Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 27.12.2014, 20:47
route66 Uporabnik route66 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2014
Sporočila: 6
Privzeto Naročnina in programski paketi

Imamo top trio, standard tv shema. Me pa nekaj zanima - top trio je na osebo A. Oseba B (ista družina) ima mobitel naročnino na telekomu. Če bi oseba B prenesla svojo naročnino na osebo A (čeprav ta ni na telekomu), bi bila naročnina za top trio kaj cenejša? Mislim, da so imeli neko tako ponudbo, pa me zanima, če še velja. Se to lahko naredi kadarkoli?

Pa še vprašanje glede paketov - če bi rada HBO ali Pink ali CineStar ali karkoli drugega - se to lahko naroči za določen čas ali je to točno določeno? Npr. lahko naročim HBO, pa ga imam dva meseca, pa ga nato izklopim, pa ga čez tri mesece spet naročim za en mesec, pa ga izklopim?
Če se da, kako to naredim?

Hvala za odgovor.
Odgovorite s citatom
Staro 28.12.2014, 03:48
SandAgony Uporabnik SandAgony ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce SandAgony
Član od: Jul 2012
Sporočila: 35
Privzeto Re: Naročnina in programski paketi

Ponudnik za TopTrio je Telekom Slovenije Kje ima oseba k je naročena na TopTrio mobitel ne igra vloge. Tako, da v tvojem primeru sta obe osebi pri Telekomu in če se bi naredil prenos naročniškega razmerja se ti bodo naprimer točke v programu zvestobe šele skupaj. S točkami pa si lahko, ko jih zbereš dovolj, vzameš popust na račun. Enkrat na 4 mesece si tako enega od računov zmanjšaš za 10 ali 20 EUR.

Naročanje in odjavljanje programskih paketov si lahko urediš mesečno preko portala Moj Telekom.
Navodila sem našel so na strani: http://goo.gl/Zl7Au6

Torej če nek paket ni naročen in ga naročiš 1.1. ga lahko odjaviš 1.2. in tako naprej. Moraš bit pazljiv pri kakšnih akcijah.
npr.: HBO ima občasno akcijo ko ga naročiš za nekaj mesecev pa je polovico časa zastonj. Takrat moraš imeti paket dokler ne poteče celote naročeni čas (npr. 3+3 mesece ko je 3 mesece zastonj 3 pa plačljiv moraš imet paket vseh 6 mesecev ne le prve tri ko je zastonj).

LP
Odgovorite s citatom
Staro 28.12.2014, 10:27
ntadej Uporabnik ntadej ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2008
Sporočila: 354

Pomoje je bilo misljeno akcija TopTrio Plus in skupni racun. Torej treba je vzeti TopTrio Plus in skupni racun z dolocenimi mobilnimi paketi (nekje v drobnem tisku pisejo kompatibilni). Ne vem pa, a mora biti narocnina na isto osebo, a gre skupni racun tudi z dvema razlicnima v istem gospodinjstvu npr.
Odgovorite s citatom
Staro 29.12.2014, 01:38
bond008 Uporabnik bond008 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: May 2009
Sporočila: 659

tv pakete lahko naročiš tudi na stb-ju

navodila za sagem http://www.telekom.si/pomoc-in-podpo...-prek-vmesnika
Odgovorite s citatom
Staro 29.12.2014, 20:36
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.371

Citat:
Objavil-a route66 Prikaži sporočila
Imamo top trio, standard tv shema. Me pa nekaj zanima - top trio je na osebo A. Oseba B (ista družina) ima mobitel naročnino na telekomu. Če bi oseba B prenesla svojo naročnino na osebo A (čeprav ta ni na telekomu), bi bila naročnina za top trio kaj cenejša? Mislim, da so imeli neko tako ponudbo, pa me zanima, če še velja. Se to lahko naredi kadarkoli?

Pa še vprašanje glede paketov - če bi rada HBO ali Pink ali CineStar ali karkoli drugega - se to lahko naroči za določen čas ali je to točno določeno? Npr. lahko naročim HBO, pa ga imam dva meseca, pa ga nato izklopim, pa ga čez tri mesece spet naročim za en mesec, pa ga izklopim?
Če se da, kako to naredim?

Hvala za odgovor.
Nižja naročnina paketa TopTrio Plus in določenega mobilnega paketa je možna, če je naročnik obeh storitev ena in ista oseba in ima naročen skupni račun. V tvojem primeru je treba urediti prenos lastništva ene iz med storitev, da se bo lahko uredil skupni račun. Več o ponudbi tukaj.

Naročilo opcije je možno urediti prek portala Moj Telekoma ali prek TV-komunikatorja. Spremeniš pa lahko enkrat na 30 dni od zadnjega vklopa.

Če še nisi imel opcije HBO v zadnje pol leta lahko izkoristiš akcijo znižane naročnine 7 EUR za obdobje enega leta brez vezave.

Lp
Jure
Staro 29.12.2014, 21:29
route66 Uporabnik route66 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2014
Sporočila: 6

Hvala za odgovore. Me pa še nekaj zanima. Prijavila sem se na portal Moj telekom. Ampak zdaj čakam, da mi po pošljejo kodo Telekoma ID, kar pa traja 3 delovne dni in zato ne morem nič urejati preko portala. Lahko jaz zdaj naročim HBO in Pink preko TVja, ko pa dobim kodo pa na portalu urejam dalje? Nam pa na začetku januarja pridejo zamenjat modem - se zdaj da kaj spreminjat ali moram čakati na nov modem, da lahko kaj naročim?

Pa glede HBOja - 7 EUR na mesec velja, če imam HBO naročen 1 mesec ali pa 4 ali pa celo leto?
Naročam in odjavljam lahko enkrat na mesec, ne? Če naročim nek paket npr. 29.12., ga lahko odjavim 29.1. oziroma februarja, marca...? Če ga ne odjavim, se naročilo avtomatično prenese na naslednji mesec? Lahko ga pa odjavim 29.1., pa ga 15.3. spet naročim, pa ga imam pol leta, pa potem spet odjavim?

Hvala!
Odgovorite s citatom
Staro 30.12.2014, 08:36

Citat:
Objavil-a route66 Prikaži sporočila
Hvala za odgovore. Me pa še nekaj zanima. Prijavila sem se na portal Moj telekom. Ampak zdaj čakam, da mi po pošljejo kodo Telekoma ID, kar pa traja 3 delovne dni in zato ne morem nič urejati preko portala. Lahko jaz zdaj naročim HBO in Pink preko TVja, ko pa dobim kodo pa na portalu urejam dalje? Nam pa na začetku januarja pridejo zamenjat modem - se zdaj da kaj spreminjat ali moram čakati na nov modem, da lahko kaj naročim?

Pa glede HBOja - 7 EUR na mesec velja, če imam HBO naročen 1 mesec ali pa 4 ali pa celo leto?
Naročam in odjavljam lahko enkrat na mesec, ne? Če naročim nek paket npr. 29.12., ga lahko odjavim 29.1. oziroma februarja, marca...? Če ga ne odjavim, se naročilo avtomatično prenese na naslednji mesec? Lahko ga pa odjavim 29.1., pa ga 15.3. spet naročim, pa ga imam pol leta, pa potem spet odjavim?

Hvala!
Sporoči mi uporabniško ime v ZS, ker ne vem če boš lahko spremenil shemo, če imaš že podano neko zahtevo za spremembo paketa.

Vsi naročniki, ki zadnjih 6 mesecev niste bili naročeni na programsko opcijo HBO, lahko koristite akcijsko naročnino 7 € na mesec v obdobju 12 mesecev - brez vezave.

Tako je, sprememba je omejena na 30 dni. Se pa obračun izvede po dnevih. Če se vključi 16. 12. 2014 in prekine 16. 1. 2015, se obračuna za januar le 16 dni.

Lp
Jure
Staro 14.01.2015, 20:51
palceksmuk Uporabnik palceksmuk ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce palceksmuk
Član od: May 2008
Naslov: Maribor
Sporočila: 462

31.12.2014 sem na servisnih straneh odjavil 2-mesečni brezplačni paket HBO.
Vendar je na boxo še vedno viden. Zakaj? Ne mislim ga plačevat, če sem nekaj pravočasno odjavil!!
Na servisnih straneh tudi nimam označen HBO paket ,na boxu ga vidim.
Odgovorite s citatom
Staro 15.01.2015, 10:04

Citat:
Objavil-a palceksmuk Prikaži sporočila
31.12.2014 sem na servisnih straneh odjavil 2-mesečni brezplačni paket HBO.
Vendar je na boxo še vedno viden. Zakaj? Ne mislim ga plačevat, če sem nekaj pravočasno odjavil!!
Na servisnih straneh tudi nimam označen HBO paket ,na boxu ga vidim.
Sporoči uporabniško ime v ZS in preverimo.

Lp
Jure
Staro 16.01.2015, 16:29
gorann3 Uporabnik gorann3 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2012
Sporočila: 615

Ne bodi nor, dokler ga imaš na boxu ga glej, samo da ni na servisnih straneh viden, kar pomeni da ne bos dobil poloznice )
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
naročnina, paketi, programski

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
V programski shemi SiOL TV bo v letu 2014 na voljo šest programov Sport Klub SiOL SiOL TV 245 14.01.2014 17:32
še ena naročnina doma. japke O storitvah 5 18.08.2010 13:21
Programski paketi krepki SiOL TV 17 15.01.2010 14:17
Skoraj neviden (prozoren) programski vodič mhoc SiOL TV 4 24.09.2008 20:44
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 01:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:57.