Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 01.10.2013, 22:01
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.074
Privzeto Re: Programi Sport Kluba trenutno niso na voljo

Sam za 20% bojo znižal naročnino .Bi moral za več kakšno zbrko so naredil športnim navdušencem ?
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2013, 22:15
dani8 Uporabnik dani8 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2011
Sporočila: 35

od kje ta podatek?
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2013, 23:39
matrakči Uporabnik matrakči ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2012
Sporočila: 145

Citat:
Objavil-a SiOL Prikaži sporočila
V Telekomu Slovenije smo s 1. oktobrom iz programske sheme SiOL TV izključili štiri programe ponudnika Adria Media Limited, Ciper, in sicer Sport Klub 1, Sport Klub 2, Sport Klub 3 in Fishing&Hunting. Dosedanja pogodba s ponudnikom se je namreč iztekla, novi pogoji pa so izrazito odstopali od razumnih pogojev na trgu. V dobro svojih naročnikov, se bomo s ponudnikom še naprej skušali pogajati.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.

Dragan Šolak.
Odgovorite s citatom
Staro 02.10.2013, 07:39
Rokovnjac Uporabnik Rokovnjac ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 33

Citat:
Objavil-a Araghorn Prikaži sporočila
Glede na to da sem za ta mesec plačal Mega shemo v kateri je tudi Sport Klub in imam nepopolno dostavo storitve verjetno lahko zahtevam znižanje plačila oz. delno refundacijo? Se je kdo že pritožil?
Tole tudi mene zanima. Predvsem zato, ker je bila takrat edina opcija, da si lahko gledal Sport klube ta, da si popdisal pogodbo za nakup Mega sheme. Počakam 14 dni, če ne pa odjavim vse skupaj in grem drugam.
Odgovorite s citatom
Staro 02.10.2013, 08:38
sole Uporabnik sole ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2007
Sporočila: 212

Preberite tukaj (Amis in T2 še zgleda prideta na vrsto):
http://www.dnevnik.si/slovenija/v-os...tne-poslastice

lpA.
Odgovorite s citatom
Staro 02.10.2013, 08:47
likid Uporabnik likid ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2012
Sporočila: 95

Jaz sedaj tu ne bom nevem kako močno napadal Siola oz. Telekoma. Ti lastniki Sportkluba so že v preteklosti dokazali, da se gredo določene igrice v korist Telemacha, očitno se je to sedaj samo še stopnjevalo. In verjamem, da tudi Telemach ne more kar tako pristati na vsaki pogoj.

Ampak druga plat tega pa je ta, da so za mene ti kanali pač eni najbolj gledani od vseh, ker sem pač nogometni frik. In na koncu se bom glede tega, pri kom bom imel digitalno TV, odločal ravno na podlagi tega, kateri bo ponudil največ tistega, kar me najbolj zanima. In ker je to v mojem primeru šport, bom dal kar jasen apel siolu. Uredite to, ali pa boste v roku nekaj mesecev izgubili velik del naročnikov...

Še nekaj me zanima. Kaj sedaj, ko ne bo Sportklubov, boste tudi zatemnjevali HTV2 in ostale programe, ki bodo prenašali to, kar se drugače prenaša na njihovih programih? Upam da niste tako glupi...
Odgovorite s citatom
Staro 02.10.2013, 08:56
-JM- Uporabnik -JM- ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2008
Sporočila: 694

Citat:
Objavil-a sole Prikaži sporočila
v okoli 150.000 slovenskih gospodinjstvih, kolikor jih je naročenih na Siol TV, danes ne bodo imeli na voljo prenosa tekme nogometne lige prvakov med Manchestrom Cityjem in aktualnim prvakom, nemškim Bayernom iz Münchna.
Kako da ne, bomo pa gledali na ZDF in to v HD (na DVB-C)
Odgovorite s citatom
Staro 02.10.2013, 09:20
matrakči Uporabnik matrakči ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2012
Sporočila: 145

Citat:
Objavil-a likid Prikaži sporočila
Jaz sedaj tu ne bom nevem kako močno napadal Siola oz. Telekoma. Ti lastniki Sportkluba so že v preteklosti dokazali, da se gredo določene igrice v korist Telemacha, očitno se je to sedaj samo še stopnjevalo. In verjamem, da tudi Telemach ne more kar tako pristati na vsaki pogoj.

Ampak druga plat tega pa je ta, da so za mene ti kanali pač eni najbolj gledani od vseh, ker sem pač nogometni frik. In na koncu se bom glede tega, pri kom bom imel digitalno TV, odločal ravno na podlagi tega, kateri bo ponudil največ tistega, kar me najbolj zanima. In ker je to v mojem primeru šport, bom dal kar jasen apel siolu. Uredite to, ali pa boste v roku nekaj mesecev izgubili velik del naročnikov...

Še nekaj me zanima. Kaj sedaj, ko ne bo Sportklubov, boste tudi zatemnjevali HTV2 in ostale programe, ki bodo prenašali to, kar se drugače prenaša na njihovih programih? Upam da niste tako glupi...
united group katera je lestnik tudi telemacha, totaltv, netv , sbb ,ikomedia & co slamnatih firm ki se pojavljajo kot zalozniki sportkluba & co programov, enostavno delajo na tem da bo sportklub samo v telemach ponudbi, vsi ostali ce pa bodo hoteli predvajati te kanale v svoji ponudbi, pa jih bodo izsiljevali z visokimi cenami, na katere normalno operaterji ne pristanejo.
Šolak se ves čas gre nekih podlih igric okrog teh firm,tako da me ta poteza glede novih pogojev ki jih postavljajo pred siol sploh ne čudi.
Odgovorite s citatom
Staro 02.10.2013, 09:49
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.296

Odlično..da so ukinili te tri brezvezna programe od SportKlub-a...
Staro 02.10.2013, 09:54
kitl Uporabnik kitl ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce kitl
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.155

v okoli 150.000 slovenskih gospodinjstvih, kolikor jih je naročenih na Siol TV, danes ne bodo imeli na voljo prenosa tekme nogometne lige prvakov med Manchestrom Cityjem in aktualnim prvakom, nemškim Bayernom iz Münchna.

Je pa tako napisan kot, da bo konec sveta.

PS
Upam, da T-2 naredi enkao potezo kot Siol in vse ven zabirše iz sheme pa da vidmo pol tale SK od kod se bo financiral. Drugače pa ne vem zakaj slovenski operaterji ne dajo v svoje sheme sport arena kanale so dosti boljši kot SK-ji.

Nazadnje uredil kitl : 02.10.2013 ob 09:56.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kluba, niso, programi, sport, sportkluba, trenutno, voljo

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
PRD trio neomejen (vdsl) z poskusnim tv: katere storitve niso na voljo ? howrude1 O storitvah 0 21.12.2008 12:27
Storitev trenutno ni na voljo... pagatz SiOL TV 287 20.11.2008 12:23
Sagem STB - storitev trenutno ni na voljo v celoti janezpesec1 SiOL TV 3 27.01.2007 19:23

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 21:00.