Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 23.04.2008, 16:47
simonv Uporabnik simonv ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2008
Sporočila: 6
Privzeto Re: SiOL TV(+) ne deluje

Rok, se opravičujem ker šele sedaj odgovarjam.. Še vedno je isto, tam sem klical da so mi povedali da sem na preslabi optiki in da me bojo premestili na drugo optiko. To mi je bilo obljubljeno s strani SiOL tehnične pomoči da bojo naredili enkrat prejšnji teden, ampak nič. Sedaj pa poglej kdaj sem napisal 1. post v tej temi in katerega smo danes in si preračunaj koliko časa sem brez TV-ja.. Ta mesec verjetno niti ne mislim plačati 100% cene položnice, ampak bom pač odštel tisto za TV, ker ne vem zakaj bi plačeval za TV storitve če mi od njih ne ponujajo nič. Ne bi mel nič proti če mi rečete da boste zrihtal za ne vem, 3 tedne bi počakal, ne pa da mi rečete 1 teden in nato nič.. Sem pa momentalno že najmanj 13. dni brez SIOL TVja..
Odgovorite s citatom
Staro 23.04.2008, 22:38
080 Rok Uporabnik 080 Rok ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Rok
Član od: Aug 2007
Sporočila: 152

@simonv, prosil bi te za username na ZS, da preverim zadevo.
Kar se tice pa poloznice pa tako. Ce bos na lastno pest racunal, se bos po nepotrebnem zapletal, worst case scenario to pomeni, da bos imel opravka s pravno sluzbo. Vse se da uveljavljat preko reklamacijske sluzbe. Res da vcasih malo potraja, ampak ti ne bodo komplicirali, ker tako ali tako vidijo kolikokrat si klical in se z nami posvetujejo, kje je tezava.
Staro 24.04.2008, 12:20
Mirtma Uporabnik Mirtma ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Mirtma
Član od: Jul 2006
Sporočila: 98

V preteklih dneh (22. in 23. 4.) sem tudi jaz opazil nedelovanje SiolTV + . Zelo dobro bi bilo, ko bi lahko bolj "neboleče" zamenjal iz plusa na navadni Siol TV. Tako pa moram komunikator izklopiti in vklopiti nazaj. Potem pa vnesti geslo.
Otroci doma prej kot jaz in seveda želijo gledati TV. Seveda najprej vklopi Siol TV plus. Ker ne deluje, mora iti skozi postopek izkopa in vklopa, nato pa rabi geslo. In če jim moram povedati geslo, imajo lahko dostop tudi do naročanja žetonov in do zaklenjenih programov. To pa ni najbolj smiselno.
Glede informacij o težavah na omrežju sem že pisal v drugi temi. Upam, da bodo sedaj res na odzivniku tudi informacije o TVju. Še bolje bi bilo, ko bi bile na spletu. In to ne preveč globoko zakopane. Nikoli jih ne najdem ko jih potrebujem. Le takrat, ko slučajno nabašem na njih.

Nazadnje uredil Mirtma : 24.04.2008 ob 12:21. Vzrok: Dopolnitev
Odgovorite s citatom
Staro 25.04.2008, 13:52
omerzu23 Uporabnik omerzu23 ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Sporočila: 2

A je kdo spoh videl Sagemov komunikator od znotraj, Katstrofa vse pleše pritrjeno je na plstiko ethernet vmesnik je zelo slabo pritrjen... Te škatle ne bodo delale več kot je garancija. Cena 188 €. Haloooooo... Za to kartonasto škatlo... A delate iz nas bedake al kaj ?????
Odgovorite s citatom
Staro 25.04.2008, 19:41
clutch Uporabnik clutch ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 95

V bistvu delas sam iz sebe bedaka

Ce bi mogoce raje, kot da odpiras skatlo, prebral navodila, bi videl, da Telekom ne izdeluje teh naprav. Kakor vem, te naprave tudi niso namenjene temu, da bi morale prenesti fizicne obremenitve.. Nekako si ne predstavljam koga, ki bi imel to napravo recimo na kolesu namesto ure.
Odgovorite s citatom
Staro 26.04.2008, 08:47
omerzu23 Uporabnik omerzu23 ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Sporočila: 2

Vidim, da si Telekom kompatibilen...
Odgovorite s citatom
Staro 27.04.2008, 08:21
clutch Uporabnik clutch ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 95

Itak, meni vse dela! Telekom je zakon!!
Odgovorite s citatom
Staro 30.04.2008, 15:49
bobiboy79 Uporabnik bobiboy79 ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 4
Thumbs down Re: SiOL TV(+) ne deluje

Ne se razburjat, treba je pocakat da aneksi potecejo pa gremo k drugemu ponudniku, k tale siol je men ze tolk zivcev pobral, da sploh se ne mislim vec ukvarjat,sm iz grosuplja, pa ce v takem kraju ne mores imet dobr sprejem, hvala lepa, potem ga od sila tudi nocem vec imet, vsaj 2 do 3 na teden moram resiterat skatlo od siol tv, vsak dan mi slika zamrzne, vec al manj je slika kockasta,da bom pa vsak dan mogu klicat pomoc na siol, ma ne me imet za neumnega,Siol ima najdrazjo in najslabso ponudbo,
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
deluje, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novo v ponudbi.."Testni uporabnik" - zavajanje naročnikov ali??? saonaion SiOL TV 27 31.12.2015 02:37
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 01:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:59.