Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Računalništvo in internet

Računalništvo in internet internet, hardware, software ...

Orodja za teme
Staro 17.12.2006, 14:03
gega Uporabnik gega ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2006
Sporočila: 27
Privzeto Re: Bitdefender 10

a mi lahko en prosm razloži, kako nej odprem vrata za uTorrent v BD 10??? ker men se zdi, da sem vse OK naredu, samo mi še zmeri kaže, da port ni odprt...btw, pred BD je blo vse bp, tak da imam problem z njim
Staro 17.12.2006, 16:53
gega Uporabnik gega ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2006
Sporočila: 27

čudno...zdej še enkrat počekeram port in je odprt...očitno je moglo zapadt še mal dežja, da je vse steklo :D
Staro 07.01.2007, 10:21
bejba020 Uporabnik bejba020 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 482
Privzeto bitdefender10?

preko siola uporabljam bitdefender 9, kako ga nadgradim v 10 ? a ga moram še 1x kupiti? hvala
Staro 07.01.2007, 15:16
stan Uporabnik stan ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2005
Sporočila: 21

potegneš ga dol,ter ga nadgradiš preko 9 ,samo sledi navodilom....
Staro 12.01.2007, 10:20
bejba020 Uporabnik bejba020 ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 482

pa kje točno to potegnem dol, a lahko da kdo link, meni to nikakor ne rata
Staro 12.01.2007, 10:27
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.130

http://storitve.siol.net/fileadmin/u...D_SIOL_v10.exe

Evo

Citat:
Objavil-a stan
potegneš ga dol,ter ga nadgradiš preko 9 ,samo sledi navodilom....
Nadgrajevanje iz 9 na 10 ni preveč priporočljivo, je vseeno bolše 9ko zbrisat, pa 10ko na sveže naložit.

Citat:
Objavil-a bejba020
preko siola uporabljam bitdefender 9, kako ga nadgradim v 10 ? a ga moram še 1x kupiti? hvala
Ko nalagaš 10ko uporabniš isto serijsko kodo, enaka je za 9ko in 10ko

Citat:
Objavil-a gega
a mi lahko en prosm razloži, kako nej odprem vrata za uTorrent v BD 10??? ker men se zdi, da sem vse OK naredu, samo mi še zmeri kaže, da port ni odprt...btw, pred BD je blo vse bp, tak da imam problem z njim
uTorrent rabi malo več časa, da preveri če je port odprt, drugače pa ima dober test, če želiš te stvari preverit.
Greš na "Možnosti" > "Hitrostni čarovnik" > "Preveri, če so vrata pravilno odprta"

Nazadnje uredil Veron : 12.01.2007 ob 10:31.
Staro 18.01.2007, 12:21
ares71 Uporabnik ares71 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce ares71
Član od: Jan 2007
Sporočila: 14

Glede kvalitete AV treba vprašati tiste, ki jim predstavlajo izziv - hekerje. Na zadnji njihovi konferenci so izbrali AV, ki jim dela največ preglavic: F-secure. Je pa drag.....
Staro 18.01.2007, 16:16
Death Paladin Uporabnik Death Paladin ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Death Paladin
Sporočila: 126

Lepo bi bilo, ce bi ponudili BD 10 Security suite kljuce, ce ze ravno mora bit BitDefender (zakaj ne #1 security, ko je kaspersky ). Ker ta firewall pravila, ki so v BD10AV+, v bistvu ne funkcionirajo. Vse spusti skoz, tudi ce das block aplikaciji. In pa sistemski procesi so skriti. Prakticno je to firewall za nooba, ki misli da je navidezno varen, ceprav je vse odprto :O .

LP
Staro 18.01.2007, 17:18
T-a-d-e-j Uporabnik T-a-d-e-j ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 521

Citat:
Objavil-a Death Paladin
Dober je tale Bitdefender antivirus plus 10. Avast je dosti bolj pozresen glede sistemskih resourcov, pa ceprav je samo Anti-Virus (home edition). BD je vse v enem, in zelo dobro deluje. Takrat, ko se program updata, je treba pac mal pocakat tistih 15 sekund. Mene bolj zanima, ce bo kdaj ta kljuc na vojo za BD Security Suite. Tam mi je firewall ljubsi, ta v +10 res prevec spusti skozi.

LP
To seveda ni res. Pri avastu pač izklopiš tisto kar ne rabiš, največ rama požre web zaščita, poleg tega je tu še en kup shieldov (network, p2p, mail) ki jih dejansko ne rabiš. Ko te izklopiš pa avastovi procesi porabijo manj kot 10 mega rama (z vsemi procesi nekaj čez 20).
Prej ko sem bil pri Siolu sem mel možnost bitdefenderja pa nisem šel nanj, zdaj pri amisu pa bi lahko mel f-secure, a konja ki zmaguje ne menjam. Avast mi učinkovito ščiti računalnik že več let (samo standard shield) in ga lahko vsakemu samo toplo priporočam. Najboljše pa je to da je home verzija povsem legalno ZASTONJ .
Staro 18.01.2007, 18:31
Death Paladin Uporabnik Death Paladin ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Death Paladin
Sporočila: 126

Citat:
Objavil-a T-a-d-e-j
To seveda ni res. Pri avastu pač izklopiš tisto kar ne rabiš, največ rama požre web zaščita, poleg tega je tu še en kup shieldov (network, p2p, mail) ki jih dejansko ne rabiš. Ko te izklopiš pa avastovi procesi porabijo manj kot 10 mega rama (z vsemi procesi nekaj čez 20).
Prej ko sem bil pri Siolu sem mel možnost bitdefenderja pa nisem šel nanj, zdaj pri amisu pa bi lahko mel f-secure, a konja ki zmaguje ne menjam. Avast mi učinkovito ščiti računalnik že več let (samo standard shield) in ga lahko vsakemu samo toplo priporočam. Najboljše pa je to da je home verzija povsem legalno ZASTONJ .
Ce bos prebral moj post pred tvojim, bos videl, da mi ne disi vec BD. Prisegam se samo na Kaspersky Internet Security, a kaj ko je cena cez 100 eurov. Hudic je, ko mi bo potekla trial licenca zanj . Avast kot antivirusnik je dober, fali mu le firewall..

Značke
2008, bit, bitdefender, defender, zmore

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
BitDefender in varnostno opozorilo ABC Računalništvo in internet 18 14.11.2007 19:53
bitdefender licenca-vprasanje mckeky Tehnična pomoč 20 15.10.2007 21:44

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 05:06.