Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 24.06.2015, 12:00
nescafe Uporabnik nescafe ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 465
Privzeto Paket Modri

Živjo!

Glede novega paketa Modri me zanima sledeče: Trenutno sem na Top Trio C, stara vezava mi poteče čez 10 dni. Imam pa še mobitel naročnino pri Simobilu, kjer pa nisem več vezan. Zanima me, če preidem na paket Modri, ali lahko prenesem številko od Simobila? Ali bi v tem primeru moral pri Telekomu kupiti nov telefon ali ne? Žena ima še vezavo pri Simobilu. Ali bi lahko tudi njeno številko prenesel na paket Modri kot dodatno številko? Ali je dodatna številka upravičena do vseh ugodnosti (neomejeni klici, sporočila, 3 GB prenosa podatkov)? Ali lahko dodatno številko naročim naknadno, npr. čez pol leta?

Hvala za odgovor!
Odgovorite s citatom
Staro 24.06.2015, 12:48
siko77 Uporabnik siko77 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce siko77
Član od: Sep 2007
Sporočila: 445
Privzeto Re: Paket Modri

Citat:
Objavil-a nescafe Prikaži sporočila
Živjo!

Glede novega paketa Modri me zanima sledeče: Trenutno sem na Top Trio C, stara vezava mi poteče čez 10 dni. Imam pa še mobitel naročnino pri Simobilu, kjer pa nisem več vezan. Zanima me, če preidem na paket Modri, ali lahko prenesem številko od Simobila? Ali bi v tem primeru moral pri Telekomu kupiti nov telefon ali ne? Žena ima še vezavo pri Simobilu. Ali bi lahko tudi njeno številko prenesel na paket Modri kot dodatno številko? Ali je dodatna številka upravičena do vseh ugodnosti (neomejeni klici, sporočila, 3 GB prenosa podatkov)? Ali lahko dodatno številko naročim naknadno, npr. čez pol leta?

Hvala za odgovor!
Zakaj bi kupoval nov aparat če preneseš št.? Aparat nima prav nobene veze s tem pri katerem operaterju si, razen če nimaš 100 let star aparat, ki je zaklenjen na simobil, katerega pa ti morajo odklenit brezplačno. Seveda lahko preneseš tudi ženino številko, vendar boš moral poplačati obveznosti pri simobilu glede na to, da je še vezana. Ugotnosti veljajo tudi za drugo številko, le 3 G podatkov si delita. Upam, da sem ti bil v pomoč.
Odgovorite s citatom
Staro 27.06.2015, 14:06
ango Uporabnik ango ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2008
Naslov: Slovenija
Sporočila: 78

če bi malo razdelali ta paket modri na: modri a, modri b, modri c, bi takoj vzel za kakih 40€ da je paket modri a s 500 minutami, 500 sms in 500MB prenosa
Odgovorite s citatom
Staro 30.06.2015, 12:42
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Sporočila: 1.379

Citat:
Živjo!

Hvala za odgovor!
Seveda lahko številko preneseš k nam v sklop paketa Modri. Nakup novega telefona ni pogoj. Vsekakor pa ga lahko vzameš na glavni številki po splošni akciji, na dodatni številki pa se lahko vzame iz akcije enostavni. Tudi dodatna številka se lahko prenese v Modri paket in se lahko priključi tudi kasneje. Obe številki pa koristita vključene količine paketa: 3 GB prenosa podatkov v SLO, neoemejene klice in SMS-e/MMS-e.

Lp
Jure
Staro 30.06.2015, 18:22
nescafe Uporabnik nescafe ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 465

Citat:
Objavil-a 080 Informacije Prikaži sporočila
Seveda lahko številko preneseš k nam v sklop paketa Modri. Nakup novega telefona ni pogoj. Vsekakor pa ga lahko vzameš na glavni številki po splošni akciji, na dodatni številki pa se lahko vzame iz akcije enostavni. Tudi dodatna številka se lahko prenese v Modri paket in se lahko priključi tudi kasneje. Obe številki pa koristita vključene količine paketa: 3 GB prenosa podatkov v SLO, neoemejene klice in SMS-e/MMS-e.

Lp
Jure
Hvala za odgovor. Zanima me še ali 3 Gb prenosa podatkov velja za vsako številko posebej ali za obe skupaj?

Lp
Odgovorite s citatom
Staro 30.06.2015, 21:20
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.130

Obe skupaj.
Odgovorite s citatom
Staro 01.07.2015, 10:47
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Sporočila: 1.379

Citat:
Hvala za odgovor. Zanima me še ali 3 Gb prenosa podatkov velja za vsako številko posebej ali za obe skupaj?

Lp
Oba skupaj.

Lp
jure
Staro 04.07.2015, 15:02
Dravlje Uporabnik Dravlje ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2004
Sporočila: 386

Ali je ob spremembi paketa iz Top Trio B v Paket Modri potrebno plačati 20€ za spremembo paketa ali ne ter če dodam še eno številko ali je končna cena 59,95€ ista.
Odgovorite s citatom
Staro 04.07.2015, 18:04
nejccar Uporabnik nejccar ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2007
Sporočila: 424

Druga številka je 10eur mesečno zraven.
Pogodbene obveznosti če jih maš (na portalu mojtelekom poglej anekse),
moraš tudi prej poplačat
Odgovorite s citatom
Staro 04.07.2015, 18:30
MIKO Uporabnik MIKO ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce MIKO
Član od: Jun 2008
Sporočila: 638

Mene pa zanima ena stvar. Če si novi naročnik, je cena paket modri za 5€ cenejša. Če vzameš nek izdelek, je bilo povedano da ne moreš cene znižat kot novi naročnik. Punca je šla iz amisa na paket modri, pa ni dobila popusta 5€, ker je vzela tablico.

Torej, novi naročnik nima nobenega popusta če vzame kak izdelek. Stari naročnik ki preklopi pa lahko vzame kak izdelek iz akcije? V čem je torej prednost novih naročnikov?
Odgovori

Značke
modri, paket

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Paket Gluhi alex1 Mobilna telefonija 1 12.10.2014 11:24

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:03.