Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 06.08.2010, 13:13
CastorAlpha Uporabnik CastorAlpha ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2010
Sporočila: 21
Arrow Okvara/ menjava TV komunikatorja

Ali se samo meni zdi, da Siol nima poštimane menjave pokvarjenega TV komunikatorja, tako kot bi lahko imel in kot bi moral imeti?

Sicer se mi še ni pokvaril, ampak marsikomu se je že in menjava (nakup) novega je v najbližjem mobitelovem centru. To pomeni, da bi moral samo zaradi enega komunikatorja iz Črnomlja v Novo mesto delat cca 35 km, ga tam pustit na popravilu in se potem spet vrnit po njega...

V primeru, da se ne da popravit, je pa nakup novega koliko že? Okrog 100€? Tudi prav, ampak zakaj ga Siol-ov ali Telekom-ov zastopnik/ serviser, ki dela na terenu nima s seboj in ga potem plačam kar njemu? Tako kot npr. modem, bi lahko s seboj imel vedno še kakšen nov TV komunikator, ne pa da jahamo do mobitelovih centrov po novega. Iz Črnomlja do NM je samo primer, nekateri imajo še dlje.

Nazadnje uredil CastorAlpha : 06.08.2010 ob 13:15.
Odgovorite s citatom
Staro 06.08.2010, 13:18
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.232
Privzeto Re: Okvara/ menjava TV komunikatorja

STB Sagem je v tvoji lasti zato si ti pri moran da ga pelješ na popravilo in nazaj...in cena novega je 139€.
Staro 06.08.2010, 13:37
Novinec
Arrow Re: Okvara/ menjava TV komunikatorja

Brezveze. Bolj me drži, da kadar crkne, odjavim Siol TV, kot pa da ga peljem kamorkoli. To so pa res mogli malo bolje pogruntat.
Odgovorite s citatom
Staro 06.08.2010, 14:39
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.563

Kot je povedal že Rusy, je TV komunikator v vaši lasti. Uradni servis je samo v Ljubljani (podjetje RAM2), za vas pa smo poskrbeli, da lahko TV komunikator prinesete v najbližji Mobitelov center od koder TV komunikator pošljemo na servis. V Mobitelovem centru dobite tudi nadomestno opremo (če ni zaloga pošla), za razliko od obiska uradnega servisa.

Lep pozdrav,
Matjaž
Staro 07.08.2010, 12:05
Novinec

Še vedno brezveze. In še zoprno po vrhu.

En in edini servis v Sloveniji? Potem tam lahko delajo in rečejo karkoli in računajo kolikor hočejo. Lahko se tudi izmislijo, da se ne da popravit in moraš kupit novega. Stranka bo pa ja vedela, če je res, ali pa ga/ jo nategujejo. Kot je to primer z razno drugo elektroniko, še posebej z mobiteli.

Potem je pa tu še Siol, ki lepo in konkretno zvišuje naročnino... sam strošek in preglavice z vsem tem skupaj.

Vsi povezani, vsi lepo služijo. Banda lopovska, vsi po vrsti!
Odgovorite s citatom
Staro 08.08.2010, 10:11
karantanc Uporabnik karantanc ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2009
Sporočila: 408

Po manj kot dveh letih mi je včeraj crknil komunikator sagem,ki sem ga sam kupil ,ker imam siol tv na 2 televiziji.Za 139,90 eur "super kvaliteta!!!!!!!!!!!!!".Ker mu je potekla garancija(12 mesecev),mi ne preostane drugega,kot da kupim novega(za139,90 eur) in trepetam in upam da mi bo crknil vsaj v roku enega leta dokler velja garancija........
Odgovorite s citatom
Staro 08.08.2010, 10:22
Kus Uporabnik Kus ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Mar 2010
Sporočila: 169

Kupi ga rajši na bolhi....
Odgovorite s citatom
Staro 08.08.2010, 14:12
scenic Uporabnik scenic ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2009
Sporočila: 71

Če je že taka politika, naj bi si potem vsak sam kupoval komunikator kjerkoli bi pač želel, <siolova dolžnost pa je, da zagotovi kompatibilnost svojih storitev z vsaj 5 do 10 napravami različnega cenovnega razreda.
Logično in pa pošteno pa bi bilo, da je komunikarot v taki poziciji kot modem, se pravi od Siola in ga potem oni menjajo, že tako jim stranke same servisirajo (resetirajo) modeme in komunikatorje, sam sem se odločil, da po teh podražitvah sam ne naredim nič več naj kar hodijo resetirat žal sami so to hoteli.
Odgovorite s citatom
Staro 22.08.2010, 19:58
IceBoX Uporabnik IceBoX ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2010
Sporočila: 2

Meni se je tudi pokvaril komunikator (verjetno strela), na mobitelov center sem nesel 2.8. in še vedno me niso niti kontaktirali kaj in kako. Res da imam nadomestnega, ampak vseeno
Odgovorite s citatom
Staro 24.08.2010, 11:36
IceBoX Uporabnik IceBoX ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2010
Sporočila: 2

Ah, tako je pri Siolu...za pregled komunikatorja 20€, pa kaj ste zmešani, pa zgleda da niti pregleda še niso opravili.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
komunikatorja, menjava, okvara or

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Nakup drugega komunikatorja Skokica O storitvah 8 07.11.2010 22:57
Menjava TV komunikatorja aci SiOL TV 2 10.04.2009 06:49
Siol TV in dva komunikatorja borut123 SiOL TV 4 06.02.2008 18:10
Delovanje Komunikatorja V Visti RAST SiOL Komunikator 4 25.01.2008 21:24
Pošiljanje slike iz PC na TV preko komunikatorja Imhotep Računalništvo in internet 11 08.01.2008 11:44

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 16:29.