Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 15.11.2007, 14:31
sp. Uporabnik sp. ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1
Privzeto Re: Varstvo otrok (iščem, nudim)

Imam 14 mesečno deklico, za katero bi potrebovala varstvo na našem domu.Sem iz centra Ljubljane.Varstvo bi potekalo od 9.00ali 9.30 ure pa do 14.00 oz.14.30te ure popoldan, torej 5 ur dnevno.

Punčka je zvedava, polna energije in zelo vesela.Najraje ima knjigice,pesmi,sprehode in opazovanje živali, malo že govori in hodi na kahlico.
Kosilo in malica bi bila pripravljena, potrebno bi ga/ju bilo le pogreti.

če ste pozitivna, nekadilka ,z veliko energije in s priporočili,se mi prosim javite!

V naprej se vam zahvaljujem,
Špela
041 552 550

p.s. Prav tako je možno varstvo dveh punčk ob enem, saj smo se v tej smeri dogovarjali že s starši druge punčke, ki pa je stara 12 mesecev.

Nazadnje uredil sp. : 16.11.2007 ob 15:08.
Staro 19.11.2007, 19:36
anka Uporabnik anka ni prijavljen
Novinec
Privzeto iščemo varuško

Iščemo pametno, zabavno, prijazno, odgovorno, inovativno, energično, veselo varuško
za 15 mesečno deklico. Lokacija Bežigrad, iščemo varstvo na domu. Varuško potrebujemo
večinoma dopoldne, približno 3 - 4 ure, par dni na teden, torej ne vsak dan.
Izkušnje obvezne. Od varuške pričakujemo, da bo čas znala zapolniti na raznorazne načine,
torej da se zna poučno in kreativno ukvarjati z otrokom, hkrati pa ve kaj je varno in kaj je prav.
Pokličite na 040 427 707
Staro 25.11.2007, 15:00
medo pu Uporabnik medo pu ni prijavljen
Novinec
Privzeto Nudim varstvo otrok v Grosuplju

V centru Grosuplja, v hiši, z veliko zelenja, domačo prehrano, s posebej prirejenim prostorom za otroke nudim varstvo otrok od 1 do 3 let starosti. Varstvo poteka od ponedeljka do petka.

Za vse informacije lahko pokličete na tel: 040/162-896 ali pišete na e-mail: dojencek@gmail.com
Staro 02.12.2007, 11:40
jeja Uporabnik jeja ni prijavljen
Novinec

Pozdravljeni.

Sem 22letna študentka pedagoške fakultete in stanujem v ljubljani..Trenutno sem v fazi pisanja diplome, zato imam dovolj časa za varstvo vaših otrok na domu. Čas imam ob delovnikih dopoldne, popoldne ali zvečer. Končala sem srednjo vzgojiteljsko šolo in nadaljevala šolanje na pedagoški fakulteti, smer predšolska vzgoja. V tem času smo imeli veliko prakse, po različnih vrtcih po Sloveniji. Izkušenj mi torej ne manjka, saj sem že varovala otroke vseh starosti. Če torej potrebujete varstvo za vašega otroka, pustite sporočilo, pa vas pokličem.
Lep pozdrav!
Staro 03.12.2007, 11:16
SanjaG Uporabnik SanjaG ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2007

Spoštovane gospe, ki varujete otroke na domu.

Za moja dva fanta, trenutno stara 1,5 leta in 2,5 leti iščem redno dolgoročno (vsaj leto in pol) varstvo od marca 2008 in sicer na našem domu.
Smo iz Kamnika pod Krimom (Podpeč-Preserje). Varstvo bi trajalo od približno 7 do 15.30 ure. Iščemo resno in zanesljivo varuško, ki ima večletne izkušnje pri tovrstnem delu. Potrebujemo le varovanje teh dveh otrok in pripravo obrokov le za njiju (z našo hrano).
Resne osebe naj me pokličejo na tel:
040 57 46 46.

Hvala in lep pozdrav, Sanja.
Staro 12.12.2007, 11:07
Dana Uporabnik Dana ni prijavljen
Novinec
Privzeto Iščem varstvo na domu - Domžale

Pozdravljeni

Od februarja do novembra 2008 potrebujem varstvo za 15-mesečna dvojčka. Najbolj bi mi ustrezalo na našem domu, je pa vse stvar dogovora. Varstvo bi potekalo od cca 8h - 13h, vsakodnevno.

Kontakt: lamati@telemach.net
Staro 13.12.2007, 13:48
ekica Uporabnik ekica ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 28

drage varuske v ljubljani,

potrebujem redno varstvo za 1 leto starega malcka od maja 2008
na nasem ali vasem domu
dopoldne od 9h do 15h, oziroma vsak drugi teden od 13h do 17h
doma smo za bezigradom

ponudbe na mail
mislimtorejsem@yahoo.com
Staro 17.12.2007, 23:26
Tricia Uporabnik Tricia ni prijavljen
Novinec
Post Re: Varstvo otrok (iščem, nudim)

V Lj-Šiška, mlajša upokojenka nudi odgovorno varstvo za vašega malčka.
GSM:031/893-057
Staro 04.01.2008, 10:32
IrenaG Uporabnik IrenaG ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2008
Privzeto Varstvo otroka na Bledu - iščem

Pozdravljeni!
Iščem občasno varstvo (2-3x tedensko) za deklico, staro tri leta in pol, na Bledu.
Telefon 041 366 332
Irena
Staro 04.01.2008, 20:20
ropotuljica Uporabnik ropotuljica ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce ropotuljica
Član od: Jan 2008
Sporočila: 2

Potrebujete ljubeče,varno, skrbno in organizirano varstvo za vašega malčka. Stara sem 41 let in imam veliko izkušenj , še več pa želje pomagati mamicam, da bi službeni čas preživele brez strahu za svojega navihančka. Imamo ločene prostore; igralnico, kuhinjo, WC. Smo v bližini gozda in otroškega igrišča.Varstvo je lahko celodnevno ali samo občasno. Sem iz Kranja.

Nazadnje uredil ropotuljica : 04.01.2008 ob 21:39.

Značke
anglescina, au-pair, aupair, iščem, komercialnih, london, nudim, občasna, oglasov, otrok, varstva, varstvo, varuska

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 16:52.