Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Svet in ljudje

Svet in ljudje psihologija, sociologija, velika vprašanja...

Orodja za teme
Staro 31.08.2006, 10:58
Sharkica Uporabnik Sharkica ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Sharkica
Član od: Jun 2005
Naslov: Deep blue sea
Sporočila: 1.516
Privzeto Re: Ženske in ocenjevanje ženske lepote

Jest, če vidim dobro žensko, to zmeri tud priznam in povem. Ne vem, zakaj ne bi. Seveda pa se oglasim tud potem, če taista ženska odpre usta in se izkaže, da ma IQ sorazmeren velikosti nožnega palca.

Tipičen primer je recimo Osenarca ... baba zgleda dobr, ampak žal, ko odpre usta, mora vse minit tud normalnega moškega.
Staro 31.08.2006, 11:08
lila5 Uporabnik lila5 ni prijavljen
Mojster
Član od: Jun 2001
Sporočila: 3.935

Citat:
Objavil-a Sharkica
Jest, če vidim dobro žensko, to zmeri tud priznam in povem. Ne vem, zakaj ne bi. Seveda pa se oglasim tud potem, če taista ženska odpre usta in se izkaže, da ma IQ sorazmeren velikosti nožnega palca.

Tipičen primer je recimo Osenarca ... baba zgleda dobr, ampak žal, ko odpre usta, mora vse minit tud normalnega moškega.
Evo, o tem sem govorila.....zelo težko javno priznamo, da je neka ženska dobra.....in ko ne najdemo na njej sledi celulita in visečih prsi se pa spravimo na njen IQ....:D in negativne lastnosti naše "nasprotnice" bomo tako močno in glasno poudarjale, da se tisto medlo priznanje, da zgleda dobr povsem izgubi.....
Staro 31.08.2006, 11:11
Njuška Trap Uporabnik Njuška Trap ni prijavljen
Živa zmeda
Prikazne slike uporabnika/ce Njuška Trap
Član od: Dec 2005
Naslov: Vila Čira-Čara
Sporočila: 1.144

Citat:
Objavil-a Sharkica

http://www.mladina.si/tednik/200631/...-jure_aleksic/

Ne vem, po branju tega članka je meni precej prikupna...
Because, what's the difference?
Staro 31.08.2006, 11:13
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Odvisno mogoce tud od tega, kako zenska slisi tak kompliment... Dons je moja (potihem) znorela, ko sem se na prehodu za pesce res ocitno obrnil za eno... Zenska je bila sicer cisto povprecna in dalec od mojega okusa, cist slucajno je pa mela obute tocno take cevlje, kakrsne sem hotel moji nabavit pred ene dvema mesecema... In sem se obrnil okrog, da bi videl, kako se obnesejo na ulici... Moja jasno ni vedela, za kaj se gre in je videla zgolj svojega fanta, kako vec kot ocitno zija za drugo zensko... V tem primeru pac narobe interpretira situacijo, posledicno znori in vsak komentar bi bil pristranski.

Ce pa se govori o zenskah, s katerimi nek povprecen in konkreten moski nima nobenega opravka - ajde, naj bo spet Nina , samo zdi se mu pac okej (based na tistih osmih fotkah in obcasnem pojavljanju na tv), je pa kaksne take negativne pripombe mal tezje razumeti.
Staro 31.08.2006, 11:16
Pacijent

Citat:
Objavil-a Njuška Trap

Samo zato, ker je Jure Aleksic car.
Ga osebno poznam in ma tip v sebi hudo karizmo. Zihr se marsikatera pred njim obnasa cist drugace kot pa pred kksno kozo ali kozlom z E+, katerih ne mors drugega kot provocirat.
Staro 31.08.2006, 11:19
Soleil Uporabnik Soleil ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Soleil
Član od: Jan 2005
Naslov: Kransterdaam
Sporočila: 9.840

Citat:
Objavil-a Njuška Trap

Meni je tudi prikupna. Je taka sproščena in nezategnjena. Za njen IQ ne vem(o), mi je pa tudi vseeno, ker punce niso prikupne zaradi svojega IQ-ja, ampak zaradi značaja.
Staro 31.08.2006, 11:24
Andreea Uporabnik Andreea ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1.103

Pa...nekaj je odvisno menda tudi od okusa posameznika. Nina O. mi je lusna, vendar ne za dol past. Mi je pa blazno lepa zenska recimo Norah Jones. Brez jaaa, samo... :D
Baje so po nekih raziskavah zenskam vsec bolj dolge in suhe noge (ce se tokrat omejim samo na to podrocje), moskim pa v povprecju bolj polne in skladne.
Staro 31.08.2006, 11:26
Njuška Trap Uporabnik Njuška Trap ni prijavljen
Živa zmeda
Prikazne slike uporabnika/ce Njuška Trap
Član od: Dec 2005
Naslov: Vila Čira-Čara
Sporočila: 1.144

Citat:
Objavil-a mrjerry
Samo zato, ker je Jure Aleksic car.
Ga osebno poznam in ma tip v sebi hudo karizmo. Zihr se marsikatera pred njim obnasa cist drugace kot pa pred kksno kozo ali kozlom z E+, katerih ne mors drugega kot provocirat.
Ne vem, če je zgolj Aleksič tisti, ki je sprožil izjave v stilu:
"Ej, vsaj za tistih par dni sem se počutila, kot da nekaj pomenim. Ker, roko na srce, biti zvezda dvema milijonoma ljudi res ni tako zelo težko."

Tudi vprašanje, zakaj misli, da je zaradi joškarjenja sekira tako totalno padla v med ravno njej, je ne zmede: "Ker tako totalno stojim za tem. Vsakič, ko me vprašajo. Pri teh drugih puncah morda spraševalci odzadaj vsake toliko začutijo kak dvom. Jaz pa vedno rečem: JA, pokazala sem svojo rit in svoje joške - in JA, to je dobra rit in to so dobri joški, in JA, to se mi je super obrnilo!"

V zadnjem času smo o njej največ slišali v zvezi z vročimi in na prvi ošvrk nekoliko dekadentnimi fotografijami, ki sta jih s kolegico Meto Logar prejšnjo pomlad posneli v lasvegaški hotelski sobi, ko sta tam bivali med svetovnim izborom za Miss Hawaiian Tropic. Logarjeva zdaj zaradi slik, med katerimi najdemo tudi topless Nino po prihodu iz kopalnice, toži tipa, ki jih je potem z več kot enoletno zamudo prodal Direktu, Nina pa ne toži nikogar, ker nima niti časa niti volje, in se spet samo zareži: "Ej, sem samo človek, ki kdaj skadi kak čik, ko je živčen - ki je kdaj pa kdaj skadil tudi kak džojnt, ki ga še vedno skadi in ki si ga zna konec koncev tudi sam zrolat, če je treba! Česa več pa ne rabim in nikoli nisem. Mislim, to je vse skupaj tako smešno. Govorili so, da se na slikah drogirava, potem pa - če jih dobro pogledaš - tam gori ni praktično ničesar. Da so na fotki nevemkakšne droge - potem je pa to samo uboga šminka! Hvala bogu, da sem tak človek, da se lahko pri tem samo nasmehnem in rečem: Jejte, jejte, še bom narezala!"

Je pa res, da ne vem, kaj je govorila ob drugih priložnosti pred kamero in mikrofonom.
Because, what's the difference?
Staro 31.08.2006, 12:57
Pacijent

Sej to je to. Jure je prima fant, ob njem se ni problem sprostit in ze takoj ves, da zna brat med vrsticami. Poleg tega napise tisto, kar vidi in ne tisto, kar hoce videt. Za razliko od rumenega tiska. In s tega vidika je Nina fejst punca. Poleg tega je ziher `ful dobr' rekla dosti veckrat, kot je to Jure navedel. Prednost clanka je tud ta, da ne slisis njenega smeha
Staro 31.08.2006, 13:59
cactus Uporabnik cactus ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce cactus
Član od: Dec 2004
Naslov: McDowell Mountain Preserve
Sporočila: 271

Citat:
Objavil-a Nodika
Nikakor ne.

Preveč površni ste. Večina jih za vsako pogleda, ki da nase štiklce pa mikico z mal večjim izrezom, ma blond lase in neki make up-a. Sploh ne znate pogledat pod fasado. Ženske pa točno vemo kje so cake. Kaj vse lohk dons ena ženska, ki zgleda mogoče čist povprečno, nardi da zgleda fu.kotastično!

Jst znam točno povedat (pa mislim, da nisem edina) kera ženska je res lepa in kera je to nardila umetno.

Aha.
osat pa prau: ne bo držal. Moški imamo povsem drugačna merila kot ženske.

Šalternativa so urejene, samozavestne ženske, ki lahko šarmirajo tudi s svojim nepopolnim izgledom ...
Pa še eno bedarijo delate damice: ve se ne rihtate za moške, rihtate se za ženske.
Pa ne, da bi bile lepe, pač pa da bi bile boljše od drugih, bog vas nima rad!

Značke
lepote, ocenjevanje, Ženske

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:22.