Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 16.01.2007, 13:09
PoisonIvy Uporabnik PoisonIvy ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce PoisonIvy
Član od: Feb 2003
Sporočila: 17.142
Privzeto Re: Kuba

Citat:
Objavil-a amaze646
Zrajcal ste me:P:P:P:P

Tud js sm Cuba freak in mi je ze od nekdaj to ena najbolj privlačnih dezel. Samo taktat ko bom jaz tam Castra ne bo vec
če boš ZELO pohitu, ga boš merbit še ujel...če pa njega ne pa usaj njegov pogreb... tut to bo zagotovo zlo veličastna zadeva
Staro 16.01.2007, 16:50
Aldebaran Uporabnik Aldebaran ni prijavljen
administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Aldebaran
Član od: Sep 2006
Sporočila: 1.950
Privzeto Re: Rent-a-car na Kubi

lej tukajle
je kar nekaj informacij o potepanju po Kubi... Na tej strani je tudi zelo dober forum, na katerem boš zvedel več kot dovolj o sami Kubi, ... in vsem ostalem...
Lp
pa srečno

Tu mai nei nga toa e!!!
Staro 16.05.2007, 13:23
Blaž123 Uporabnik Blaž123 ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2007
Sporočila: 1
Privzeto Kuba

Premišljujem o selitvi na Kubo in me zanima ali morda kdo pozna slovence,ki živijo na Kubi?

Nazadnje uredil Blaž123 : 16.05.2007 ob 13:25.
Staro 06.06.2007, 15:00
PoisonIvy Uporabnik PoisonIvy ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce PoisonIvy
Član od: Feb 2003
Sporočila: 17.142

Citat:
Objavil-a Blaž123 Prikaži sporočila
Premišljujem o selitvi na Kubo in me zanima ali morda kdo pozna slovence,ki živijo na Kubi?

Ajvi se obarva zeleno od foušije in nadvse zadirčno vpraša: kaj za boga svetga boš pa počel tam?

ne poznam nobenega slovenca ki živi dol, ampak če greš na forum ki ga je objavil un Alde-nekej, boš sigurno katerga zvohal....
Staro 23.06.2007, 17:35
Mojcholina Uporabnik Mojcholina ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2007
Sporočila: 3

Zdravo!

Mene pa zanima, ce je kdo bil ze na otoku Cayo Coco? Se lahko kdo razpise kako je tam? Vem samo, da so tam lepe plaze Predvsem pa me zanima, kako je tam s prenocisci. Namrec na netu sem nasla samo hotele in ti so zelooo dragi. A so mozna tam prenocisca v stilu casa particular?
Pa se to.... kako je kaj s prevozi do otocka?

LP
Staro 05.11.2007, 22:16
Novinec

Hej.

Ped kratkim sva se s fantom vrnila iz Kube. Res prekrasna in predvsem drugacna dezela, ki se jo splaca videt.
Rada bi samo opozorila na eno stvar, ki je nobeden na forumih ne omenja. Predvsem za tiste, ki boste prve dni prezivljali v Havani. Za vse je to najbrz pravi kulturi sok. Ljudje te kar ustavljajo na cesti in sprasujejo od kod si, in kako dolgo si ze tam. Predlagam vam, da ce vas vprasajo kako dolgo ste tam, recete da niste prvic, ali pa da ste ze 2 tedna, ker ce bote rekli da je zacetek dopusta, je zelo verjetno da vas bodo kaj "nategnili" ker se ne poznate sistema. In zlato pravilo, nikoli ne menjavajte denarja na cesti, pojdite direktno v Cadeco. Pa ne nasedajte fintam, da je salsa festival in da so banke zaprte, niti ne ce vas vabijo v Buena vista social klub (ker to ne obstaja, to je le neka finta s katero te hocejo ogoljufat) ali pa da obstajajo 3 valute (sta samo 2) Veliko ljudi je bilo ogoljufanih na ta nacin, sploh pri menjavi denarja.

Je pa res, da sma tudi midva imela Kubancev po treh tednih ze dovolj, ker vsak ki te je ogovoril na cesti je nekaj hotel o tebe, bodisi denar ali je prodajal cigare ali te je hotel nekaj ogoljufati. Da bi ga res mahnil enkrat.

Drugace pa Kubo toplo priporocam.

LP
Staro 06.11.2007, 01:18
čudežni Uporabnik čudežni ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 649

Mojcholina, hvala za napisano.
Kljub temu me pri tvojem sporočilu nekaj moti.
Namreč, najprej napišeš, da je dežela lepa, da jo priporočaš, obenem pa trdiš, kako domačini "težijo" in kako ste jih imeli poln kufer.
A to pomeni, da je dežela lepa, samo njeni prebivalci so " v glavnem " zateženi?
Staro 06.11.2007, 15:37
Novinec

Čudežni, točno tako sem mislila. Dežela je lepa ljudje pa radi težijo. Sicer to ne velja za vse ljudi. Ljudje v casah so ponavadi fantastični, prijazni in uslužni (res vse lepo o njih), ampak pač ljudje, ki te pa na cesti ustavljajo pa so res tečni, ker kot sem rekla, skoraj vsak od tebe nekaj hoče (denar ali ti nekaj prodat, ...) Sicer se ti zdi na začetku to zanimivo, po treh tednih pa imas tega dovolj, ko vidis da ne moreš v miru niti pijace spit....
V tistem času sva srečala tudi 8 Slovencev in vsi so bili na koncu siti tega teženja... Sicer pa ko prideš domov, na to pozabiš in se spomniš le še lepih trenutkov Tako da se splača to potrpet

LP
Staro 06.11.2007, 23:11
čudežni Uporabnik čudežni ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 649

Mene še zanima, če mogoče kdo RESNO razmišlja o potovanju na Kubo naslednje leto...
Staro 13.04.2008, 19:58
debil2 Uporabnik debil2 ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2008
Sporočila: 2

sm že večkrat prebrau kaj pišete....... pa sm si reku da se bom prjavu pa še js kej napisu......bolj sprašvou. am odpravlamo se (jaz in še okol 5kolegou) septembra 2008 na cubo... šli bomo do minhna pa iz tm na letalo.... potoval pa naj bi po celi kubi... nekak vse v 3eh tednih. zdej pa prvo vprašanje me zanima..... kako do minhna.?? vlak kombi ...kar kol....... kaj je najbol pocen. po letalo bo tko in tko lastminit. ko dobim ta odgovor pa upašam še za ostalo!

hvala. :D

Značke
kuba

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:56.