha II. Uporabnik Nincha II. ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Nincha II.
Član od: Dec 2005
Naslov: Köln (schäl Sick)
Sporočila: 1.669
Privzeto Re: Papež - zakaj ?

Citat:
Objavil-a buba
-- no prav -- pa naj bo....saj mi je v bistvu vseeno....Papez ima pac vedno prav, ce pa ze ne on, pa njegov nadrejeni vsekakor...
Hotla sem pokazat, kolk ljudi se oglasa na to temo, pa sploh govora niso od dalec ne videli ne slisali ne prebrali, slo je po sistemu "rekla-kazala" ... ampak za komentarje so pa vsi "taglavni"...

Ne, tut papez nima vedno prav, to je tut ena stvar, ki jo cerkvi "zamerim" ... Da se sploh spravi tako nezivljenjsko dogmo spomnit Ampak to je ze druga tema ...
Staro 30.10.2006, 20:45
buba Uporabnik buba ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce buba
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.157

Citat:
Objavil-a Nincha II.
Hotla sem pokazat, kolk ljudi se oglasa na to temo, pa sploh govora niso od dalec ne videli ne slisali ne prebrali, slo je po sistemu "rekla-kazala" ... ampak za komentarje so pa vsi "taglavni"...

Ne, tut papez nima vedno prav, to je tut ena stvar, ki jo cerkvi "zamerim" ... Da se sploh spravi tako nezivljenjsko dogmo spomnit Ampak to je ze druga tema ...
Staro 01.11.2006, 16:51
yannchy Uporabnik yannchy ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2006
Sporočila: 45

Citat:
Objavil-a buba
no ja -- ce ze rines z glavo skozi zid - le zakaj, pa potem "presvetli" ni raje uporabil, kaksno parabolo iz "lastne" zgodovine -- bog ve, da jih ima na tisoce boljsih na raspolago....
Ja, zakaj le? Zakaj papež ne govori tako, kot bi želel Klub oboževalcev Mahmuda Ahmadinedžada v Sloveniji?

Značke
papež, zakaj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:57.