Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 03.07.2006, 13:16
freya Uporabnik freya ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce freya
Član od: Mar 2003
Sporočila: 12.841
Privzeto Re: Počitnice na Hrvaškem

Citat:
Objavil-a p607
se strinjam z @nino

Kar se apartmajev tiče imam za 8/EUR apartma, ki ni nikakor umazan, ima pa seveda starejše pohištvo, vendar to me niti najmanj ne moti, ker tam tako ali tako samo spim. Pred apartmajem imam še okoli 50 m2 vrta (senca in zasebnost) zunanji tuš, roštilj in parking, ki je odmaknjen oz. skrit od glavne ceste. V avgustu grem dol v apartma oz. 3-sobno stanovanje (klima, TV, novo) in je cena 15 EUR/dan.

http://www.trocaderoclub.com

in kje imaš to?:D :D
Staro 03.07.2006, 13:57
p607 Uporabnik p607 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2006
Sporočila: 13

Citat:
Objavil-a TuNina
oo, trocadero so prenovili :D

največji car je njihov resident pevec - pero trokadero :D
Trocadero (kafič) je ostal v pešački zoni (tam kjer je bil), vendar so ga kao malo pomanjšali, diskoteko pa so odprli lani, je blizu starega dela mesta in je odprta vsak dan do jutra

Pero pa je legenda. Zmeraj naredi žur do konca
Staro 03.07.2006, 14:13
Novinec

Citat:
Objavil-a freya
in kje imaš to?:D :D
Apartma je v Budvi (Podkošljun), nahaja pa se čez cesto nogometnega stadiona, za Pizzerijo V&R, ki stoji na križišču... vglavnem 2 ali 3 hiše stran od hotela Aquamarin. Imaš okoli 150-200 m do plaže.

Evo še link od Budve (mestna karta), da se lažje orientiraš. Pri NOGOMETNEM stadionu čez cesto!!!

http://www.budva.com/cityguide/mapa.php
Staro 05.07.2006, 22:18
bladzo Uporabnik bladzo ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2006
Sporočila: 183
Privzeto Re: Crna Gora

Črna Gora je poleg Bosne ena izmed najlepših destinacij, ki sem jih do zdaj obiskal. Lep pozdrav prijaznim Črnogorcem in lepim Črnogorkam.

MSF
Staro 12.07.2006, 12:19
green_ Uporabnik green_ ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 4

Čav! Skoraj vsi v superlativih govorite o Črni Gori in njenih prebivalcih, tako da ste me prepričali, da se tudi jaz odpravim na jug . Me pa čisto konkretno zanima kakšne so trenutne cene npr. hrana in pijača (npr. pivo v barih, ne diskačih). Uživajte
Staro 14.07.2006, 07:23
Novinec

Citat:
Objavil-a green_
Čav! Skoraj vsi v superlativih govorite o Črni Gori in njenih prebivalcih, tako da ste me prepričali, da se tudi jaz odpravim na jug . Me pa čisto konkretno zanima kakšne so trenutne cene npr. hrana in pijača (npr. pivo v barih, ne diskačih). Uživajte

Jaz se odpravljam danes, tako da lahko glede letošnjih cen poročam 31.07. ko se vrnem!!!

btw.
Lani si mel v kaficih pivo od 1 do 1.5 EUR, medtem ko je v najbolj popularnih lokalih (Trokadero, Rafaello, Miami, Renesansa...) pir cca. 2 EUR!!!

Najbolj drago je v letni bašti "Sajam", kjer imajo vsak večer drugega gosta, vstop je seveda FREE, zato pa so cene full zasoljene... predlani je bil pir 4 EUR

Lani so bile cene kosila v restavracijah 3.5 EUR, medtem ko si za hambi ali pljeskavico na štantu odštel samo 1 EUR, nekje celo 0.8 EUR!!! Parče pizze je 1.5 EUR, palačinka velikanka = 1 EUR...

Kot sem ze napisal, so to lanske cene, o letosnjih pa porocam konec meseca!!!
Staro 24.07.2006, 10:06
Novinec

Čav! Včeraj sem se vrnil iz BudvE. BIo je odlično, sonce, žur,lepa dekleta, super plaže (jaz, bećići, ploće...)spanja po 2 uri. Ne splača se vam kopat na slovenski plaži, je prevelika gužva. Cene v trgovina so nižje kot pr nasnpr. 2l Nikšičkega okol 300 sit, hrana v restavracijah nekaj takega kot pri nas, če se pa malo potrudiš dobiš vse še ceneje. Je pa res, da zvečer v lokalih (trocadero, renesansa, hacienda) ne dobiš malo pivo pod 2 evra.
Splača se pogledat
Staro 24.07.2006, 13:28
bejba020 Uporabnik bejba020 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 482

jaz sm zadnjič brala, da se na obali kr nekaj strelajo, mafija, in oblasti to full, prekrivajo da ne pride v javnost!
Staro 24.07.2006, 15:02
ain
Guest
Sporočila: n/a

jaz pa nism slišala nič lepega o njej zadnje čase... baje da je stanje kr mal scarry da vsakodnevni strelski obračuni po plažah niso nič nenavadnega, policije baje primanjkuje, rešilcev...ne vem
Staro 25.07.2006, 08:14
Novinec

Bejba 020 in ain o teh streljanjih ne vem nič, tam ko smo se mi gibali (to pa je po celi budvi) jih ni bilo. Se mi je zdelo čist varno, folk pa nasploh zelo prijazen!

Značke
črna, gora

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Janševa črna lista Bunny Muffin Slovenija 13 03.12.2006 17:44

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:24.