Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 12.12.2008, 13:18
midi Uporabnik midi ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2008
Sporočila: 71
Exclamation Prošnja za priključitev

lp
Sem že uporabnik siol-a. imam že internet in tv. no na drugi lokaciji kjer še sploh nimam telefonskega para pa sem naročil internet in tv. no in zakaj pišem na siol forum. pišem pa iz tega razloga ker nujno rabim internet in bi želel če se da po hitrem postopku priti tudi do telefonskega para.
bom opisal svojo zgodbo o siolu.

pred dvema mesecema sem se preselil iz naslova1 na naslov2. Na naslovu1 imam že siol tv in internet. no s preselitvijo na naslov2, sem se odločil imeti tudi siol storitve. tukaj pa se je pojavila težava, ker na tem naslovu nimam telefonskega kabla. dal sem preveriti na mobitelovem centru, če so na mojem naslovu možne storitve siol in če so, naročam telefonski priključek. Telekom mi je odgovoril, da na mojem priključku so možne širokopasovne storitve. Prijazna gospa iz mobitelovega centra me je poklicala in vprašala če naročam telefonski par. seveda sem ji zatrdil da naj čimprej da naročilo naprej, tako da bo pred novim letom zadeva delovala. pred 14dnevi pa dobim domov pošto iz telekoma, da na mojem naslovu1 niso možne siol storitve....hmmm pokličem na tehnično pomoč, kjer mi zatrdijo, da sem naročil telefonski par na naslovu1. to seveda ni res in je popolnoma izključujoče. no po klicu na tehnično pomoč smo našli napako pri izdelavi pogodbe oz. naročila. in zaradi te napake moram sedaj čakat nadaljni mesec da dobim siol storitve. domov mi je siol že prinesel modem in komunikator, kabla pa še od nikoder.
sam sem napeljal cev od omarice pa do hiše, tako da mora telekom priti samo kabel potegnit, me priklopit in vgradit omarico.
upam da se na tem forumu da kakorkoli pohitrit zadeve, saj je internet življenskega pomena in ga potrebujem za službo, ker brez njega ne morem delat. tako da lepo lepo prosim se da urediti, da mi čimprej pripeljejo kabel in me priklopijo na internet........hvala in lep pozdrav
Odgovorite s citatom
Staro 15.12.2008, 14:33
Novinec
Privzeto Re: Prošnja za priključitev

lp
a je kakšen siolovec, da bi mi glede te težave lahko pomagal, ali je ta forum samo za sprostitev živcev?
Odgovorite s citatom
Staro 15.12.2008, 14:41
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

tole je za naročniško službo, tule pa so v glavnem prisotni tehniki Siol-a
je pa forum bolj za zadnje kar omenjaš, čeprav se marsikaj koristnega tudi obrne prek njega

Bi pa človek v današnjem času od resnega ponudnika pričakoval, da stranki zagotovi ugodno nemoteno uporabo storitev. Če ne gre prek kabla pa začasno prek zraka...

sanja s...
Odgovorite s citatom
Staro 15.12.2008, 18:52
080 Urban Uporabnik 080 Urban ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Član od: Aug 2007
Sporočila: 1.064

Tako je. Pri 080-8000 se pozanimaj, kje stoji tvoj priklop. Žal nimam vpogleda v te zadeve.

lp, Urban
Odgovorite s citatom
Staro 16.12.2008, 11:31
Novinec

ma na živce mi gre to, da nisem sam kriv za napako katera je bila, ter sam sem potegnil cev od omarice do hiše. potegnit morajo tam do 30m kabla. bolj kot gre človek na roke ter se potrudi slabše je.....
Odgovorite s citatom
Staro 22.12.2008, 20:17
Novinec

še vedno čakam na bogi kabel.
sam dam utp kabel ker drugega nimam in potegnem kabel, samo da me že priklopijo.....znoru bom.!
Odgovorite s citatom
Staro 05.01.2009, 19:55
Novinec

amm danes sem dobil pošto, da ni možno speljati kabla do mene, saj rabijo obsežna gradbena dela in dovoljenja sosedov. no zadeva je pa taka
jaz sem speljal cev od omarice pa do moje hiše že pred enim mesecem, to jim pripovedujem in razlagam, a oni si želijo kopat jarke...***enti sm jezen. na koga se naj obrnem da mi bo nekdo prišel kabel potegnit po cevi.... če si želijo kopat jarke imam doma celo bager s katerim lahko že jutri skopljem jarek....

NA KOGA SE LAHKO OBRNEM?
Odgovorite s citatom
Staro 05.01.2009, 19:59
DINAMIK Uporabnik DINAMIK ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2007
Sporočila: 254

@midi od kje pa si????Lokacija vsaj približna???
Odgovorite s citatom
Staro 05.01.2009, 20:16
Novinec

Okolica Sevnice. Točneje Krmelj
Odgovorite s citatom
Staro 05.01.2009, 20:37
DINAMIK Uporabnik DINAMIK ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2007
Sporočila: 254

Sem mislil,da si lahko na območju Goriškega ali Tolminskega,ker tam poznam nekaj uplivnih ljudi in bi ti stvar hitro poštimali,če bi bilo seveda možno.Žal ti v tvoji okolici nemorem pomagati.No, kabl ti bojo pa ja potegnili..,ti kar vztrajaj in klicari,pa vedi,da je pomemben pravi pristop,ker jeza škoduje lepotiVeliko uspeha ti želim..lp!
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
priključitev, prošnja

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Prošnja - pogrešana 15-letnica Docko Dom in družina 13 02.08.2008 08:01
Prošnja za dodatne "temne" kanale shock SiOL TV 24 17.07.2008 22:27
Priključitev hišnega kina na računalnik? Jakelj Hi-Fi in elektronika 9 09.05.2008 21:31
IP itd. (prošnja za pomoč) bucka O storitvah 10 13.01.2008 10:49
Priključitev brezžičnega ISDN aparata Ancora Tehnična pomoč 0 28.11.2007 09:37

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:11.