Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 24.12.2013, 12:56
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962
Privzeto Re: kateri paket na top triu

Citat:
Objavil-a rambo013 Prikaži sporočila
Če bi si lahko sam izbiral programe in bi vsak stal 2-3 € bi še vedno mogoče prišel ceneje skozi, ker bi si jih izbral tam nekje 5-10...
Saj tu bi postala verjetno težava. Ti 10, pa žena, pa otroci... Pa bi blo hitro dražje. Jaz sploh ne gledam TVja, tako da je osnovna shema preobsežna. So pa drugi še pri hiši... Bi pa mogoče lahko za takšne primere naredili paket, ko si izbereš dodaten program in za vsakega plačaš recimo 1 evro. Za en program je drago, bi pa pasalo tistim, ki želijo konkretne programe in Telekom bi še kak evro kasiral. Samo bi se spet isti osebki pritoževali kako jih hočejo odirat...
Odgovorite s citatom
Staro 24.12.2013, 16:25
gorann3 Uporabnik gorann3 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2012
Sporočila: 615

in ce mors dat 52eur za to, da lahk gledas dolocen program in z ogledom za nazaj mam ornk pravico ****it cez oderuske ponudnike televizije, zakaj ga ni v osnovni shemi,zakaj treba potem v osnovnem paketu posebej placevat ogled za nazaj
Odgovorite s citatom
Staro 25.12.2013, 09:13
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.666

Citat:
Objavil-a goran1111 Prikaži sporočila
Saj tu bi postala verjetno težava. Ti 10, pa žena, pa otroci... Pa bi blo hitro dražje. Jaz sploh ne gledam TVja, tako da je osnovna shema preobsežna. So pa drugi še pri hiši... Bi pa mogoče lahko za takšne primere naredili paket, ko si izbereš dodaten program in za vsakega plačaš recimo 1 evro. Za en program je drago, bi pa pasalo tistim, ki želijo konkretne programe in Telekom bi še kak evro kasiral. Samo bi se spet isti osebki pritoževali kako jih hočejo odirat...
Verjemi da bi gledali samo tisto kar bi si jaz izbral.
Oče itak gleda samo prek dvbt-ja, v rabi sta samo 2 siol komunikatorja in na obeh se več ali manj gleda par programov. Sam sem gledal oz. gledam še kakšnega športnega, na drugem pa niti tej ne bi bili potrebni. Ravno zaradi tega smo šli z mega shema na standard ker takrat zaradi športkluba 2 in šport tv 2 nisem hotel doplačevati tiste razlike. Vsi ostali programi (v mega paketu) mi nekako niso bili zanimivi.
Da bo pa bolj razumljivo, sam bi preživel z dvbt ter fox life, crime in movies, cinestar, sedaj občasno pogledam še dodatna popova programa ter šport tv kadar je hokej.
vse ostala mi nekako ni toliko zanimivo da jih ne bi pogrešal. In verjetno se tudi na drugem komunikatorju vrtijo isti programi razen športa.

Značke
kateri, paket, top, triu

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kateri paket naj vzamem lp1 O storitvah 13 08.11.2011 08:42
Kateri paket je bolje izbrati? border1 O storitvah 8 14.03.2011 21:58

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:28.