Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 11.06.2010, 08:53
Citymamba Uporabnik Citymamba ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce Citymamba
Član od: May 2002
Sporočila: 13.786
Privzeto Re: Nečlovečnost ter nezakonitost ptujskega centra za socialno delo.

Nisem član vlade in še manj katere koli stranke. Torej osebno ne bom nič premikal. Lahko pa opozarjam, pljuvam, če mi paše. Tudi v akcijo stopim, če je komu treba pomagati. Tule sem sprožil akcijo za pomoč eni družini. Pa je bila tema pobrisana. Ker kao ni primerno javno zbirati denar. Saj je naslovnik neznan. Čeprav sem, jasno povedal, da na pm pošljem št. TRR in ostale podatke, ker javno ne smem objvlati oebnih in drugih podatkov. Če bo kdo zainteresiran. Seveda nihče ni bil. So bili pa drugje. Zato te lepo prosim. Ne ti meni o dingotovih ledvičkah. Ob vsaki priložnosti bom opozarjal in nasajal tele falote, ki nam vladajo. Še posebej po oni znameniti Pahorjevi nebulozi, da nihče ne zaslužu tako malo, da ne bi poleg sebe mogel živeti še koga. No te besede povedo dovolj o mentalnem stanju vladajoče politike. Ki so ji očitno odpovedli možgani. Ne ladvice.
Staro 11.06.2010, 09:00
Faust Uporabnik Faust ni prijavljen
Administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Faust
Član od: Aug 2005
Sporočila: 134
Privzeto Re: Nečlovečnost ter nezakonitost ptujskega centra za socialno delo.

Samo pripomba: kot smo vas (oziroma očitno vaš polinick) tudi obvestili po zasebnem sporočilu: tema ni bila pobrisana, ker ni primerno javno zbirati denar - ampak zato, ker bi potem lahko zgodbo v stilu "poznam eno družino s takimi pa takimi problemi, podatkov nočem objaviti, pošljite denar" ljudje izkoristili in pisali take zgodbe ter dajali svoje račune.

Značke
centra, delo, nečlovečnost, nezakonitost, ptujskega, socialno, ter

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Centri za socialno delo - vprašanja, delo, pripombe ... monster Dom in družina 285 22.12.2009 22:46
CSD -centri za socialno delo (tragedija pri Grosuplju) SlovenskiSlavcek Slovenija 108 08.03.2007 09:15

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:43.