Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Igre, konzole

Igre, konzole (vse o računalniških igricah - PC Xbox , PSP, Gamecube, ...)

Orodja za teme
Staro 30.09.2006, 14:31
chaser Uporabnik chaser ni prijavljen
Moderator
Član od: Dec 2004
Sporočila: 4.060
Privzeto Condemned: Criminal Origins

Ko sem pred kratkim končno dobil novo grafo, sem moral seveda testirati tudi Condemned, ki je na tržišču že lep čas. Že po parih minutah igranja me je igra naravnost fascinirala. Zadeva namreč servira res intenzivno in skrivnostno zgodbo, čudovito atmosfero, prekrasno grafiko ter izpiljeno igralnost. Tistim, ki še vedno niso pokapirali za kakšno zvrst gre, naj povem, da gre za osupljivo zmes prvoosebne akcije in pustolovščine. Čeprav je streljanja bore malo, igra ponudi obilo mahanja z najrazličnejšimi predmeti ter tako ponudi nekaj impresivne in enostavne akcije, s kakršno smo se najverjetneje srečali nazadnje v nepozabnem Riddicku. Tako kot v slednjemu, tudi Condemned ponuja cel kup najrazličnejših orožij te vrste. To so predvsem razne palice, cevi, macole, sekire in podobne zadeve, ki jih je moč najti v relativno temačnih okoljih. Se pa seveda na vsake toliko časa najde tudi kakšno strelsko orožje, kot npr. šibrovka in pištola. Za te je precej malo municije, zato ne pričakujte ravno naslednjega Serious Sama, kar se tiče same akcije in streljanja. So pa orožja resnično kvalitetno modelirana. Ko pa boste potrošili vso municijo, pa lahko recimo šrotarco uporabite za udarjanje po nasprotniku. Na žalost (ali srečo) pa lahko s seboj prenašate zgolj eno orožje, ki ga potem posledično na vaši poti lahko zamenjate za katerega koli drugega. Tudi nasprotniki so na trenutke prebrisani in bodo v primeru, da bodo potrošili vse naboje, poizkusili poiskati kakšno efektivno orožje in vas z le-tem onesposobiti. Je pa tu res potrebno priznati, da je nek svojevrsten občutek, ko z macolo na vso moč raztreščete betico nasprotnika. V pomoč vam bo tudi taser, ki bo za krajši čas onesposobil sovrage. Je uporaben, še kako, ampak morda res nekoliko pretirano olajša bitke. Torej, kaj dodati za konec? Condemned: Criminals Origins je ena boljših FPS-jev letos. Čeprav je šlo za precej spregledan naslov iz strani igralcev, je vreden igranja, če si le lastite dovolj zmogljiv sistem za tekoče delovanje igre (po možnosti ne na low detalih).

Staro 30.09.2006, 14:35
lump muc Uporabnik lump muc ni prijavljen
Banned
Član od: Jun 2004
Sporočila: 6.530
Privzeto Re: Condemned: Criminal Origins

meni je super igra
Staro 18.10.2006, 12:24
T|c T4c Uporabnik T|c T4c ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2006
Sporočila: 20

na trenutke je full tezka k te po trije napadejo sam ni spooky k se v celi igri nism enkrat konkretno ustrasu
Staro 18.10.2006, 15:00
Moderator

Hm, zanimivo. Mene je pa motila ravno ta netežavnost. Skozi celotno izkušnjo se mi je namreč zgodilo zgolj parkrat, da so me nepridipravi onesposobili.
Staro 19.10.2006, 17:36
T|c T4c Uporabnik T|c T4c ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2006
Sporočila: 20

mah jst se grem jacka pa se tepem brez tazerja in to zna bit tezavno še posebej k te kak zateženc spravi na tla al te pa zacne davit.. ko te zacne davit je to full zasrano k tkoj ko prides k seb zacne pretepat
Staro 21.10.2006, 19:02
Moderator

Da, taser kar preveč olajša celotno zadevo, tako da v stvari niti ne bi bilo nič narobe, če ga razvijalci ne bi vključili.
Staro 22.10.2006, 10:16
KRUNCHY Uporabnik KRUNCHY ni prijavljen
Banned
Član od: Feb 2002
Sporočila: 8.652

pisda vidm no v špil tuki..pa spet neka streljačina..ZEH.a sploh kdaj predstavš kšno NORMALNO igro?
Staro 22.10.2006, 10:25
Moderator

To je zdaj relativno kaj je zate normaln špil. Pustolovščinam se ponavadi ne posvečam.
Staro 22.10.2006, 10:27
KRUNCHY Uporabnik KRUNCHY ni prijavljen
Banned
Član od: Feb 2002
Sporočila: 8.652

damn.:D kaj pa vsaj RPG, FRP?aja kašno grafo maš zdej?
Staro 22.10.2006, 16:25
Alneo Uporabnik Alneo ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Alneo
Član od: Nov 2005
Sporočila: 23

a ta špil je vedno bol enoličen sam strelaj pa pejd naprej ... no moje mnjenje

Značke
condemned, criminal, origins

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 19:22.