Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Filmi

Filmi vse o filmih, DVD, video, kino ...

Orodja za teme
Staro 14.12.2006, 17:41
D' Andre Uporabnik D' Andre ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 677
Privzeto Re: Oskarji 2007

Tele dvojne nominacije se mi zdijo pretiravanje. Beyonce nominee? Whatever... Judi & Meryl stalnica, hm očitno bom mogu it gledat Borata...
Staro 14.12.2006, 18:10
foco Uporabnik foco ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce foco
Član od: Jan 2006
Sporočila: 58
Privzeto Re: Oskarji 2007

Citat:
Objavil-a iri
Jst pa ne bi stavila tako zelo... Sej je bil tudi La Vita e Bella nominiran za best picture in še za 6 drugih oskarjev (dobil jih je 3). Da ne pozabimo na Crouching Tiger, Hidden Dragon.
ja to že... jst sm milsu, da ne moreta biti nominirana za tujejezični film! so pač drugačna pravila kot pri globusih!
sicer pa mislim, da bo Letters from Iwo Jima dobila kar precej nominaciji... mogoče celo za naj film (?)! apocalypto pa mogoče kakšno v tehničnih kategorijah.
Staro 15.12.2006, 10:37
iri Uporabnik iri ni prijavljen
Moderator
Prikazne slike uporabnika/ce iri
Član od: Mar 2004
Naslov: barrel of a gun
Sporočila: 14.338
Privzeto Re: Oskarji 2007 & ostale nagrade

eh, edini kritik, ki ga res cenim, je rekel, da je Dreamgirls dober movie. Sej je v redu, ampak jst sem tako sita teh filmov o glasbeni poti nekega posameznika ali skupine, ker (vsaj če snemaš hollywoodski blockbuster) res ne moreš izumiti ničesar novega in je vedno pretty much ista fora - trda pot do slave, slava ti mal zmeša glavo, trd padec s prestola, mal plazenja po tleh in nato spet vzpon. Boooring.

Ampak Beyonce mi je pa letos resno začela iti na živce, njena barva glasu mi pa že itak od nekdaj ni sedla. Enivej, tako ali tako hvala bogu poudarjajo Jennifer Hudson kot nosilko filma. Vsaj nekaj...
Staro 15.12.2006, 10:47
D' Andre Uporabnik D' Andre ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 677

Iri, kaj pa če bo - 'And the Oscar goes to... Beyonce Knowles!' Boš naredila križ čez filmsko industrijo? Jaz to naredim v Britneyinem primeru... Men osebno je totalno mem, da znane glasbenike tlačijo še v 'kao' glasbene filme.
Staro 15.12.2006, 11:55
Moderator

Jst nikol ne naredim križa, jst samo še bolj pizdim :D šans za oskarja pomoje itak nima, za globus so pa že bolj realne, ker gre pač za posebno kategorijo comedy & musical. Če te kategorije ne bi bilo, tako ali tako ne bi bila nominirana.

Sploh me pa jezijo te pevke/igralke, ki si ne morejo izbrati enega poklica in ostati v njem, ampak se morajo pentljati (happy now?) še po drugih, ves svet pa pada v nezavest ob njihovem izjemnem talentu. ja, šur, sej so talentirane, ampak jih pa hvalijo potem še enkrat bolj samo zato, ker so tako olajšani, da ima tudi nekaj igralskega talenta. Ima ga še milijon igralcev v ZDA, pa niso niti priložnosti dobili, ker pač niso bili poprej znani pevci.

Ah, brez veze se vsajam, sej vem, da sem čisto neobjektivna in beyonce fan me bo kregal ... :D
Staro 15.12.2006, 20:23
Irreplaceable Uporabnik Irreplaceable ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Irreplaceable
Član od: Dec 2006
Sporočila: 13

Kk mi gre pa to na *****...

Ne vem zaka bi se mogo en izvajalec omejit na eno področje, ko pa lahko služi in je uspešen tudi na drugih. To mi je total brezveze. Tut ne vem kk ti lah gre nek izvajalec na "živce" ko pa ga sploh ne poznaš....:S

V glavo se ti bom smejo če bo Beyonce kdaj dobila oskarja (ne pravim da za Dreamgirls).

To the left, to the left.
Staro 15.12.2006, 21:01
Moderator

Ooookej, pričakovala sem sicer kakšno malenkost bolj odraslo oštevanje, ampak mam pač to neznosno navado precenjevanja ljudi. (Smejo v glavo? Omg, what are you, like, 11?)

Kregat o tem, kdo bolj pozna ali ne pozna Beyonce se ne mislim, ker nima nobene zveze s temo o naših razglabljanjih in mnenjih o nagradah, igralcih, filmih... Za ostale bedarije sem pa vedno dosegljiva in dojemljiva na OSjih.

Mimogrede, še ena zanimivost z letošnjih nominacij za zlate globuse - Helen Mirren je nominirana za The Queen, kjer igra Elizabeto II. in za miniserijo Elizabeth I., kjer pač igra "ta rdečelaso the virgin queen". Serija je bila nedavno prikazana tudi na slo1, meni rahlo razvlečena, Helen pa dobra kot vedno. Mirrenova je sicer v kategoriji miniserij in tv filmov nominirana dvojno, še za Prime Suspect. Trojna dominacija :D
Staro 26.12.2006, 19:05
Moderator

Lihkar sem po naključju videla anketo na imdbju glede ljudem najljubših filmov, igralcev itd. leta 2006. (klik)
Pri filmih vodi The Departed pred Little Miss Sunshine, za igralca Leonardo DiCaprio (The Departed) :O pred Johnnyjem Deppom (Pirati), za igralko Helen Mirren (Queen) pred Meryl Streep (Hudičevka), stranska igralca Jack Nicholson (The Departed) in Jennifer Hudson (Dreamgirls), za režiserja Scorsese (The Departed) in tujejezični film Volver pred Apocalyptom.
Staro 26.12.2006, 21:32
castor Uporabnik castor ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce castor
Član od: Jul 2004
Sporočila: 11.923

no ja... tale imdb je glede verodostojnosti vedno vprašljiv...
Staro 27.12.2006, 08:32
Moderator

itak, samo je pa zanimivo, kako ljudje glasujejo.

Značke
2007, nagrade, oskarji, ostale

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:44.