Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 12.03.2010, 12:42
Bellerophon Uporabnik Bellerophon ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2008
Sporočila: 10
Privzeto Re: novi program zvestobe, po 28.2

Citat:
Objavil-a Bager Prikaži sporočila
jaz sem sicer dobil podatek da je to podjetje iz Velenja Koncer1,vendar nikjer o tem podjetju ni nobenih podatkov.
Koncern Ena, Velenje

Malček je treba sprobat različne opcije, pa Gugl hitr najde kar iščemo. Sam iščem distributerja za tele Sonyje, pa ga ne morem nikjer najt. Bom probal še v tale Koncern poklicat.

Mi gre pa izredno na jetra tole naročanje. Tako nefleksibilno, da res ni. Nihče nič ne ve, nobene dodatne informacije ne moreš dobit, če pa že kaj, se pa na koncu izkaže, da je dezinformacija. Čisto v stilu Siola/Telekoma. Me zanima kdaj bodo začeli razmišljati o kakšn reorganizaciji kadra. Ker trenutni je več kot nesposobne. Kar niti ni čudno glede na to kar sem slišal o "kapotih" iz kadrovske. Katastrofa od kadr. stokovnjakov, ki jim celo pustijo predavat na seminarjih, folk se jim pa smeji za hrbtom.

No pa če se vrnem nazaj na temo. A bi bilo izredno težko omogočit ljudem, ki nujno potrebujejo TV (od staršev je kot naročeno crknil, plus še rojstni dan enega od njih smo praznovali, pa ni bilo mogoče zrihtat mal hitrej TVja).

Važno, da sem jim eno leto plačeval dvojno naročnino (85EUR + na mesec), kar znajo zelo ažurno in točno zaračunat, za tri TVje, telefon in 1Mb linijo. Potem pa končno pride en poštenjak v servis, pa mi pove, da bi lahko tri TVje imel na eni liniji in mi ni treba furat še ene ekstra samo za en kanal TVja. Škoda človeka za takšno firmo.
Ko pa prosiš, če ti lahko povejo kje bi lahko prevzel TV, ker se ti mudi, pa če ti lahko vsaj enkrat gredo mal na roko, ratajo pa eni taki "mutibarići", da je kar groza. Noben nič ne ve, vsi se zgovarjajo na "eno drugo ekipo, ki to dela", ipd.

Vse bolj mi zgleda, da bom v kratkem prešaltal na Total TV (če uvedejo HD shemo), ostale storitve iz Trio paketa pa poiskal pri drugih. Ker Siol ne seže niti do gležnjev "normalnemu" v besedni zvezi "normalna ponudba".

Odsvetujem!
Odgovorite s citatom
Staro 14.03.2010, 01:44
primoon Uporabnik primoon ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce primoon
Član od: Jun 2009
Sporočila: 39
Thumbs down Re: novi program zvestobe, po 28.2

toliko AKCIJSKIH CENAH:

Sony KDL-40EX402:

SiOL super CENA: 24 x 28 je enako 672 Euro + aneks !!!!!!!

na Kajuhovi v Ljubljani pa:

http://www.mediamarket.si/ads/tv_spr...d_id_0955.html

cena: 590 Eurov

Tudi če vzamete na obroke ne dosežete SioL-ove "SUPER AKCIJSKE CENE"

In še aneksa za 24 x cca. 50 eurov na mesec vam ni potrebno podpisat !!!!!

In podobno je z vsemi "akcijskimi" cenami v programu "natega" pri Siolu...

Ti mi boš zvest, v zameno te pa na...te..em....

Sej ne morem verjet, kakšne bedarije lahko nekateri pišete po tem forumu o dobrih cenah itd.....

Pa veliko užitkov ob nakupih, tistim, ki ste jih pa že opravili pa velik kozarec vode!

lp

Nazadnje uredil primoon : 14.03.2010 ob 01:48.
Odgovorite s citatom
Staro 14.03.2010, 08:33
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

Te zadeve so edino zanimive za mladino,ki ne more v trgovini kupit na obroke in pa za tiste ki nimajo redne zaposlitve.
Odgovorite s citatom
Staro 14.03.2010, 08:46
diolen Uporabnik diolen ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce diolen
Član od: Dec 2005
Sporočila: 695

@primoon to kar ti navajaš je cena za gotovino.Daj se vsaj potrudi in napiši koliko bi znašal nakup z obročnim odplačevanjem. Najlažje je vse popljuvati.....
Odgovorite s citatom
Staro 14.03.2010, 10:20
Novinec
Thumbs down Re: novi program zvestobe, po 28.2

Citat:
Objavil-a krepki Prikaži sporočila
Te zadeve so edino zanimive za mladino,ki ne more v trgovini kupit na obroke in pa za tiste ki nimajo redne zaposlitve.
Se strinjam !

@Diolen

Kakorkoli že, za fotoaparat Sony ni težko ugotovit cene na obroke, samo do BigBang-a stopiš in tudi če nimaš univerzitetnte izbobrazbe dokaj hitro izračunaš, koliko je ura v "programu zvestobe" (12 obrokov) , zgoraj sem pa že omenil, da cena na obroke za TV na presega SiOL-ove supre cene !!!!!!!!!

Tisto kar je bilo napisano o nekih angleških cenah in eBay-u za Sony fotoaparat je ena največjih neumnosti, kar sem jih prebral v tej temi, najde se jih pa še nekaj....

Upam tudi, da si kdaj slišal za hitri kredit LB ali hitro obročno odplačevanje v AB, če to poznaš ne bi napisal, da pljuvamo.....

@Diolen

Sicer pa ne "pljuvam" vsevprek (kot praviš) ampak tisto kar skritiziram, vedno prej preverim in zdrava pamet ti da vedet, da se "normalno" razmišljujoč človek ne pusti "nat.....t" kar v 3 dni.....

Pa brez zamere in lepo nedeljo ti želim !
Staro 14.03.2010, 10:34
diolen Uporabnik diolen ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce diolen
Član od: Dec 2005
Sporočila: 695

gremo na zrak
Odgovorite s citatom
Staro 14.03.2010, 20:48
Novinec
Wink Re: novi program zvestobe, po 28.2

Citat:
Objavil-a diolen Prikaži sporočila
gremo na zrak
Končno ena pametna v tem postu...Gremo
Staro 15.03.2010, 10:29
Novinec

No, ker ste že v "šunku".

Smo dobili TV, zgledal OK, sploh za ta denar, tudi funkcioniral je OK, dokler nismo gor priklopili STBja preko HDMIja.

Zadeva laufala normalno kakšne pol ure, 45 minut, nato pa se je začelo. Črna slika oz. izguba signala za kratek čas ter spet normalno za par minut in zopet izguba signala. Ter tako naprej, v nedogled. Zamenjal tri STBje, tri HDMI kable, vedno ista pesem, dočim na drugem TVju teh problemov ni.

Trenutno zadeva laufa preko SCARTa, vendar še ne vem, a so bli po menjavi kakšni problemi al ne (TV uporabljajo starši).

Vendar to niti ni več važno. Očitno je da TV ni tak kot bi moral bit in je zrel za menjavo.

Ker gre za nakup preko spleta imam možnost vračila izdelka oz. odstopa od aneksa me zanima če ima kdo kakšne konkretne podatke o nakupu na obroke(predračun)za podoben izdelelk.

Ravno tako me pa zanima kakšna je procedura menjave/raklamacije? Napokam v avto in odpeljem do BigBanga, kjer mi dajo nov TV? Pokličem Siol in oni uredijo reklamacijo?
Odgovorite s citatom
Staro 15.03.2010, 13:59
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.548

Za kateri model televizije gre? Ali je bil na drugi televiziji priklop isto narejen preko HDMI kabla?

Potrebovali bomo programsko verzijo vašega TV komunikatorja. Ta je zapisana v meniju za hitro pomoč. Do tega menija pridete, da na daljincu v zaporedju pritisnete tipke meni-rumena-modra. Potem najdete različica programske opremen, pisati bi moralo nekaj v smislu 1.11.XXX.

Prosim, če mi podatke skupaj z vašim uporabniškim imenom posredujete na ZS.
Odgovorite s citatom
Staro 15.03.2010, 15:29
Novinec

Televizija je Sony KDL40EX402.

Za komunikatorje bom pogledal kateri so(posodabljali so nam jih par mesecev nazaj, ker smo imeli probleme na liniji; dva sta starejša, sive barve, in en novejši, črn), kabli so bili ravno tako trije različni(od boljših do cenejših), kateri delujejo na ostalih TVjih popolnoma normalno (en LG in en Philips). Seveda sem vse skupaj testiral preko HDMI porta.

Problem je, da nimam druge naprave, ki bi podpirala HDMI . Samo prenosnike (Lenovoti), kateri pa žal promovirajo DPje (adapterja HDMI-DP nimam).

P.S.: No ja lažem, sem se spomnil, da lahko preizkusim zadevo na Xboxu.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
282, novi, program, zvestobe

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Program zvestobe do 31.10.2009 Lance_Armstrong O storitvah 23 21.10.2009 00:29
Program zvestobe pcs O storitvah 5 05.09.2009 22:49
program zvestobe emuhic SiOL TV 3 29.07.2009 17:33
novi program zvestobe - ugodnost za stare narocnike ? howrude1 O storitvah 74 01.04.2009 20:48
Program zvestobe - Fotoaparat Panasonic markokov O storitvah 10 08.03.2009 21:06

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:13.