Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 03.11.2008, 23:26
Mohor Uporabnik Mohor ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2008
Sporočila: 22
Privzeto Prošnja

Lep pozdrav!

Fantje, dajte se prosim mal zamislit no nad vašim odnosom in kakovostjo vaše ponudbe. To kar počnete vi na siolu, res ne pelje več nikamor. Dober dokaz temu je nemalo nesrečnih uporabnikov na tem forumu. S punco sva naročnika paketa trio nekaj mesecev. Ko je bilo to testno je delalo vse super (baje imam srečo ker je linija lahko 10Mb kar tu okrog ni v navadi). Po kakem mesecu po podpisu pogodbe je slika začela kockati in zamrzovati (večkrat dnevno). Pa nisem težil in klical v upanju da boste to rešili. Danes je slika takorekoč negledljiva (kocka in zmrzuje na par minut). To se enostavno ne bi smelo dogajat vam to res ni jasno?? Da ne naštevam ostalih problemov (problemi z nepravilnimi zneski na računih, s programsko shemo...). To temo sem odprl res v upanju, da mi nekdo v čim krajšem času povrne vsaj sliko. Probleme z računi že tako rešujem na drug način. Dajmo se vzet v roke no dokler se res nekomu ne utrga. Pa oprostite za precej neprijazen pristop, ampak res nimam več živcev in časa se ukvarjat s tako banalnimi stvarmi. Samo telivizijo bi rad gledal in pošteno jo plačujem(o) za to.

Hvala

Nazadnje uredil Mohor : 04.11.2008 ob 15:52.
Odgovorite s citatom
Staro 04.11.2008, 13:46
MIKO Uporabnik MIKO ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce MIKO
Član od: Jun 2008
Sporočila: 638
Privzeto Re: Prošnja

Se podpisem!
Odgovorite s citatom
Staro 04.11.2008, 15:32
pluton Uporabnik pluton ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Sporočila: 23

Ma ne boš dobil odgovora. Preprosto skrivajo se vsi. Kličeš na podporo...nič, pišeš na mail...nič. Pišeš na forum...včasih si edino tud dobil dober odgovor sedaj pa zgleda, da so jih še zadnji pametni zapustili. Razočaran nad siolom. Pa do sedaj sem ga zagovarjal kjerkoli je bila debata siol-t2.
Odgovorite s citatom
Staro 04.11.2008, 16:02
Mohor Uporabnik Mohor ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2008
Sporočila: 22

Tudi jaz sem ga zagovarjal, ampak sta kvaliteta in odnos do strank iz dneva v dan slabša. Naročnik siolovega interneta sem že pet let v zahvalo ker sem prestopil na paket trio, pa sem dobil kocke na televiziji in ponudbo za prenosnik, katerega konfiguracijo vrjetno tu gor poznamo vsi.

Nazadnje uredil Mohor : 04.11.2008 ob 16:05.
Odgovorite s citatom
Staro 04.11.2008, 18:12
shqwarch Uporabnik shqwarch ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2008
Sporočila: 79

No dobr da bom raje računal na satelitsko in mi bo internet delav počasi. Me je že imelo da bi jo naročil oz. sem dal priošnjo na 0808000 za vsaj poskusno da vidim če bi funkcjonirala vredu. že čakam en mesec čene več pa se sploh ne sekiram več od takih dejstvih tudi če ne pride po pošti. To sem želel zgolj zaradi tega, da bi mi internet delav hitreje.
Odgovorite s citatom
Staro 05.11.2008, 08:50
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.776

Problemov žal ne moremo zaznati sami (kockanje, ipd). Potrebno je poklicati na tehnično pomoč. V vsakem primeru pa se lahko obrnete tudi name ali katerega izmed drugih 080 agentov, preko ZS sporočite uporabniško ime in bomo preverili stanje.
Odgovorite s citatom
Staro 05.11.2008, 09:39
pecnikr Uporabnik pecnikr ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce pecnikr
Član od: Jun 2008
Sporočila: 536

ja tudi jaz sem že zbral drugega naročnika...grem vstran od siola..ker plačujemo nekaj dejansko pa ni to to....mam malo vez pri kolegih ki delajo v tem poslu pa mi povejo kaka lopovščina je to....žal ampak ne bom komentiral samo vstran grem...
Odgovorite s citatom
Staro 05.11.2008, 10:08
Rocky__ Uporabnik Rocky__ ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 56

No jaz pa ze tri tedne plus en dan odkar sem poslal narocilo za SIOL Trio cakam na ta trio in ko berem te poste na forumih mi bo kmalu zal da nisem ostal na AMISu...
Sam ko so mi na AMISu najljubsi ribiski program skenslali sem se odlocu da preveslam na Siol. Upam resnicno, da ni vse tak crno kot se bere...
Odgovorite s citatom
Staro 05.11.2008, 11:28
lujko Uporabnik lujko ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2008
Sporočila: 186

Citat:
Objavil-a Rocky__ Prikaži sporočila
No jaz pa ze tri tedne plus en dan odkar sem poslal narocilo za SIOL Trio cakam na ta trio in ko berem te poste na forumih mi bo kmalu zal da nisem ostal na AMISu...
Sam ko so mi na AMISu najljubsi ribiski program skenslali sem se odlocu da preveslam na Siol. Upam resnicno, da ni vse tak crno kot se bere...
Če ti je kockalo tudi na Amisu,potem ne bo tako črno.
Odgovorite s citatom
Staro 05.11.2008, 21:05
grajbos Uporabnik grajbos ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce grajbos
Sporočila: 12

Hecno. V Mohorju sem na nek način videl moj primer... S to razliko, da midva nisva na testnem... Prvi mesec je bilo OK, zadnje čase pa je vedno bolj kockalo z maksimumom včeraj zvečer. So pa danes na Siolu nekako rešili zadevo s tem, da so mi znižali internetno povezavo iz 4 Mb/s na 2 Mb/s...

Upam da bo sedaj mir s TV-jem, pa čeprav na račun šibkejše internetne povezave...

Pa tudi čas bi bil, da bi se v naši občini Duplek (12 km iz MB) porihtale telefonske linije, ker so, kot vidim, hudo švohne, naročnikov na širokopasovne storitve pa je iz dneva v dan več...
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
prošnja

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Prenosnik do 850€ (prošnja za nasvet pri izbiri) stLARA Računalništvo in internet 9 16.08.2008 10:22
Prošnja - pogrešana 15-letnica Docko Dom in družina 13 02.08.2008 08:01
Prošnja za dodatne "temne" kanale shock SiOL TV 24 17.07.2008 22:27
adsl prošnja za meritev prepustnosti linije mainman Tehnična pomoč 11 16.05.2008 07:11
IP itd. (prošnja za pomoč) bucka O storitvah 10 13.01.2008 10:49

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:33.