Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 27.12.2006, 10:32
brabrabranc Uporabnik brabrabranc ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2006
Sporočila: 186
Privzeto Prekinitev pogodbe

Glede na to, koliko dni - v skupnem seštevku - sem preživel na telefonu na 080 1000 in kar je najpomembneje, koliko resetiranj in NEDELOVANJ televizije sem dal čez, sem se odločil, da prekinem pogodbo zaradi neizpolnjevanja obveznosti s strani siola. Linijo mi meče na dnevni bazi dol + zopet so se mi začele težave na TVju, vse kar dobim je obljuba arogantnega (zanimivo) operaterja, da bo v roku treh delovnih dni prišel telekomovc in stvar 'pogledal'. Seveda nobenega na spregled. Me popolnoma NIČ ne briga, kakšni prazniki so, če mi en kabel precvikne komunikacijo s svetom (internet + TV).

Stvar se vleče pribl. od začetka julija, vmes je EN MESEC delalo zadovoljivo (kockasto, ampak vsaj premika se),

http://forumi.siol.net/showthread.php?t=18940 ----> tako se je pa začelo (če imate slabo srce, ali težave s pritiskom, odsvetujem branje)

Torej, pravi razlog, zaradi katerega pišem je vprašanje ali sem upravičen do povračitve stroškov, ker sem navkljub porazni kakovosti molče plačeval, upajoč na izpolnitev obljub, ki jih je tekom mesecev bilo na desetine?

Druga opcija, da si sam postavim tarifo, ker bi za ta drek in slide showe, ki ga dobivam na popolnoma nov LCD TV (ki sem ga kupu samo in le zarad SIOL TV), ne odštel več kot 1000 sit/mesec.

LP,
Brane

Nazadnje uredil brabrabranc : 27.12.2006 ob 12:18.
Odgovorite s citatom
Staro 27.12.2006, 11:48
Ipod Uporabnik Ipod ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Ipod
Član od: Mar 2006
Naslov: Down Under
Sporočila: 321
Privzeto Re: Prekinitev pogodbe

Mislm, da bi mogu račune reklamirat.
Staro 27.12.2006, 13:19
moglasi Uporabnik moglasi ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce moglasi
Član od: Jun 2006
Sporočila: 93

Brane, bog ti pomagaj!
Zaradi nekakovostne slike in zvoka sem prekinil pogodbo! Čeprav je od tega že več kot 14 dni.. sem na servisnih straneh še vedno napisan kot lastnik "trojčka". Šlamparija do konca.
Sedaj pa čakam račun, in , ga bom zavrnil.. če ne bo pravilen.
Bom pa videl.. kako mi bodo želeli aminota zaračunat. In seveda, od tega je odvisno ali jih bom tudi za internet in telefon SKENSLAL.
Odgovorite s citatom
Staro 27.12.2006, 13:22
summer Uporabnik summer ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce summer
Član od: Oct 2004
Naslov: I’m smiling. This should scare you.
Sporočila: 15.690

Citat:
Objavil-a moglasi
Brane, bog ti pomagaj!
Zaradi nekakovostne slike in zvoka sem prekinil pogodbo! Čeprav je od tega že več kot 14 dni.. sem na servisnih straneh še vedno napisan kot lastnik "trojčka". Šlamparija do konca.
Sedaj pa čakam račun, in , ga bom zavrnil.. če ne bo pravilen.
Bom pa videl.. kako mi bodo želeli aminota zaračunat. In seveda, od tega je odvisno ali jih bom tudi za internet in telefon SKENSLAL.
tele zavrnitve računa so mi znane:D:D:D:D
čeprav sem takrat že 2meseca bila pri drugem operateerju in sem vse skenslala po pravilih sem še kr dobivala račune.........:D:D:Dnisem mogla ljudem dopovedat...:D:D:Dda nisem več tam....
no, da ne bi izgubljala še nadaljnih živcev, sem dala to našemu računovodji za delat, in moram povedat, da je mel, kr lep cajt priporočenga pošiljanja sem ter tja

The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he doesn't exist.
Odgovorite s citatom
Staro 27.12.2006, 14:01
Pripravnik

mislm.....jst mam zadevo mal kočljivo, in sicer zarad tega, KER NIMAM ALTERNATIVE, except 56K modem. Kako je pa po dobrih treh letih širokopasovnosti (in nekaj TB prenešenih podatkov) muka jit nazaj v kameno dobo, vam je lahko jasno. Plus službo sem imel (oz. imam) tako, da moram bit skos dostopen - na mailu.

Kar se pa T-2 tiče, ga je pa sosed naroču (oddaljenost od centrale 1730 m) in so ga lepo odpravli, da je predaleč, kar pomeni, da tut jst nimam kej praskat!
Odgovorite s citatom
Staro 27.12.2006, 14:56
Pripravnik

no, pravkar sem klical še na Amis in so mi povedali, da je na moji lokaciji možen prenos 20 mbit in mi povedali tudi ime sokrajana, ki ima že to storitev.
Poraja se mi vprašanje, who's the real Kekec? Jaz, ki imbecilno plačujem Siolu 2 mbita za isto ceno, ki jo dobim pri amisu za 20 mbit ali siol (glede na to, da 'gresta' operaterja po ISTIH kabilih), kateremu stranke počasi, ampak zanesljivo odžirajo trg zaradi nebuloznosti, v katere se je ujel s svojo monopolno (im)potentnostjo?

"Hmm, ne moreš verjamet!"
Odgovorite s citatom
Staro 27.12.2006, 15:13
Pripravnik

Ne vidim razloga, da čakaš potem. Če ti zadeva ne deluje je normalno, da zamenjaš ponudnika,
Staro 27.12.2006, 15:28
direktor Uporabnik direktor ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce direktor
Član od: Apr 2002
Sporočila: 3.698

kaj ga pa serješ stari? a veš čemu si se odpovedal? brezplačni spam sex pošti. joj koliko tega sem jaz dobil, ko sem bil še na siol priklopljen.
Odgovorite s citatom
Staro 27.12.2006, 16:35
Pripravnik

Citat:
Objavil-a Ipod
Ne vidim razloga, da čakaš potem. Če ti zadeva ne deluje je normalno, da zamenjaš ponudnika,

Edini razlog je SIOL TV. TV-ja mi pri Amisu (še) ne morejo ponuditi. Pri T-2 sem pa za 130 m 'prekratek'.

direktor: hehe, ne boš verjel, navkljub temu, da sem radodaren pri dajanju e-maila, imam SPAMA v inboxu pribl. 10 mailov /leto, kar ni nič. Se mi zdi, da imajo kar učinkovite filtre. Da, uporabu sm besedo učinkovito v kontekstu z našim operaterjem, ne moreš verjamet.

Nazadnje uredil brabrabranc : 27.12.2006 ob 16:37.
Odgovorite s citatom
Staro 27.12.2006, 16:59
Pripravnik

Direktor je zgleda Siolovo povezavo uporabljal za druge nameno kot pa zdejšno
Pa brez zamere.

Značke
pogodbe, prekinitev

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Splav po novem plačljiv? freya Zdravje 134 29.11.2006 12:16
prekinitev naročniškega razmerja soulcrew Tehnična pomoč 13 13.10.2006 07:37
predčasna prekinitev stan O storitvah 1 19.09.2006 17:58
Predporočne pogodbe Bunny Muffin Svet in ljudje 41 03.07.2006 20:02

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:27.