Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 25.07.2007, 23:38
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719
Privzeto Re: Alternativni Set Top Box

Citat:
Objavil-a Veron Prikaži sporočila
In kdo ti bo tako zunanjo napravo vpisal v dhcp, da zadeva dobi svoj ip?
Kdo pa vpiše moj PC v DHCP?
Ni treba bit napihnjen in odgovarjat z vprašanji. Mislim, da je bilo moje vprašanje in podvprašanje dovolj vljudno postavljeno in bi zatorej od njekoga, ki naj bi predstavljal (četudi neuradno) ponudnika, pričakujem malo manj arogance in vzvišenosti.

Hvala, temo lahko zaklenete ali izbrišete zaradi mene. Se bom z vsemi vprašanji obrnil na manj kurčevite.

Lep dan vsem.
Staro 26.07.2007, 00:00
fogy Uporabnik fogy ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2006
Sporočila: 197

pa kaj se razburjaš. naredi kot sem ti jaz reko. pošlji zasebno sporočilo storzu, on dela na siolu in je dovolj prijazen, da ti bo znal svetovat kako je glede tega. razen če dobiš odgovor od nekoga, ki je dejansko usposobil alternativni stb za gledanje siol tv, jaz na tvojem mestu na pamet nebi nič kupoval.
sicer pa na koncu je itak odločitev samo tvoja. če ti uspe, pa ne pozabi delit svojega uspeha z ostalimi.

lp,
grega
Odgovorite s citatom
Staro 26.07.2007, 09:10
saso30lj Uporabnik saso30lj ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2007
Sporočila: 84

Citat:
Objavil-a madmitch Prikaži sporočila
Kdo pa vpiše moj PC v DHCP?
Ni treba bit napihnjen in odgovarjat z vprašanji. Mislim, da je bilo moje vprašanje in podvprašanje dovolj vljudno postavljeno in bi zatorej od njekoga, ki naj bi predstavljal (četudi neuradno) ponudnika, pričakujem malo manj arogance in vzvišenosti.

Hvala, temo lahko zaklenete ali izbrišete zaradi mene. Se bom z vsemi vprašanji obrnil na manj kurčevite.

Lep dan vsem.
Vidiš, taki "bosi" odgovori pa se pojavijo, ko se ponudnik internetnih STORITEV začne ukvarjati s prodajo ŠKATLIC in sam s sabo. Namesto da bi se osredotočili na tehnologijo storitev in naprednim uporabnikom (ki jih je vsekakor bistveni manj od tistih, ki so zadovoljni z osnovo) ponudili nekaj več od konkurence, se ukvarjajo s tem, kako bodo preprečili dostop do boljših rešitev in kvalitetnejših vsebin.
Pa saj ta konkretna zadeva ni prva taka od Siol-a. Samo spomnimo se pogojevanje ADSL-a z ISDN.....
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
alternativni, box, set, top

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Alternativni VoIP programi AlienRex SiOL Komunikator 30 11.12.2010 12:47

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 21:38.