Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Šport

Šport aktualni športni dogodki...

Orodja za teme
Staro 10.05.2007, 13:42
nickyta Uporabnik nickyta ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce nickyta
Član od: Dec 2003
Naslov: Foksy
Sporočila: 12.788
Privzeto Re: Fitnes & Aerobika

ja jest morm tud rečt da se mi kar dobr že pozna odkar sem začela z aerobiko..

preden sem začela sem bla v dvomih al bi al nebi, al bom zdržala.. Zdej pa mi ni niti malo žal.
Res je fajn ko nardiš neki zase in ko se pokažejo rezultati.

Pohvala tud trenerjem Panterja. Fajn so!!!
Ko se ustaviš in začneš štrajkat med vadbo, te še malo vzpodbuja, da spraviš še zadje moči iz sebe, kar je seveda zlo vredu. Saj si tam zato da boš neki naredu, ne pa da se neki delaš da delaš.
Staro 29.05.2007, 18:09
Aldebaran Uporabnik Aldebaran ni prijavljen
administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Aldebaran
Član od: Sep 2006
Sporočila: 1.950

Citat:
Objavil-a SonoLei Prikaži sporočila
Sama sem tud dolg govorila, da aerobika ni zame, ampak to so bili sami izgovori. Pol sem "odkrila" body attack in body pump . Zdej hodim 3 leta in mi je žal, da nimamo vadb še poleti. Sej takrat hodim laufat pa na kolo, sam to ni to. Jst se res nikjer ne zgonim tok, kot na eni uri body attacka. Vse ostalo mi je pol kr premal Fino je, ker pozabiš na vsakodnevne težavice in definitivno se spremeni postava. In to vse z uživanjem ob športu
Je pa res, da so ob teh skupinskih vadbah zlo pomembni dobri trenerji. Morš čutit, da tud on uživa in da ti s tem da velik energije. Tud ko ne gre več.

Aha se totalno strinjam s temle... Letos sem za rojstni dan dobil mesečno karto z atele skupinske vadbe in bil tako na nek način prisiljen prestopiti prag fitnes studia... Odločil sem se za Body Pump
... moram reč, da sem skoraj že odvisnik od tega ... No z naslenjim tednom štartam s temle dvakrat tedensko ... vmes bom pa kombiniral še z BodyRPM... ali po domače Rock koncertom na kolesih

no obiskujem pa megacenter ... in SonoLei: vadbe imamo tudi čez poletje...
več o teh skupinskih vadbah si pa lahko preberete tudi na temle linku še več pa na temle
Turn it Up!

Tu mai nei nga toa e!!!

Nazadnje uredil Aldebaran : 29.05.2007 ob 18:17.
Staro 30.05.2007, 16:01
Sif Uporabnik Sif ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Sif
Član od: Apr 2007
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 13

Jaz v fitnese ne hodim rada.... preveč folka.... telovadim doma vsak dan z žogo že več k en let (uno taveliko za telovadt) in sm čist navdušena nad njo ..... pa enkrat na teden hodim na badminton....
Staro 24.06.2007, 00:57
.:WoLf:. Uporabnik .:WoLf:. ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce .:WoLf:.
Član od: Dec 2005
Naslov: Kranj
Sporočila: 479

Citat:
Objavil-a Robert Prikaži sporočila
Temu prahu se reče proteini - to so čiste beljakovine, ki jih mišice po vadbi potrebujejo za rast.
Za mišično maso se uporablja gainerje - v njih je v primerjavi z proteini in kreatini največ beljakovin. Če pa fant dela na moči oz. definira mišice, pol pa uporablja proteine oz. kreatine.

Če delate na masi, vm ne pomaga pojest 10kg gainerjev na mesc (omenjam zato, ker je napisov da dela skletce). Maso si povečaš tko, da greš v fitnes, vržeš na banch 120kg (odvisn od posameznika), dvigneš 12*, nehaš.. dvigneš 6*, nehaš.. dvigneš 2*, nehaš.. in po ene 20ih dvigih (maximalne kilaže) mišica "umre" za tist dan.. isto nardiš za noge in ostale mišice.
Ko prideš s fitnesa, si nardiš neki za jest, ko poješ, si zmixaš še gainerje, popiješ in to je to. Kolk tega je treba pojest/popit, piše na vsaki škatl. Je pa dobr čimveč obrokov na dan pojest in za vsakim obrokom še fitnes prehrano, če res hočte maso na hit prdobit. Druga varjanta so pa steroidi - ne priporočam
Tko da se ne čudt, k boste kšnga builderja v fitnesu vidl, k bo 10* dignu utež, pa šu na drugo napravo.. tak dela na masi.
Če pa mišice definiraš - bruce lee varjanta, pol pa delaš postopoma.. 10kg, 20kg, 30kg, 40kg,... in vsako težo dvigneš ene 50*..
Staro 24.06.2007, 23:31
Teo Uporabnik Teo ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce Teo
Član od: Jul 2001
Sporočila: 11.150

ammm.... wolf...

beljakovine so slovenski izraz za proteine

3/4 stvari kar si napisal je neumnost. pa brez zamere
Staro 24.06.2007, 23:37
Odvisnik

o beljakovinah (proteinih)
http://maxximum-portal.com/beljakovi...ne_beljakovine

kaj je kreatin
http://maxximum-portal.com/pridobiva...nu_monohidratu
Staro 25.06.2007, 00:07
.:WoLf:. Uporabnik .:WoLf:. ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce .:WoLf:.
Član od: Dec 2005
Naslov: Kranj
Sporočila: 479

Citat:
Objavil-a Teo Prikaži sporočila
ammm.... wolf...

beljakovine so slovenski izraz za proteine

3/4 stvari kar si napisal je neumnost. pa brez zamere
http://www.proteini.si/index.php?mai...at=16&idcen=41

Aja, jst sm pa mislu, da so beljakovine sestavni del proteinov...

trgač sm se pa zmotu.. mislu sm OH

EDIT: kaj je še neumnost? Hodš v fitnes? Pol pa svojo taktiko povej..
Staro 25.06.2007, 22:08
Odvisnik

ma sej se ne mislim delat pametnega, sam mal si bedno napisal vse skupaj.

ko se na začetku spraviš v fitnes, prvih par mesecev nimaš kaj razmišljat o definiciji.... najprej moraš telo pripraviti na obremenitve.... in delati predvsem na masi... torej kot si rekel recimo 3 serije po 8-12 ponovitev...vsaka serija večja teža, tolikšna da zadnji 2 ponovitve v vsaki seriji narediš z maximalnim trudom, zadnja serija pa gre do odpovedi (s pomočjo nekoga)
hrana je itak 3/4 dela... torej čim več obrokov, veliko OH in beljakovin. Mišica najbolj potrebuje beljakovine takoj po treningu.. časovno okno do pol ure po treningu.. takrat je najbolj pomembno, da zmečeš vase nekaj hitrih beljakovin, najbolj pripravni so proteinski napitki...

definicija, pa približno kot si opisal... manjša teža pa več ponovitev, pa mal zmanjšamo vnos OH.

kar se pa tiče ostalih dodatkov k prehrani (razen beljakovin) pa naj si vsak misli svoje. Kar ni v inekciji in ni fat burner, je neškodljivo.
Staro 25.06.2007, 22:22
cliena Uporabnik cliena ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce cliena
Član od: Dec 2006
Naslov: Lost World.
Sporočila: 282

učasih grem na kašno aerobiko drugač sem pa dolga leta trenirala odbojko in mislim da sem še zdaj v dobri formi da mam kondicijo.. glede fitnesa: ne hodim, aerobika: je fajn pa zanimivo
Staro 12.07.2007, 15:29
nickyta Uporabnik nickyta ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce nickyta
Član od: Dec 2003
Naslov: Foksy
Sporočila: 12.788

Citat:
Objavil-a Aldebaran Prikaži sporočila
Aha se totalno strinjam s temle... Letos sem za rojstni dan dobil mesečno karto z atele skupinske vadbe in bil tako na nek način prisiljen prestopiti prag fitnes studia... Odločil sem se za Body Pump
... moram reč, da sem skoraj že odvisnik od tega ... No z naslenjim tednom štartam s temle dvakrat tedensko ... vmes bom pa kombiniral še z BodyRPM... ali po domače Rock koncertom na kolesih

no obiskujem pa megacenter ... in SonoLei: vadbe imamo tudi čez poletje...
več o teh skupinskih vadbah si pa lahko preberete tudi na temle linku še več pa na temle
Turn it Up!
Zanimivo! Les Mills programi!!

Nazadnje uredil nickyta : 12.07.2007 ob 15:32.

Značke
aerobika, fitnes

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kratke športne novičke trinajstka Šport 467 05.08.2014 13:24
hobiji papajon Prosti čas in igre 61 30.11.2006 06:15
Fitnes biker Zdravje 37 27.09.2006 19:27

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 21:54.