Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 26.09.2014, 19:51
waNt3d Uporabnik waNt3d ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2013
Sporočila: 10
Privzeto Reševanje težav

17.9. sem prejel, lahko rečem vaš standardni odgovor, da ste zadevo predali tehnikom. Glede na to, da imam z vašo linijo že več let težave, mislim, da tehniki že sami pri sebi vedo, da zadeve ne morejo rešiti, ker so že sami javili, da je potrebna zamenjava kabla na liniji in zato tudi do danes še ni bilo odziva. Vrsto let se vas že prosi, da bi se uredila linija pa iz vaše strani ni nikakršnega zanimanja za obstoječe stranke. Poleg tega pa nismo iz neke male vasice ali hribov tako kot nekateri vaši (podkupljeni) uporabniki foruma menijo in tudi, če bi bili, ste dolžni vsakemu naročniku zagotoviti to kar plačuje in kar mu obljubljate!!!

Poleg tega, da je delovanje interneta katastrofalno, da večkrat na dan prekine, online iger se enostavno ne more igrati, ker te meče po mapi naprej in nazaj, je tudi televizija katastrofa. Na dan, ko sem vam ponovno že stotič pisal, za težave sem tudi snemal med tekmo lige prvakov, ko je igral Maribor in se lepo vidi in sliši, da je zadeva že dlje časa zrela, da se uredi! Spodaj imate printscreen odgovora na email, kjer se tudi vidi datum prijave težav. Želel bi tudi objaviti video, ko sem snemal delovanje TVja, vendar na youtube ne morem naložiti zaradi avtorskih pravic FIFE.

Lp.
Odgovorite s citatom
Staro 26.09.2014, 20:22
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962
Privzeto Re: Reševanje težav

Citat:
Objavil-a waNt3d Prikaži sporočila
Na dan, ko sem vam ponovno že stotič pisal, za težave sem tudi snemal med tekmo lige prvakov, ko je igral Maribor in se lepo vidi in sliši, da je zadeva že dlje časa zrela, da se uredi! Spodaj imate printscreen odgovora na email, kjer se tudi vidi datum prijave težav. Želel bi tudi objaviti video, ko sem snemal delovanje TVja, vendar na youtube ne morem naložiti zaradi avtorskih pravic FIFE.
S prenosom te tekme smo imeli težavo vsi. Objavljeno je bilo, da je napaka na viru.
Odgovorite s citatom
Staro 26.09.2014, 20:25
Novinec

Problem je, da imam jaz vsak dan te probleme na vsih kanalih, pri ogledu tekme je bilo pa še slabše.
Odgovorite s citatom
Staro 26.09.2014, 20:34
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

Verjamem ja. Upam da ti uredijo zadevo. Koliko pa si od centrale oddaljen?
Odgovorite s citatom
Staro 26.09.2014, 20:35
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.556

Citat:
Problem je, da imam jaz vsak dan te probleme na vsih kanalih, pri ogledu tekme je bilo pa še slabše.
Pri tekmi so bile res težave pri ponudniku vsebine, kockalo je vsem. Kar se pa drugih dni tiče, pa te napake ne bi smelo biti. Kot ste napisali, je bila napaka predana še ekipi, ki rešuje kompleksne napake in bo podrobneje preverila stanje linje.

Ob zaključku incidenta vas bomo obvestili. Za več informacij, mi lahko pišete na ZS.

Lp, Črt
Staro 26.09.2014, 20:51
Novinec

Citat:
Objavil-a goran1111 Prikaži sporočila
Verjamem ja. Upam da ti uredijo zadevo. Koliko pa si od centrale oddaljen?
goran1111 oddaljen sem 1km, vendar ni to problem. Problem je v kablu od omarice do hiše, kar so tudi že terenski tehniki potrdili in javili to napako pred leti, vendar še danes zadeva ni urejena. Mi je pa že resnično do....., da sem zdaj že skoraj več za modemom kot pa za computrom in TVju.
Odgovorite s citatom
Staro 26.09.2014, 20:59
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056

Citat:
goran1111 oddaljen sem 1km, vendar ni to problem. Problem je v kablu od omarice do hiše, kar so tudi že terenski tehniki potrdili in javili to napako pred leti, vendar še danes zadeva ni urejena. Mi je pa že resnično do....., da sem zdaj že skoraj več za modemom kot pa za computrom in TVju.
In koliko je ta omarica oddaljena do hiše ? Če je res samo to problem pa skoplji tiste metre,pa naj položijo nov kabel in boš imel mir .

Zdaj če je cel kabel zanič potem bo bolj problem. Ampak si napisal da je slab samo od omarice....

lp
Odgovorite s citatom
Staro 26.09.2014, 21:18
Novinec

Zračne linije je 20 metrov, problem pa je, da gre za hišo in pod cesto, tako, da jaz ne morem kopat pod cesto. Baje, da je samo v tem problem, tako mi je terenski povedal pred leti, ko so delali meritve in ugotavljali zakaj prihaja do teh težav.
Odgovorite s citatom
Staro 26.09.2014, 21:39
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056

Citat:
Zračne linije je 20 metrov, problem pa je, da gre za hišo in pod cesto, tako, da jaz ne morem kopat pod cesto. Baje, da je samo v tem problem, tako mi je terenski povedal pred leti, ko so delali meritve in ugotavljali zakaj prihaja do teh težav.
Ti poznaš situacijo najbolj točno. Mi lahko tu filozofiramo.
Ampak povem ti pa ,da imam sam tak problem in da je res v igri 20-30 metrov ni boga da nebi sam to rešil. Cesta je res problem,a če gre za kakšno lokalno cesto tudi to nebi smel biti problem. Danes se naredijo preboji brez problema,brez prekopavanja.
Res bi moral biti pred posegom 100% prepričan da je težava tu.To se da z meritvami res z lahkoto potrditi.
Prvo naj ti še enkrat premerijo,in če je res samo to problem nekako težko verjamem da se nebi telekom vključil v menjavo teh par metrov.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 27.09.2014, 08:40
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

Citat:
Kako pa imaš urejeno od doze v stanovanju in do modema,kak kabel imaš in koliko metrov?
Ko sem še jaz bil na bakru,sem utp kabel zalotal direktno na bakrene žičke v dozi in linija se je močno izboljšala.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
reševanje, težav

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Formatirana particija in reševanje podatkov (map) Docko Računalništvo in internet 2 16.01.2014 08:13
Reševanje problema (GVO) mckmck O storitvah 19 05.11.2013 11:36
Reševanje filma na DVD genius66 Računalništvo in internet 1 30.12.2008 04:46
Nekaj težav... AndrejD Tehnična pomoč 26 05.11.2008 10:07
Mini update za odpravo težav z XMPPCOM.DLL admin SiOL Komunikator 2 01.12.2006 21:53

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:39.