Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Zdravje

Zdravje zdravo življenje, nasveti o zdravju, zdravnikih, hrani, rekreaciji, ....

Orodja za teme
Staro 21.04.2008, 13:43
Cifra Uporabnik Cifra ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Cifra
Član od: Sep 2003
Naslov: Maribor
Sporočila: 7.728
Privzeto Re: Forumski kolesarski klan

Citat:
Objavil-a snežko Prikaži sporočila
če res toliko kolesariš si vseeno privošči enega v sredini za 750 € - pa podpiraj slovenske znamke in kupi elan ali cult. samo scott ne.

če pa že moraš nekaj tujega in ene padaš na znamke, potem pa bo fokus ali fuji prav fin.
Zakaj SCOTT ne? V bistvu mi je vseeno za znamko, važno da je razmerje kvaliteta:cena najbolj optimalno. Za SCOTT sem pač predvidevala, da je dobra firma. Ker se ne spoznam na kolesa, zato tudi tu sprašujem.
Staro 21.04.2008, 13:52
ninec Uporabnik ninec ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce ninec
Član od: Jan 2006
Sporočila: 8.266

Citat:
če res toliko kolesariš si vseeno privošči enega v sredini za 750 € - pa podpiraj slovenske znamke in kupi elan ali cult. samo scott ne.

če pa že moraš nekaj tujega in ene padaš na znamke, potem pa bo fokus ali fuji prav fin.
a elan sploh še sestavlja kolesa? pred časom so Elan bikes razpustili, potem pa so nameravali obnoviti proizvodnjo elanovih koles v rogu in cultu

sam že tri leta vozim elanovo kolo in nimam nobenih težav
Staro 21.04.2008, 18:09
keyCaSh Uporabnik keyCaSh ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce keyCaSh
Član od: Jul 2004
Naslov: Ultimate Fighting Championship
Sporočila: 4.175

Citat:
Objavil-a Cifra Prikaži sporočila
OK, najlepša hvala. Nisem ekstremistka, ne. In tudi sama sem mnenja, da mi zna ustrezat tudi kolo ranga 500 €. Se bom verjetno kar tako odločila, čeprav bolj ciljam na CUBE ali SCOTT
Vrjemi da ti bo ustrezal...js mam kolo schwinn mesa gsd...dal sm lani okol 550...eur...zamenju sm sam pedale,menjalnik,verigo pa vilce mam J1 rockshox ...pa furam DH ..pa da teb nebi odgovarju kolo za 500 eur..
Staro 22.04.2008, 07:34
Cifra Uporabnik Cifra ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Cifra
Član od: Sep 2003
Naslov: Maribor
Sporočila: 7.728

Citat:
Objavil-a keyCaSh Prikaži sporočila
Vrjemi da ti bo ustrezal...js mam kolo schwinn mesa gsd...dal sm lani okol 550...eur...zamenju sm sam pedale,menjalnik,verigo pa vilce mam J1 rockshox ...pa furam DH ..pa da teb nebi odgovarju kolo za 500 eur..
Tud jest mam SCHWINN MESA, nek starejši model... skoraj 10 let je star. Samo to je gorc, jaz pa želim it na treking.

Kje pa voziš DH?
Staro 22.04.2008, 14:12
keyCaSh Uporabnik keyCaSh ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce keyCaSh
Član od: Jul 2004
Naslov: Ultimate Fighting Championship
Sporočila: 4.175

Citat:
Objavil-a Cifra Prikaži sporočila
Tud jest mam SCHWINN MESA, nek starejši model... skoraj 10 let je star. Samo to je gorc, jaz pa želim it na treking.

Kje pa voziš DH?
Furam tle okol Trbovlje-Hrastnik. (Mrzlica-Kal-šmohor-Javor...) ...
Staro 23.04.2008, 00:08
Katrin Uporabnik Katrin ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Katrin
Član od: Aug 2001
Sporočila: 7.547

Lubčki, Ljubljana, Trnovo, kaka ideja, je kje v bližini kak servis? Ne rabim nič fensi šmensi, sam nategnit, privit in naoljit.
Staro 23.04.2008, 16:57
snežko Uporabnik snežko ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce snežko
Član od: Jul 2003
Sporočila: 3.531
Smile Re: Forumski kolesarski klan

Citat:
Objavil-a ninec Prikaži sporočila
a elan sploh še sestavlja kolesa? pred časom so Elan bikes razpustili, potem pa so nameravali obnoviti proizvodnjo elanovih koles v rogu in cultu

sam že tri leta vozim elanovo kolo in nimam nobenih težav
hmm - sej vse veš - cult jih sestavlja pod blagovno znamko elan...pa po radiu1 sem slišov reklamo da majo v begunjah sedaj akcijo teh koles...
Staro 23.04.2008, 19:15
ninec Uporabnik ninec ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce ninec
Član od: Jan 2006
Sporočila: 8.266

Citat:
hmm - sej vse veš - cult jih sestavlja pod blagovno znamko elan...pa po radiu1 sem slišov reklamo da majo v begunjah sedaj akcijo teh koles...
sem videl v izložbi elanove trgovine dva gorca v akciji. na svoji internet strani predstavljajo samo dva modela - oba gorska.
Staro 26.04.2008, 11:16
snežko Uporabnik snežko ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce snežko
Član od: Jul 2003
Sporočila: 3.531
Smile Re: Forumski kolesarski klan

majo tud neke trekking pa celo ženskega...hehe. takega za v trgovino se vozit.., zakaj pa nis šu not pogledat, če si že pred izložbo stal?? na netu pa ne najdem koles...čudno...
Staro 03.05.2008, 18:11
.:WoLf:. Uporabnik .:WoLf:. ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce .:WoLf:.
Član od: Dec 2005
Naslov: Kranj
Sporočila: 479

Če se kdo vozi po asfaltirani poti čez Sorško polje mu svetujem, da se pazi traktorjev.

Danes je mene en zbil..
Ko sem ga zagledal, da gre za mano, sem se mu kakor je mogoče umaknil na neasfaltiran del poti (širok ca 30 cm).
Namesto da bi se mladenič s traktorjem premaknil na levi del in me prehitel, se je peljal po sredini oz. bolj po desni strani in me zadel z tistim za travo pobirat. Ker je bil star ca. 15 let seveda še ni navajen na širino traktorja (res velika zadeva) in ni znal precenit situacije..

Na srečo sem padel dokaj dobro in jo odnesel le z rahlo poškodovanim kolenom, obema komolcema, poškodovanim stegnom ter parimi praskami.

Pa še nekaj.. kaj je z nekaterimi ljudmi, ki se tu vozijo s kolesom, rolerji ali pa hodijo peš, jaz res ne vem. Jaz naredim po 30-40km brez da bi se prestavil z desne strani na levo razen, ko prehitevam, tu pa najdeš profesionalce, ki bo v dolžini 100m 20* zamenjal smer.
Ko se peljem nasproti skupini, ki vozi vzporedno, se jim moram odmikat na tistih 30cm, da se lahko v miru peljejo po ca. 2m široki poti.
Prehitevajo brez kakršnihkoli pogledov, nakazovanja spremembe smeri,...

Ko sem se ves polomljen peljal potem domov, sta se nasproti peljali neka starejša gospa ter njena vnukinja - seveda vzporedno in spet sem se moral odmikat dol z asfaltiranega dela.

To ne morš vrjet, enkrat mi bo do****ilo vse skupaj.

Nazadnje uredil .:WoLf:. : 03.05.2008 ob 18:18.

Značke
forumski, klan, kolesarski

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Forumski tekaški klan lady_lucifer Zdravje 694 18.02.2008 14:17

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:45.