Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 28.12.2018, 16:23
borisu Uporabnik borisu ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 126
Privzeto Re: NEO – dobrodošli v novi svet

Ali je ze kaj novic kdaj bodo stvari delovale na tablici Ipad pro?
Odgovorite s citatom
Staro 28.12.2018, 18:52
btomaz_ Uporabnik btomaz_ ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 220

Ko vam je že ob lansiranju zmanjkalo Neo boxov, so mi v Telekom centru obljubili, da mi ga bo, če podpišem ankes k pogodbi, poštar box prinesel 28.12., torej danes. Jaz naivnež sem verjel in podpisal aneks za 30€. O poštarju in Neo boxu pa danes ni duha ne sluha. Ker je jutri sobota, ko naša kamenodobna pošta ne dostavlja, boxa kot kaže letos ne bo.
V teh dneh bi imel dovolj časa, da se spoznam z zadevo. Ko se po praznikih prične vsakodnevni tempo, se mi bo že žvižgalo za vaše novosti in bom kar po starem dalje ter imejte svoj Neo.
Tak odnos me res razkuri, zato si box vtaknite nekam in bom aneks razdrl, poštar pa naj januarja nese škatlo nazaj. Da je ne bi jaz šel tisti babnici, ki je obljubljala v glavo vreči.

Fino se zaj*bavajte dalje, samo brez mene.
Odgovorite s citatom
Staro 28.12.2018, 22:45
neomusic Uporabnik neomusic ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2016
Naslov: Prekmurje
Sporočila: 83

Isto pri meni glavno da ljubljančani že imajo.
Odgovorite s citatom
Staro 28.12.2018, 23:05
Matticx Uporabnik Matticx ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2018
Sporočila: 178

V pon. 31.12.... posta itak dela mozno da bodo dostave takrat.
Odgovorite s citatom
Staro 29.12.2018, 08:50
pikipoki Uporabnik pikipoki ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2018
Sporočila: 3

Vse boxe dostavla Fedex (bivši TNT) in ne Pošta.
Odgovorite s citatom
Staro 29.12.2018, 09:32
Pripravnik

ja mojega so odpremili iz telekoma...ampak ba tnt ga ni v registru ;/ seee
Odgovorite s citatom
Staro 29.12.2018, 13:11
trix Uporabnik trix ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2016
Sporočila: 30

Vceraj sem sel ravno mimo centra pa se spomnim da bi vzel box. Ampak ne gre, prodajalec ga ne da, ker nisem narocnik, narocnica je mama. Ker se starsi s temi stvarmi ne znajdejo, sem kontakt v sistemu pod nasim uporabniskim imenom ze od nekdaj jaz, ime, priiimek, mail, telefon vse moje. Zivim na istem naslovu, kolikor ze sem doma. Ne ampak ne gre, niti da bi kontakt poklical (mene) pa vprasal ce res narocamo, niti stacionaren telefon doma, nic od nic.
Lahko pa narocim na dom, to pa ja. Ker to, da bo dedek postarju podpisal, ker drugega naceloma ni doma ni vec prodajalcev problem. Ni bilo niti toliko fleksibilnosti, da bi mi zaracunal tistih 29€, ker sem vseeno zelel starse presenetit, ki so si ob vseh reklamah zazeleli nov box, bo na poloznici, po liniji najmanjsega odpora...

Zdaj pa se slika vsega skupaj obrne, namesto da sin, ki je vedno te stvari urejal, menjaval skurjene modeme bokse, spreminjal pakete, prinese placan nov box domov kot presenecenje, ga priklopi, nastavi, sproba in pouci starse bo box prinesl postar in recimo, ce si zamislimo, da starsi o tem ne vejo nic - bo izgledalo nic drugace kot forsiranje novega boksa z vase strani in dodatno zaracunavanje, ali kako?

Dokler je bil narocnik oce, se pravi mosko ime, se nikdar ni nihce vpletal v to ali sem narocnik ali ne, ali sem Franc ali Lojze, ja Marija pa ne morem bit, to pa priznam Mislim, da s tem problemom kdo je narocnik tudi zdalec nisem edini zato zelim v novem letu malo vec fleksibilnosti

Vase neprimerne zaloge casu v letu in reklami ne bi sploh komentiral.

Bi se pa za konec pridruzil vprasanju Matticx-a, kdaj bodo skatle poslane, ce so bile narocene 28. vceraj, oz. ali je za pricakovati do naslednjega petka 4.1.? Povsem enostavno vprasanje, uporabnisko ime ne potrebujete.

Pa srecno, zdravo, bolj fleksibilno in v 2. prestavi novo leto 2019 zelim
Odgovorite s citatom
Staro 29.12.2018, 13:56
Kreator20 Uporabnik Kreator20 ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2012
Sporočila: 27

Matticx kako pa veš da so ga odpremili?? Si klical na telekom?
Odgovorite s citatom
Staro 29.12.2018, 16:29
Pripravnik

ja vprasal sem in so mi tako rekli...
Odgovorite s citatom
Staro 29.12.2018, 17:02
i3i Uporabnik i3i ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2018
Sporočila: 4

Torej... NEO.

Meh.

Tudi če odmislim, da je še v beta fazi in s tem prezrem nekaj manjših hroščev, za katere sumim da bodo relativno kmalu odpravljeni.

Zadeva je zgrešena že v osnovnem konceptu.

Sedaj imam pri TV-ju box, ki ga poganja Android in ima od 2,6 miljona aplikacij, ki so na voljo za ta OS naloženih 6. Ostale mi niso dostopne.
Lahko seveda kupim običajen Android box naložim NEO aplikacijo in pač gledam le del programske sheme, ki jo plačujem.

Kaj se bo zgodilo, ko se bo na trgu pojavil nov ponudnik pretočnih vsebin? Bom čakal Telekom, da se odloči če to sploh potrebujem?
Pirova zmaga v vsakem primeru. Še vedno potrebujem dve pametni napravi. In z NEO tudi dva daljinca. Uporabniški vmesnik je namreč prilagojen za upravljanje z glasom.

Seveda je tu še informacija, da naj bi se na NEO pretakale tudi igre (cloud gaming).
Naj na kratko še o tem.
Razmeti morate, da se konzole prodajajo zaradi ekskluziv.

Sony, Microsoft, Nintendo vložijo ogromno denarja v oglaševanje svojih ekskluzivnih naslovov, da s tem prodajo svoje naprave.
Izbor vsebin, ki jih bo ponujal NEO ne bo vseboval tistih res zaželjenih iger (z izjemo Fortnite, ki pa bo kmalu na voljo tudi na Android napravah) in starši bodo
na koncu vseeno posegli po konzolah. Telekom ni ne prvi ne zadnji, ki bo poskusil srečo na tem področju. Velikega uspeha tu ni imel še nihče.

Ta novi svet, ki ga oblublja NEO je majhen in ograjen.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
, dobrodošli, neo, novi, svet

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novi narocnik - nekaj vprasanj DennisDee O storitvah 5 27.08.2018 07:32
prodam, oddam, podarim, izgubil se je ... oglasi za domače živalice Goody Živalski svet 306 28.11.2014 20:32
Novi Zakon o davku na nepremičnine -ŠOKANTNO!!! Dual Slovenija 9 05.03.2013 13:38
tema za društva - obveščanje, razstave, sterilizacija, peticije ... Snif Živalski svet 208 24.02.2012 21:50
Novi www.siol.net - beta Goody Pripombe in komentarji 67 18.02.2008 12:38

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:55.