Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 02.10.2013, 17:36
gorann3 Uporabnik gorann3 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2012
Sporočila: 615
Privzeto Re: Programi Sport Kluba trenutno niso na voljo

Citat:
Objavil-a Schime Prikaži sporočila
Nikogar ne silijo, da je njihov naročnik.
to si zdj tko povedal, kot da bi imel pri vas na vasi samo merkator in bi ti rekel, kdo te sili kupovat pr njih
Odgovorite s citatom
Staro 02.10.2013, 18:44
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.074

Citat:
Objavil-a Schime Prikaži sporočila
Glej situacija je taka, da jaz za Spotklube nisem pripravlen plačevati več kot sedaj. Če je povečanje cene res 5x potem bi to sigurno pomenilo povečanje cene naročnine.
Meni osebno za nogomet dol visi. A ne moreš to tako gledati. So ljubitelji nogometa,in naj ga gledajo.

Praviš da dogovor sigurno pomeni zvišanje naročnine ?
Verjetno tudi do sedaj vsi ti programi niso bili zastonj.
In če jih sedaj nebo več v shemi je potemtakem tudi logično da se vsaj naročnina zmanjša .

lp
Odgovorite s citatom
Staro 02.10.2013, 19:17
Kanou_Kyosuke Uporabnik Kanou_Kyosuke ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2008
Sporočila: 49

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Meni osebno za nogomet dol visi. A ne moreš to tako gledati. So ljubitelji nogometa,in naj ga gledajo.

In če jih sedaj nebo več v shemi je potemtakem tudi logično da se vsaj naročnina zmanjša .

lp
Vidiš, to je korekten odgovor. Men osebno dol visi za 5 krimi dokumentarec programov, za 100 ostalih balkanskih programov, pa za 4 filmske programe, pač pa mi ne športne programe. AMpak kakor si reku, ne gre to tako enostavno.
Point siolove sheme je, da je zelo balansirana glede porabnikov, vsaj moje je takšno mišljenje.

Morm pa rečit, da mi ni ušeč način, to je pa totalno OFF. Zakaj ni mogu siol, to prej urgirat in poiskat adekvatne, morda celo cenejše rešitve, športnih programov?

Dobro ne rečem, okej pač dogovarjali so se do zadnjega momenta, pa ni šlo, ampak neka okrožnica, neko sporočilo za javnost se da kak teden ali vsaj nekaj dni prej ven.

Zdej pa še malo ekonomske računice. Čist po kmečki logiki.

Če na mesečni bazi pač zahtevajo lastniki sportklubov 150.000 eur, kar je 1 eur na osebo, vzemajoč vzorec 150.000 uporabnikov siola, zdej pa kr naenkrat 750.000 eur, to pomeni, da bi moral vsakdo plačat 5 eur več za sportklube + kak euro zraven za telekom nasploh kot firmo.

Torej bi mogl vzet po principu, kdor če imeti Sportklub ga naj plača, tist k pa noče pa ne...S tem, da se sportklub odšteje iz vseh mega paketov, in se šteje kot samostojni paket.
Al pa dat paket in za***at* celotno konkurenco in se zmenit z drugim pondunikom, aka SKY sports ali kaj podobnega, priznam cena ni majhna, ampak če sportklub visa ceno za 5x...potem se je potrebno uprasati.
Odgovorite s citatom
Staro 02.10.2013, 19:48
Aloe Uporabnik Aloe ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2012
Sporočila: 388

Citat:
Objavil-a gorann3 Prikaži sporočila
telekom je najdrazji in pika
Ne, ni. Sem že večkrat preračunaval.
Odgovorite s citatom
Staro 02.10.2013, 19:49
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 770

Citat:

lp

Sej jaz gledam nogomet mi pa ni tako všeč, da bi bil pripravljen še dodatno za to plačevati. Sploh pa, kot so že drugi povedali, za tako kvaliteto slike. Če so res želeli 5x povečanje cene je verjetno nerealno pričakovati, da bi cena ostala ista (vsaj na dolgi rok). Še nikoli ni. Pol je pa spet jok.
Če je možnost naj se zdilajo pa je.

Nazadnje uredil Schime : 02.10.2013 ob 19:55.
Odgovorite s citatom
Staro 02.10.2013, 19:52
Uporabnik

Citat:
Objavil-a Kanou_Kyosuke Prikaži sporočila
Če na mesečni bazi pač zahtevajo lastniki sportklubov 150.000 eur, kar je 1 eur na osebo, vzemajoč vzorec 150.000 uporabnikov siola, zdej pa kr naenkrat 750.000 eur, to pomeni, da bi moral vsakdo plačat 5 eur več za sportklube + kak euro zraven za telekom nasploh kot firmo.

Torej bi mogl vzet po principu, kdor če imeti Sportklub ga naj plača, tist k pa noče pa ne...S tem, da se sportklub odšteje iz vseh mega paketov, in se šteje kot samostojni paket.
Al pa dat paket in za***at* celotno konkurenco in se zmenit z drugim pondunikom, aka SKY sports ali kaj podobnega, priznam cena ni majhna, ampak če sportklub visa ceno za 5x...potem se je potrebno uprasati.
Verjetno jim to ni po godu (SK), ker bi drugače to že storili (ponudili). Saj vemo iz izkušen (pop), da je boljše imeti programe v splošnih shemah, ko pa posamično. Kapne več denarja.
Ker, če bi bil SK posebej paket bi bila cena verjetno kar visoka in bi potem manj navdušencev nad športom.

Nazadnje uredil Schime : 02.10.2013 ob 19:55.
Odgovorite s citatom
Staro 02.10.2013, 19:58
Uporabnik

Citat:
Objavil-a gorann3 Prikaži sporočila
to si zdj tko povedal, kot da bi imel pri vas na vasi samo merkator in bi ti rekel, kdo te sili kupovat pr njih
Zakaj. Totaltv imaš lahko povsod.
Pa ne bomo sedaj o cenah, ker če je res taka želja se da tudi to potrpet.

In ja jaz nimam velike izbire pa se da preživet.
Odgovorite s citatom
Staro 02.10.2013, 20:01
maks Uporabnik maks ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2008
Sporočila: 177

Citat:

lp
Ste pa nekateri tu tako zaplankani, da človek verjeti ne more. Občutek dobivam, da vas je tu nastavil SIOL za dežurne gasilce. Prvi res dober post, ki sem ga danes tu prebral, je Cvetov.
In za piko na i je postavil še zelo zanimivo vprašanje: "ALI SE BO Z ODPOVEDJO PROGRAMOV SPORT KLUBA ZNIŽALA MESEČNA NAROČNINA?"
Po vaši logiki bi se morala, čeprav jaz dobro vem, da se ne bo.
No "gasilci"! Kaj boste odgovorili na to zelo jasno in konkretno vprašanje?

Nazadnje uredil maks : 02.10.2013 ob 20:03.
Odgovorite s citatom
Staro 02.10.2013, 20:10
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Nabavi si sarkazem ON/OFF stikalo!
Staro 02.10.2013, 20:48
maks Uporabnik maks ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2008
Sporočila: 177

Nimam kaj nabavljati. Ob nakladanju na tem forumu ga dobim spontano.

Še vedno čakam na odgovor vezan na Cvetov post: "Ali se bo z odpovedjo programov Sport Kluba pocenila mesečna naročnina?"

Pa še eno vprašanje, vezano name: "Ali sem normalen (nenormalen), če si želim gledati košarkarske tekme Evrolige in lige NBA?"
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kluba, niso, programi, sport, sportkluba, trenutno, voljo

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
PRD trio neomejen (vdsl) z poskusnim tv: katere storitve niso na voljo ? howrude1 O storitvah 0 21.12.2008 12:27
Storitev trenutno ni na voljo... pagatz SiOL TV 287 20.11.2008 12:23
Sagem STB - storitev trenutno ni na voljo v celoti janezpesec1 SiOL TV 3 27.01.2007 19:23

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 21:54.