Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Računalništvo in internet

Računalništvo in internet internet, hardware, software ...

Orodja za teme
Staro 25.09.2008, 23:22
robida
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto Re: Nero peka DVD-ja

Ne se ne motiš,je v redu.Res čudno zakaj Nero ne prepozna pekač in dokler ga ne bo prepoznal ne bo možno kaj zapeč.Ne vem katero verzijo uporabljaš,če je sedmica potem ima možnost testirat pekač(Nero CD-DVD Speed).

Lp
robida
Staro 25.09.2008, 23:38
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139

Če prav vidim, imaš izbran CD, v nastavitvah pa imaš prikazan DVD, kar nikakor ne klapa skupaj. Klikni na gumb Nero in imel boš možnost izbiranja nastavitev. Ko boš tam nastavil na DVD boš imel možnost peči datoteke.

Pojdi v DIR Core in izberi nero.exe, kjer boš lahko opravil zahtevane nastavitve (Program File, Nero, Nero7, Core in klikni na Nero.exe), seveda, če imaš instaliran celoten program.

Nazadnje uredil Vsemogočni : 25.09.2008 ob 23:43.
Staro 26.09.2008, 09:22
robida
Guest
Sporočila: n/a

Vsemogočni,tu nimaš kaj izbirat,če nero ne prikaže pekač.Kje vidiš ti pekač ?
Preberi kaj sem že napisal.Pa še enkrat : V gornjem oknu sploh ni pekača ampak samo Image Recorder.CD ali DVD izbereš že pri zagonu Nerota,lahko tudi oboje in v naslednjem oknu je možna izbira podatkovni CD ali DVD in tako naprej.Sorry,ampak ne vem kakšen DIR Core,to je povsem nepotrebno.Po sliki sodeč ki jo je priložil,sem prepričan da je izbral napačno opcijo,ker če izbereš copy DVD ali CD in imaš samo en pekač,ti prikaže dva pekača : Source drive in Destination drive.Seveda sta oba D: če je samo eden pekač v računalniku,ampak ni nič komplicirano to enostavno prepustiš Nerotu da opravi.Najprej daš noter DVD ali CD ki bi ga hotel kopirat(seveda če nima copy zapore) in klikneš na copy in ko ga prebere ti ukaže da daš noter prazen DVD ali CD in to je vse.Enostavno ni možno da Nero ne bi prepoznal pekač,notranji ali pa zunanji.Tudi ne vem zakaj si ne prebere navodila ki so poleg in če je polna verzija je priložena kar obsežna knjiga z navodili.

P.S. Pa še to:
D: oznaka pekača
Image Recorder

Lp
robida

Nazadnje uredil robida : 26.09.2008 ob 10:53. Vzrok: dopis
Staro 26.09.2008, 13:33
Slowhand Uporabnik Slowhand ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Slowhand
Član od: Sep 2005
Sporočila: 2.546

vprašanje je,če ta verzija nerota podpira tvojo cd/dvd enoto
Staro 26.09.2008, 15:12
mzemlj43 Uporabnik mzemlj43 ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2004
Sporočila: 5

sem na novo naložil XPeje...in še zmiraj mi pokaže ko kliknem na "zapis" shrani kot Image Reckorder (CD-R/RW)....SORY res sem ob živce,kaj takega še nisem imel..Hvala vse ki ste mi pomagali**
Staro 26.09.2008, 20:06
mao Uporabnik mao ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2007
Sporočila: 158

a sploh imaš DVD pekač? Torej dvd-RW? enoto?, si kdaj zapekel CD oz. dvd s tem "pekačem"???
Staro 26.09.2008, 20:11
aalagic Uporabnik aalagic ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2008
Sporočila: 62

ha lazje bi bilo na novo instalirat nerota vsaj pri meni je to pomagalo ampak pazi kaj kljukas ko nalagas jaz imam nero 6 in sedaj dela (za enkrat)

Značke
dvdja, nero, peka

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Nero athlon Računalništvo in internet 107 18.12.2007 08:11

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:17.