Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 02.08.2006, 09:10
lady_lucifer
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto Re: Kuba

oooo ajvi

kdaj si pa ti to sla?
pa kako se da znajdet, ce ne znas spansko (znam italjansko...mal:D)?
Staro 02.08.2006, 09:18
PoisonIvy Uporabnik PoisonIvy ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce PoisonIvy
Član od: Feb 2003
Sporočila: 17.142

Citat:
Objavil-a lady_lucifer
oooo ajvi

kdaj si pa ti to sla?
pa kako se da znajdet, ce ne znas spansko (znam italjansko...mal:D)?

jst sm bla konc januarja/začetek februarja - najboljši cajt je nekje od januarja do aprila, tut jesaeni je ok, sam bl piha, pa kak orkanček lahko fašeš

če ne znaš špansko, se mi zdi da te hočejo še bl "nategnit" :D pa ne boš mela takih pristnih izkušenj s takilimi neskomercializiranimi ljudmi... ampak ok, ni panike... z italjanščino si boš bolj mal pomagala, ker itak ko oni žlobudrajo, še če znaš špansk ne razumeš glih use ... po mestih pa itak večina ljudi govori angleško, tko da se da tut z angleščino pridet ok skoz....
Staro 02.08.2006, 09:19
lady_lucifer
Guest

ful ti hvala
zdej sm u fazi zbiranja informacij in spremljanja fidelovega zdravstvenega stanja (pravi, da se dobro pocuti! http://24ur.com/naslovnica/novice/sv...2_3078234.php), tko da ce bom mela se kako uprasanje, vsaj vem, na koga se obrnt
Staro 02.08.2006, 09:24
Obsedenec

ni blema, ti kr prašej

držim pesti za fidela.... uni ljudje tam še ne vejo kaj jih čaka, če fašejo demokracijo :D pol ne bojo več plesal po ulcah, ampak delal od jutra do večera
Staro 02.08.2006, 19:46
lenca.lenca Uporabnik lenca.lenca ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1
Thumbs up Re: Kuba

tud midve s kolegico razmišljava, da bi šle konec tega meseca na kubo, z ruzaki mal okol, ampak mava samo 10 dni na voljo. ne vem kako se bova razumeli z domačini, ker špansko znam samo par besed. a pa je rent a car varna zadeva? glede na vse kar sem slišala od neoznačenih cest in štoparjev, me ja kar malo strah da se ne izgubiva. pa je varno da greva 2 punci sami al ne?
Staro 02.08.2006, 20:45
korenje Uporabnik korenje ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce korenje
Član od: Jul 2004
Naslov: #skum@http://chat.ircnet.org
Sporočila: 675

ivy, lahko men posles par fotk tamkajsnjih plaz? baje so fantasticne in voda cista kot nikjer.
Staro 03.08.2006, 08:34
lady_lucifer
Guest

a kopat se tam da cist brezskrbno? da ni kakih morskih psov pa tega
Staro 05.08.2006, 16:34
lady_lucifer
Guest

trenutno stanje na kubi me ne navdusuje prevec pa neki nemiri in kopicenje vojske...jao jao
Staro 14.08.2006, 15:28
Obsedenec

Citat:
Objavil-a lenca.lenca
tud midve s kolegico razmišljava, da bi šle konec tega meseca na kubo, z ruzaki mal okol, ampak mava samo 10 dni na voljo. ne vem kako se bova razumeli z domačini, ker špansko znam samo par besed. a pa je rent a car varna zadeva? glede na vse kar sem slišala od neoznačenih cest in štoparjev, me ja kar malo strah da se ne izgubiva. pa je varno da greva 2 punci sami al ne?
kuba je najbl varen plac kamor lahko gresta dve punci, če mene prašaš.... pa renta car je varen, sam mal se morš zanašat na občutek za smer ker pač nimaš nobene table...tut štoparje lahko jemleš, samo mej vse vrednosti spredaj pri sebi in ne zadaj v avtu, ker ti bojo sicer zagotovo zmanjkale.... ampak v 10 dneh vama svetujem da si ogledata havano (3 dni recimo), potem jo mahneta na zahod in si ga dodobra ogledata (zahod je bil zame najlepši del kube), potem pa pejta ali do trinidada pa čez santa claro nazaj na sever, ali pa še na kako plažo za ene dva dni (magari varadero). ker v 10 dneh do juga ne moreta prit, osrednja Kuba je pa razen trinidada z okolico precej dolgočasna, vsaj kar se narave tiče.

je pa res da mogoče zdajle ni najboljši čas za it na kubo... če fidela pobere, zna bit kaka frka..... po drugi strani je pa treba it dokler je fidel živ...ker potem se bo Kuba po vsej verjetnosti spremenila v drugo dominikansko republiko in zgubila 95% svojega šarma.
Staro 14.08.2006, 15:30
Obsedenec

Citat:
Objavil-a lady_lucifer
a kopat se tam da cist brezskrbno? da ni kakih morskih psov pa tega
jaz sem plavala nad enim skatom, ful velikim (sem pozabla kako se jim že reče.....mantra al nekej takega).
morskih psov ni blo videt

čudežni, pošljem!

Značke
kuba

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:34.